Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ADAMIN BİRİ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ADAMIN BİRİ

Adamın biri yıllarca çalıştığı firmadan ayrılır rakip herhangi bir firmada çalışmaya başlar.Buraya kadar diyecek birşey yok.Yeni işinin imkanları daha iyi olabilir, ya da sadece sıkıldığı için değiştirmiştir işyerini.
    Ama ertesi gün elinde çanta eski işyerinin müşterilerini tek tek dolaşmaya başlayıp,eskiden tanıdığı müşterilerle olan samimiyetine güvenip, yeni işyerini övmeye ve yeni işyerine yönlendirmeye çalışıyorsa,hele hele eski işyerini kötüleyip baltalamaya,hatta saboteye çalışıyorsa işte bu ahlaksızlıktır.
    Maçan yiyorsa çok çalışıp ,rakibinden daha kaliteli hizmet verip,daha fazla reklam yapıp,daha ucuza satıp, yeni müşteri bulacaksın.İşte marifet budur.

.................................................. ....

Yorum yap

Tarık hayırdır?????Mantık tabiiki yazdığın gibide nerden icap etti bu şimdi??? :D :D

Yorum yap

anlayana iyi bi laf

Yorum yap

İş için söylüyorum,hiç bir zaman ekmek yediğin kapıyı arkandan açılmamak üzere kapatmamak lazım.Umarım bizim camiamızdan değildir.

Yorum yap

zaman iyiyi kötüyü göstericek bize tarık kardeş
            Hakan Ceyhan (kyocera)
            Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

+1 Çok iyi bir yazı teşekkürler

Yorum yap

Tarık tam yerine rast geldi manzara koymuş gördüm seni :) :) Ellerine sağlık.

Yorum yap

arkadaşlar gerçekten çok güzel sözler söylemişsiniz.arkanızda her zaman açık kapıbırakmak lazım umarım bu kendini bilmez bizden biri değildir.buna yemek yediğin kapa s...mak denir.+1 de benden

Yorum yap

vall..ben yeşil kaldim.. :D olaya....ya bu atışmalar bölünmeler turksolu gibi oldu...iyiki hobi sitesi...rant fazla yok ..
                    insallah ilerlemez..
                    bir de forumda ki diger ark dusun tarık kard..bilmece cozdurme..
                    kurtlar vadisinde diyordu ya....net ol aslanim!!!
                    şaka bir yana gercekten uzuntu duyuyorum boyle gerilmelere..
                    daha guzel zamanlar payl...zaten gunluk haytt oyle bir geriliyoruzki davul gibi..bir de kafa dagitalim diye foruma giriyoruz..haydaa....

neyse haft sonu firtina var..evdekiler yaşadi..bitincede ben yaşadim...baliklar gelir mutlak :lol: :lol:

Yorum yap

m.çolpan Nickli Üyeden Alıntı
                      şaka bir yana gercekten uzuntu duyuyorum boyle gerilmelere..
                      daha guzel zamanlar payl...zaten gunluk haytt oyle bir geriliyoruzki davul gibi..bir de kafa dagitalim diye foruma giriyoruz..haydaa....:lol:
                      Albende de o kadar Mehmet abi kafam kazan gibi oldu

Yorum yap

m.çolpan Nickli Üyeden Alıntı
                        neyse haft sonu firtina var..evdekiler yaşadi..bitincede ben yaşadim...baliklar gelir mutlak :lol: :lol:
                        Fırtına bitmesin duası yapalım arkadaşlar.Yoksa Mehmet abi suya girecek :) :) :)

Yorum yap

+1 mükemmel olmuş..hatta cukk oturmuş..

Yorum yap

+1 ama ne olduğunu açıkça anlatsaydın keşke.

Yorum yap

kupes Nickli Üyeden Alıntı
                              +1 ama ne olduğunu açıkça anlatsaydın keşke.
                              belki kaba bir tabir ama anlayan anladı
                              + böylesi daha güzel herkes böyle manalı yazı yazamaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X