Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DİKKAT BU BİLGİ GERÇEKTEN ÖNEMLİ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DİKKAT BU BİLGİ GERÇEKTEN ÖNEMLİ

dun radyoda dinledigim bir konuyu aklımda kaldıgı dilimin dondugu kadarı ıle sızlerle paylasmak ıstedım
    konu söyle:
    bir genc bir alış veriş merkezının cafelerınden bırınde oturur yan masada ise 3 kişi vardır
    yanmasada bır tartıma baslar :
    ya ben cay sevmem ve ıcımem nıye aldınız
    iç iste ne olur kı almıs bulunduk
    kardesım bugune kadar hıc cay ıctıgımı gordunuzmu almasaydınız
    aldıkya uzatma iç işte
    içmiyorum zorla degıl ya
    tamam kardesım ıcmesen ıcme seklınde gelısır ve
    yanmasaya donerek
    ya brader bız bu cayı aldık ama arkadas ınat edıyor barı bosa gıtmesın sen ıc derler
    genc : yanı gerekyok desede yazıktr zıyan olacak altı ustu bır cay buyur lutfen dıyerek cayı verırler?
    ardından genc cayı ıcer ve 10 dakıka ıcınde bası donmeye gozu kararmaya baslar
    bir seyler oldugunu hısederek ayaga kalkar sersemleyerek hemen otobus duragına gıder ardından yan masada oturan uc kısıde kalkarak aynı duraga gelırler
    genc ayakta zor duruyordur gelen otobuse bıner kendını zor bela koltuga atar 3 kısıde gencı takıpeder dogru otobuse ve arkalardan bır yere oturup bekler
    gencın aklına o an cep telı gelır yakın bır arkadasını arar ve
    olan bıtenı anlatıp ona ınecegı duragı soyler ve mutlaka orda olmasını ve onu karsılamsını soyler zıra bayılmak uzeredır
    otobus duraga vardıgında genc kendını dısarı atar 3 kısıde arkasından ıner
    ama gencın arkadası gelımıstır genc arkadasına sarılır ve bayılır
    arkadası gencı bır taksıye bındırıp dogru hastaneye goturur
    doktorlar gencın arkadasına arkadasınız ıntaharmı ettı der cocuk merakla sorar sebebını doktotrlar asırı dozda ılac aldıgını sayet 10 dk daha gec kalınsaydı gencın olebılecegını soyler mıgdesı yıkanır ve yogun bakıma alınır ve allaha sukur kı ıyılesır
    KONUNUN ÖZU SUDUR BU KISILERIN ORGAN MAFYASI OLDUGU SANILMAKTADIR VE KURBANLARINI BU YOLDAN SECTIGI DUNULMEKTEDIR VE MALESEF YAKALANABILMIS DEGILLER AMAN DIKKAT LUTFEN BU KONUYU HERKEZLE OZELLEKLE GENCLER VE COCUKLARLA PAYLASALIM SAYGILAR

:arrow:

Yorum yap

Teşekkürler..Kubilay çok önemli bir bilgi bu aralar baya fazlalaştı değişik şekillerde İzmir'in bazı semtlerinde meydana gelmekte özellikle küçük çocuklar ve gençlere hedef alınmaktaymış.

Yorum yap

bu kadar da olmaz be kardesım dıyorum ınsaf vıcdan ne dıyım kı allah ıslah etsın bu tıp ınsanları

Yorum yap

kubilay önemli bir konu.. teşekkürler

Yorum yap

2 Hafta önce okuduğum bir haberde; Amerika'da 17 adet dilencinin ölü olarak bulunduğu yazılıydı. İnceleme sonucunda dilencilerin işe yarayan bütün organlarının (kalp 'te dahil) çalındığı tespit edilmiş.

İstanbul'da bilinen ilk organ çalma vakası bir gencin mahalle arasında yürürken sokaktaki apartman dairesine yeni taşınan evli çiftin yardım talebi üzerine, buzdolabını 2. kata çıkarmak maksadıyla yardım etmesiyle yaşanmıştır. Genç çocuk buzdolabını yere bıraktıktan sonra böbreksiz olarak başka bir evde gözünü açıyor.

Yorum yap

Ya etraf ne kadar sakat ve tehlikeli bir hal aldı.Çok dikkatli olmak gerek.Yazı için sağol kardeşim.İhtiyatlı davranmamız gerektiğini bir kez daha hatırlattın bizlere.

Yorum yap

Kubilay uyarıların için teşekkürler.Çok önemli bir konu.
                Ardahan Dikme
                [email protected]
                Kuzey Egeliler____
                Extrablatt geri döndü.
                Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

allah belalarını verir inşallah

Yorum yap

Durum çok kötü dikkatli olmak lazım iyi niyetli olmamak lazım.

Yorum yap

o yuzden denızı cok sevıyorum. dalmak ne kadar tehlıkelı deselerde. dısardan daha emnıyetlı.

Yorum yap

insanlar1n gözü dönmüs be abi ,kollamak laz1m postu.....

Yorum yap

dentice(şeref Özgür) Nickli Üyeden Alıntı
                          o yuzden denızı cok sevıyorum. dalmak ne kadar tehlıkelı deselerde. dısardan daha emnıyetlı.
                          +1

Bu konu ile ilgili birçok değişik olay mevcuttur arkadaşlar. İyi niyet biryere kadar ama esas önemli olan SAF olmamak.

Aman diyorum çevremizdeki herkezi bu senaryolara karşı uyaralım.

Yorum yap

Aklımızın bir köşesinde dursun, teşekkürler.
                            "Totally Addicted To Bass"
                            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

kubilay bey uyarınız için teşekkürler. dışarda gezerken bir el telefonda bir el cüzdanda yürüyordum zaten. bundan sonra arada böbrekleride kontrol etmek lazım yerindemi diye. :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X