Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SON ZAMANLARDA SİTEDEKİ UYGUNSUZ KİşİLERE UYGUN ATASÖZÜ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SON ZAMANLARDA SİTEDEKİ UYGUNSUZ KİşİLERE UYGUN ATASÖZÜ

EĞER KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGELERİ BÜYÜYORSA ORADA GÜNEş BATIYOR DEMEKTİR.anlatabildim mi bilemiyorum.

en azından bana anlatamadınız...

Yorum yap

Ata sözü olarak anladım ama kastınızı anlamadım.Anlatabildim mi bilemiyorum..Saygılar.

Ayrıca sitenin adını başlıkta kullanarak bir yazı yazdığınız için sorunlarınızı bu şekilde değil admin ve modlara bildirerek çözüme ulaştırmış olursunuz.

Yorum yap

ETEM Nickli Üyeden Alıntı
        Ata sözü olarak anladım ama kastınızı anlamadım...
        +1 :?

Yorum yap

Demekki tek değilmişim.....Anlatamadınız :shock: :shock: :shock:
          Cengiz ?ENGÜL-1958
          ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

.................................................. ....

Yorum yap

.................................................. ....

Yorum yap

sevgili arkadaşlarım sizlerin ne yapmak istediğine pek karar veremedim ve kimden yana olduğunuzuda pek çözemedim ama benim bahsettiğim kişiler sitede arkadaşlarımıza küfürle konuşan kişilerdi bunu anlamakta problem çekiyorsanız bu sizin probleminiz

Yorum yap

Küfür ile konuşan arkadaşlara zaten bizlerde karşıyız.Bu konuda zaten her zaman uyarılar yönetim tarafından yapılıyor.Fakat hak verirsinizki yazdığınız ata sözünden buna kasıt olarak yazıldığını anlamak mümkün değil tabiki hepimiz biriz ve aynı taraftayız yoksa bu forum bu kadar nasıl büyüyebilirdi,nasıl faydalı olabilirdi.

Yorum yap

Sayın arkadaşım A.eren şimşek..
                    Anlatmak istediğiniz bir olayı atasözü ile üstü kapalı bir şekilde belirtmek istemenizi doğrusu ben anlamadım.
                    anlayan varmı diye bekledim . :shock: . Baktım benim gibi düşünen arkadaşlar var anlatamadığınızı düşündüm ve dostane yazdım bu benim diğer kişilerin yanında olduğum anlamına gelmez ,,,,,,,
                    kaldıki küfür ve adap kurallarına uymayanlara görevli arkadaşlar gereken uyarıyı ve yaptırımı uyguluyorlar ..
                    Aynı safta olan kışileriz yanlış anlaşılmadan dolayı kırıcı olmayalım..
                    SEVGİLER-SAYGILAR
                    Cengiz ?ENGÜL-1958
                    ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

bence gereksız bır polımık olmuş arkadasımız sanırım art nıyetlı degıl saygılar

Yorum yap

mustafa akgul Nickli Üyeden Alıntı
                        en azından bana anlatamadınız...
                        :) ++1

Yorum yap

YAşLARI KÜÇÜK ARKADAşLARIMIZ VAR SANIRIM ONLARDA ANLAMAMIşLARDIR DAHA AÇIK OLURSAN SEVİNİRİM..MESELA BEN İLK DEFA DUYUYORUM BÖYLE BİR ATASÖZÜNÜ ÖĞRETİCİ OLMAK LAZIM

Yorum yap

güzelmiş, bence tam bu durumu özetlemişsiniz tebrikler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X