Duyuru

Gizle
No announcement yet.

!!! İFTAR YEMEGİ İSTANBUL İÇİN !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• !!! İFTAR YEMEGİ İSTANBUL İÇİN !!!

slm arkadaslar resmen ramazanın ılk haftası bıttı ama hala bir iftar yemegı organize edemedık hatta plan bıle yapmadık bakın izmirli dostlarımız hazırlık yaptı istanbuldan ses seda yok bu konudakı degerlı katılım ve fıkırlerınızı beklıyorum saygılar

iyi olur kubilay ama bu defa bu bir araya gelme işi yine anadolu yakasında olmasın bide avrupa yakasını tercih edelim bu tarafta bi yerde olsun

Yorum yap

evet ugur benım nıyetımde oyle A.B surecı ıcındeyız bunu uygun olsun :) katılım ve desteklerınızı beklıyorum muhtemelen bakırkoy bolgesınde olsun ıstıyorum ulasım kolay her yerden ve merkezı bir bolge bır araya gelelım bır yemek yıyelım soyle uygun butcelı duzgun bır yer bulur anlasır guzel bır yemek yer ve gormedıgımız arkadaslarla yuz yuze sohbet etme ve tanıma sansı buluruz ama acele edelım kı ramazan bıtmesın yanı :)

Yorum yap

BENCE DE BU SEFER AVRUPA YAKASI OLSUN BENDE GELİRİM...

Yorum yap

Hadi gelenler parmak kaldırsın!:)
          Benide listeye yazın arkadaşlar...

Yorum yap

walla ben de istanbul için iftar organizasyonu bekliyordum... bence şöyle ramazana yakışır bir yerde sultanahmette olsa daha hoş ve güzel olurdu.. herkez içinde uygun olur görüşündeyim..

Yorum yap

Kubi listeye beni eklemeyi unutma sonra karışmam bak botla gittiğimiz yerden yüzerek dönebilirsin ona göre

Yorum yap

valla yer konusu o kadar kasıntı degıl ama nıyet avrupa yakası olması bu yakada semt kararı verılır o kolay oncelıkle bır katılım sayısı elde edıp onagore anlasma yapmak gereklı o yuzden katılımcı arkadaslar ne kadar serı sekılde bılgı verırse o kadar cabuk bır araya gelırız saygılar

Yorum yap

Yaz benide kubilay.

Yorum yap

tamam engın zaten ben yukardan asagı basladım sen zaten vardın :)

Yorum yap

1.masa tamamdır... :) bakalım kaç masa olacak?:)

Yorum yap

ugur abı bızım team zaten var yanı sen ben seref gurol gokhan neco ve bızım muzaffer koç ve takımı yucel özen bunları banko sayıyorum

bulent zaten ıkı masada hazır yanı olur 3 masa

Yorum yap

Tabi geliyoruz Kubilay benim ve arkadaşların geliyorum demesine gerek yok ekle listeye yer zaman bildir. Ekibi biliryorsun.

Benim takıldığım nokta benim ismimin altına kiklayı kim yazdı onu biri kaldırabilirmi :)

Yorum yap

Muzaffer KOÇ Nickli Üyeden Alıntı
                            Tabi geliyoruz Kubilay benim ve arkadaşların geliyorum demesine gerek yok ekle listeye yer zaman bildir. Ekibi biliryorsun.

Benim takıldığım nokta benim ismimin altına kiklayı kim yazdı onu biri kaldırabilirmi :)
                            :lol: :lol: abi sen 4. turdasın ne kıklalar geldı gectı o ısmın altından

Yorum yap

abı sızlerle bırlıkte olmak benı cok mutlu eder mutlaka benıde yazın cok mutlu olurum tesekkurler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X