Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MÜTHİş FİKİR

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MÜTHİş FİKİR

arkadaşlar şimdi dapiranın italyan mediset diye bir kanalda yaptığı röportajı seyrederken jeton düştü bu kadar kalabalık bir gurubuz televizyonda tanıdığı olan vardır veya dernek olarak çok izlenen bir tv kanalına bizde baş vursak bizdede dapiran gibi nelervar jak abimiz var güzel bir röportaj yapılsa hem su üstünde hem su altında .
    Nasıl av yaptığımızı göstersek doğal yaşama nekadar saygılı davrandığımızı göstersek kısacası adımızı temize çıkarsak fenamı olur
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Çok iyi bir fikir.Desteklenirse sonuç alınabilir.Ben şahsen destekliyorum.

Yorum yap

bencede desteklenmeli zor değil olabilicek bişey sadece doğru kişileri bulmak lazım..

Yorum yap

MÜTHİş FİKİR

Yorum yap

Fikir müthiş, umarım hayata geçirilebilir
          kamil dikmen
          1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

kesinlikle çok güzel bir fikir,katılıyorum
            ERKAN KIRLANGIÇ 28
            BU HATUN BEN? BO?ARYA BU BALIK YÜZÜNDEN NE ZAMAN BO?AR ONU B?LMEM...

Yorum yap

bu güzel fikri canı gönülden destekliyorum.

Yorum yap

Güzel bir yaklaşım kesinlikle desteklenmeli veuygulamaya konulmalı...

Yorum yap

Güzel fikir ama biz duygusal bir milletiz o yüzden bir balığın vuruluşunu avcı ruhuyla herkes seyredemez. Biz istediğimiz kadar doğal yaşama saygılı olalım gözler bunu görmez vurulan balığın canı yandı tüh yazık canilik bu falan denir. Tv şirketleri rating arıyor, doğaya saygılı bir zıpkıncı ne kadar rating yapar ki? Sen kazara zıpkının şişini bi yerine batır gör o zaman reytingi! Bi de seyredenler oh olsun sen balıkların canını alırmısın derler. Kimse senin doğaya saygılı olduğunu, yasak balıkları vurmadığını, gece avı yapmadığını vs. düşünmez. Malesef istemesekte bu böyle. İnşallah bir gün bu camia kendi tv kanalını kurur kimseye muhtaç olmadan zıpkıncılığıda doğa sevgisini de insanlara gösterir ve adımızı temize çıkarır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X