Duyuru

Gizle
No announcement yet.

fıkra avcımısın ...... misin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fıkra avcımısın ...... misin

beyler kusura bakmayın ama bazı laflarınız kırıcı olmaya başladı

Moderatör tarafından düzeltildi.

Koliğin oldum abi devam.... :lol: :lol:
    Selçuk Nasuho?lu

Yorum yap

Yapmayın beyler, ne gerek var böyle şeylerin buraya yazılmasına. Böyle fıkra! okumak isteyen internette bulur zaten. Unutmayın ki bu foruma hanım arkadaşlarda giriyor...

Yorum yap

benim şahsi kanaatim insanların bizim bu sitede istediği herşeyi bulabilmesi ve hoşca zaman geçirmeleri hayat sadece balık avlamak değildir önemli olan bazı enterasan yazıları arkadaşlarla paylaşmak ve hep birlikte eğlenmektir saygılarımla.

Yorum yap

Evet haklısın cok önemli ve enteresan yazı için nasıl oldu da böyle bir yorum yaptım. Kusura bakmayın.

Yorum yap

Enteresaaaan

Yorum yap

bence hiç enterasan falan degil düpedüz seviyeden yoksun,bir fıkra. bu tarz fıkraları böyle sitelere degil bu tür fıkraları kaldırabilecek sitelere yazmalısın.kabul etmelisinki benim 12 yaşımdaki oğlumada sırf deniz ve dalış merağını aşılamak için bu siteye girmesine izin veriyorum.lütfen biraz daha dikkat..!

Yorum yap

Katılıyorum lütfen biraz daha dikkat sonuçta çocuklarımız eşlerimiz de sitemizi takip ediyor sadece bu fıkra için demiyorum tüm söylemlerimizde lütfen bunu göz önünde bulunduralım tüm arkadaşlarıma sevgilerimle...

Yorum yap

Azzaro Nickli Üyeden Alıntı
                  Katılıyorum lütfen biraz daha dikkat sonuçta çocuklarımız eşlerimiz de sitemizi takip ediyor sadece bu fıkra için demiyorum tüm söylemlerimizde lütfen bunu göz önünde bulunduralım tüm arkadaşlarıma sevgilerimle...

+1

Yorum yap

asl1nda bütün avc1lar bilir bu f1kray1 ama ..... bencede bu f1kra biraz hardcore olmus buraya yahu.....

Yorum yap

Amacımız eleştirmek değil zaten yazdığım yazıda sadece bu fıkra için değil asla...Sadece lütfen biraz daha dikkat edelim hepsi bu.

Yorum yap

imrozlu Nickli Üyeden Alıntı
                        asl1nda bütün avc1lar bilir bu f1kray1 ama ..... bencede bu f1kra biraz hardcore olmus buraya yahu.....
                        Hardcore he Murat :lol:
                        Bayağı bir fıkra! Kötü, kaba, ilkokulterk ayarında

Yorum yap

he valla hardcore hafif kalm1s be sezai hakl1s1n ......

Yorum yap

ilginçççç

Yorum yap

beyler hepinizden özürdiliyorum keşke site yöneticileri daha önce bu mesajı silseydi ben sadece biraz gülelim diye yazdım ama bu kadar tepki olacağı hiç aklıma gelmedi saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X