Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dip denizlerda yarım saat nefas tutalım kim istemaz?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dip denizlerda yarım saat nefas tutalım kim istemaz?

evek bu tekniğimi şimdi akrıma geldiği içim açıklıyolum. bu bulus insamlık için büyük muhris beyğ içim isa küçük bir adımdıl.
    bisikret pompasımızı herkeslar bilirlar. pompamısı çekerak içime havalar dolumuna yolaçıyorus. somra pompamısı karnımısa bağrayıp darışa geçiyorus. nefasımız bitimce pompamısın hortum kısmısını nargila gibı ağzımısa sokarıs. pompamısı iterak hava alırıs biraz. temis hava iyidil. yanlıs çok şişirmeyalım patlıyabiliris. sibop kısmımıstan fazla havayı salarsaklar balıklal bayılarak kemdiliklerimden yakaranmaktadırlal.

sizden bilgi alabilirmiyiz
    engindenizlere nasıl dalarız ,küpek balıklarını nasıl kucaklarız
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

uf anamlar. kopek mi dedimiz? ısırgan olamlardamsa alımgan olamlarını tercih ederis. benim ufak bi işim valdı da.

Yorum yap

Burasının bir mizah sitesi olmadığını, dahası komik olmadığınızı düşünüyorum .....

Yorum yap

topik yanlış yerde ama gönen komik olup olmadığı muhataplarını ilgilendirir! sohbet bölümüne girip girmemek senin elinde.
          Hakan Ceyhan (kyocera)
          Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Hakan, topiğin yanlış yerde açılıp açılmamış olması önemli değil. Ayrıca sohbet yeri de absürd muhabbetlerin yapıldığı bir yer değil. Komik şeyler anlatmak başka şey, zırvalamak başka şey. Burada yazılan da sohbet olmuyor farkındaysan.Komik olup olmaması meselesine gelince, farkındaysan komik BULMADIĞIMI, yani kendi fikrimi belirtmişim. Burası insanların ciddi anlamda bilgilenmeye çalıştığı bir forum. Beni terslemeden önce bunları da düşünmeye davet ediyorum seni.

Yorum yap

çok alımgansınız sayım gömel beyğ. siza komük diyenlar utamsın

Yorum yap

muhlis bey tiplemesiyle kat1lan arkadas1n komik oldugunu ve foruma renk katt1g1n1 düsünüyorum, buran1nda öyle çok ciddi mazbut bir forum olmas1 da s1k1c1 olurdu....mizah herzaman heryerde vard1r zaten, izin istemez diye düsünüyorum....
                selamlar sevgiler....

Yorum yap

Stres dolu bir günün ardından bu yazıyı okuyunca gülmedim desem yalan olur...Mutlaka her insanın farklı bir mizah tarzı vardır......Gereksiz tartışmalar,kalp kırmalar,hararet dolu tartışmaların yerine bu tür konuları tercih ediyorum....Sanırım her gün ntv yada cnn türk çekilmez dimi.. :roll:

Yorum yap

harbiden ama okadar olsun bende güldüm

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

mükemmel..!!beavis and butthead tadını da yakalayacak muhlis beyğ yakında..!!fikrinize sağlık..

Yorum yap

MUHLİS bey köpeyi döv,sevaba giiyy.Tşkküyyel

Yorum yap

Eski gırgır ve fırt dergilerini unutmuştuk az kalsın. Babam arşivini tutardı ben de oradan okurdum ufak yaşımda Muhlis beyi,yavrum Mithat'ı...

Yorum yap

kızılderili Nickli Üyeden Alıntı
                              Eski gırgır ve fırt dergilerini unutmuştuk az kalsın. Babam arşivini tutardı ben de oradan okurdum ufak yaşımda Muhlis beyi,yavrum Mithat'ı...
                              Sevgili Evrim,
                              ufak bi düzeltme yapiyim "yavlum Mithat" olacaktı. :) :)

bende senelerce gırgır,fırt ve mikrop dergilerini ciltletip saklamıştım.
                              4-5 sene evel işyerimde bulup oğluma götürmüştüm.(1988 doğumlu)
                              ama baktımki adam sadece fırt daki ilk sayfa içlerine bakıyo(yavrunuzun sayfası) yani şimdilerin muzur neşriyatı.
                              arap kadri ve yılan yılmazıda unutmayalım. :) :)
                              sevgiler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X