Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ARTIK SİGARA İÇMEK İS-TE-Mİ-YO-RUM!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ARTIK SİGARA İÇMEK İS-TE-Mİ-YO-RUM!!!

ARKADAşLAR MERHABA..
    BİRAZ MUTSUZ BİRAZDA UMUTSUZUM AMA YİNEDE SİGARAYI TEKRAR BIRAKMAK İSTİYORUM.TEKRAR DİYORUM ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE ÇOK BIRAKTIM AMA BU DEFA SON OLSUN İSTİYORUM.BURADAN DA HEPİNİZDEN UFAK TEFEK YARDIM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.BU GÜNE KADAR HEP NASILSA BİGÜN BIRAKIRIM DİYODUM AMA NEDENSE TEK BAşIMA HALLEDEMEDİM,HER DEFASINDA BİşEYLER OLUP İRADEME YENİLDİM.şİMDİ DENİZ VE SİZ DENİZ DOSTLARI SAYESİNDE BUNUN DAHA KOLAY OLACAĞINI DÜşÜNÜYORUM BENİ UTANDIRMAYIN DA BU DEFA DA şEYTANIN BACAĞINI BERABER KIRALIM...

arkadaş ben 4 aydır içmiyorum.sadece bırakma fikri ile 1ay gezdim önce kafanda bitirmen lazım sonra çevrende senle beraber bırakmak isteyenlerle birlikte bu iş başlayın. spor yap birde kendini bıraktığın için ödüllendir sigara parasıyla git aynalı bir zıpkın al veya işine yarıyacak güzel birşey bul nekadar stresli olursan ol tekrar başlamak bir fayda vermiyor allah herkezi bu illetten kurtarsın ha birde bazı adamlar var boğazı delik odeliği eliyle tıkayarak konuşuyorlar onları göz önüne getirmek lazım o kişilerin yerine insan kendini koydumu iş biter zaten
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

8 ay kadar once ayni durumdaydim. ve biraktim. sigarayi birakmak icin dogru yere geldin. gelecek hafta bu gun sana soracagim. baska arkadaslar da soracaklar. ve icmedim demeni bekliyor olacagiz.
      Kemal Erbatur
      1969

Yorum yap

http://zipkinci.com/forum/viewforum.php?f=31 bu linkteki başlıkların size fazydalı olmasını dilerim Lütfen dikkatli okuyun

Yorum yap

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim!haftaya içmiyorum demeyi bende çok istiyorum! vede yardımlarınızı bekliyorum.. :(

Yorum yap

bende art1k sg. içmek is-te-mi-yo-ruuuuuuuum.
            14 senedir içiyorum basbelas1 otu.....

Yorum yap

En son bıraktıgımda 4 ay bırakmıştım!hemde çok kolay bıraktım,ilk 3 ay canım hiç istemiyordu spor falan yapıyodum,oyalanacak bişeyler buluyordum hep. 4.aya girdiğimde tüm dengem bozulmuştu olur olmaz herşeye sinirlenir olmuştum herkesle kavga ediyordum hatta birkeresinde sinirimden ağlamıştım:( böyle gitmez dedim ve yeniden başladım...

Yorum yap

Arkadaşlar.
                Sigarayı bırakma fikrinden ziyade;SİGARA İÇMEDEN YAşAMA ALIşKANLIĞINI Kazanma fikrine odaklanın.
                Çünkü sigarayı bırakmak gibi bir durum yok
                Ben 4 yıldır SİGARA İÇMEDEN YAşAMA alışkanlığı kazanmış birisiyim.
                Ancak hala bazen nikotin yoklama çekip , irademi deniyor.
                Bir çok üzüntü atlattım..Annemin bir kazası Bir akısım aile problemleri
                İnanın o zamanlarda bile aramadım .Ancak olur olmaz zamanlarda mesela tv seyrederken birden bire krize yakalanabilir,elinizi ayağınızı karıştırabilirsiniz..
                Ama En fazla 3 dakika
                Sonrada sigarayı tekrar tekrar yenmiş olmanın mutluluğunu bir kez daha tadarsınız
                Muhakkak ama muhakkak yeni Sigara İçmeden yaşama alışkanlığınızı kazanın.
                İnanın farkı farkedeceksiniz hemde 2 gün içerisinde

Yorum yap

bende birakiyorum su illeti ...
                  bazen az iciyorum bazen cok ama tam anlamiyla kesemiyorum ama kesin kararli olmak lazim..
                  bunu bicak gibi kesen insanlarin iradelerine hayranim ama kesinlikle kurtulmam lazim..

