Duyuru

Gizle
No announcement yet.

akıl danışmak istiyorum...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• akıl danışmak istiyorum...

bayram tatilini en iyi şekilde değerlendirmek için yazlığa gitmeyi düşünüyorum(ailemi zorla ikna edecek olsam da :) ). ancak bugün birçok araştırma yaptım hava durumu konusunda. bazı siteler balıkesirde perşembe ve cuma yağışlı olacağını söylerken bazıları sadece perşembe ya da sadece cuma yağışlı olacağını söylüyor. rüzgar tiplerini ve denize nasıl etkiyeceğini bilemediğim için sizlere sorma gereği gördüm. rüzgar kuzeyden 18-27km/s ile esiyor(perşembe-cuma-cumartesi ve pazar). sizce bu üçbuçuk - dört gün için gidip dalınmaya değer mi? hem orada soğuktan üşüyeceğiz hem de kötü bir havayla karşılaşırsak moralim bozulacak. bu konudaki tavsiyelerinizi merakla bekliyorum. lütfen yazın, şimdiden teşekkürler.
    not: bu arada balıkesir'de oturan arkadaşlar da lütfen yorumlarını yazsınlar.

unutmadan;
    herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum...

Yorum yap

Yiğit arkadaşım vereceğim linkte sana gerekecek bilgileri bulacaksın.Genelde başarılı sonuçlar çıkartıyorlar.
      http://www.poseidon.ncmr.gr/weather_forecast.html

Yorum yap

teşekkürler sedat abi; baktım, inceledim anladığım kadarıyla cuma perşembeden daha kötü geçecek egede. bulutlar peşembe de cuma da var. cumartesi ve pazar tahminleri daha konmamış. yağmur durumu da anladığım kadarıyla çisenti şeklinde olacak ancak orada takıldığım tek konu rüzgar ve rüzgarın denize etkimesi. lodos durumunda dalış olmaz zannediyorum. kuzeyden esince poyraz mı oluyordu?(poyraz denizin yüzeyini buz gibi yapıyor ama görüş de gayet iyi oluyor diye hatırlıyorum)???

Yorum yap

Yağmur engelmi Yiğit? Zaten suya gireceksin, şeker değilsin ki eriyesin :) şaka bir yana fırtına olmadıktan sonra ben olsam her halükarda dalarım. şöyle biraz çalkantılı bir deniz karşılarsa seni levrekler de seramoni yapar diye düşünüyorum. Ama sudan çıktıktan sonra dikkat et çok ani ısı kayıpları yaşanıyor... Ona göre önlemi almalısın.
          Sertan SAVA? - ?stanbul

Yorum yap

haklısın sertan abi ;) bu akşam karar vereceğiz/yüzde 51 gidiyorum :D

Yorum yap

Dikkat et yağmurlu havada zıpkının ucunu gökyüzüne doğru doğrultma ne olur ne olmaz.

Yorum yap

sağol hemşo ;) iyi hatırlattın...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X