Yorum yap

bu ıkıncı topık oral bey lutfen daha dıkkatlı olalım gereksız yere hem konuyu bolmeye hemde topık kırlılıgı yaratmaya gerek yok belırlı bır duzene uyalım saygılar

Yorum yap

Kerem Nickli Üyeden Alıntı
                      Arkadaşlar.
                      Sigarayı bırakma fikrinden ziyade;SİGARA İÇMEDEN YAşAMA ALIşKANLIĞINI Kazanma fikrine odaklanın.
                      Çünkü sigarayı bırakmak gibi bir durum yok
                      Ben 4 yıldır SİGARA İÇMEDEN YAşAMA alışkanlığı kazanmış birisiyim.
                      Ancak hala bazen nikotin yoklama çekip , irademi deniyor.
                      Bir çok üzüntü atlattım..Annemin bir kazası Bir akısım aile problemleri
                      İnanın o zamanlarda bile aramadım .Ancak olur olmaz zamanlarda mesela tv seyrederken birden bire krize yakalanabilir,elinizi ayağınızı karıştırabilirsiniz..
                      Ama En fazla 3 dakika
                      Sonrada sigarayı tekrar tekrar yenmiş olmanın mutluluğunu bir kez daha tadarsınız
                      Muhakkak ama muhakkak yeni Sigara İçmeden yaşama alışkanlığınızı kazanın.

e
                      Kerem bey tebrikler işi çözmüşsünüz herşeyin özü bu...
                      İnanın farkı farkedeceksiniz hemde 2 gün içerisinde

Yorum yap

ok Kubilay Bey üzgünüm bilmiyordum kusura bakmayın..

Yorum yap

sigarayı bırakman konusunda sana şöyle bir taktik vereyim bunu bir televizyon kanalında görmüştüm çok küçük kapaklı bir şişe buluyorsun bunun içine sigara izmariti ve su koyuyorsun kapağını kapatıp bunu sigara paketi gibi yanında taşıyorsun ve canın sigara çektiğinde açıp kokluyorsun iğrenç bir kokusu var gerçekten tiksindirici bu yolla bırakan kişilerle röpörtaj yapılmıştı istersen bir dene.
                          iyi avlar

Yorum yap

20 yıldır sigara tüketiyordum. Günde en az 2 paket. Ama artık içmiyorum. Bırakalı bir ay oldu. İlk iki hafta nikotin bandı ve nikotinli sakız kullandım. Sanırım onlar işe yaradı. şu an çok rahat, mutlu ve sğlıklıyım. Umarım bir daha başlamam. Başlamamak için elimden geleni yapacağım. Sigara içen herkes umarım bir gün bırakır.

Yorum yap

Selam Oral benim hiç sigara alışkanlığım yok arkadaşlar sağolsunlar ,alıştırmak için çok uğratılar ama bir türlü başaramadılar içtiğim zaman hiç bir tat alamıyorum yani olmadı,ama ondört yaşından beri alkol kullanıyorum.hiç bir zaman kendimi bilmiyecek kadar sarhoş olup kendimi ve ailemi rezil etmedim,ama içiçsonu gelmiyordu,su altı avcılığına başladığımdan beri ben bunu bırakmayı kafama koydum.İş yerinde muhabbet ortamında alkol konusu geçince ağzım kamasıyor ağzımın suyu akıyordu.2,5 ay önce bıraktım dolapta hala iki şişe rakı var,ama benim canım hiç istemiyor, dahada güzeli arkadaşlarım bu zafiyetimden yararlanamıyorlar.çünkü artık ağzımda sulanmıyor. alkole verdiğim paralarda cebimde kaldığından eskiyen elbisemin yerine yenisini alıcam.Ben kendi sorunumdan kurtuldum darısı tüm arkadaşların başına.

Mustafa Özsaraç
                              1973

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X