Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yurdum insanı yeni bölüm(bana bişe olmaz)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yurdum insanı yeni bölüm(bana bişe olmaz)

yurdum isanına hiç birşey olmaz hastalık desen aids dahi bişey yapamıyor
    biz türkler nekadar sağlammışız.biz türküz yürüyün be kim tutar sizi
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

abi bi söz var bunun için heralde ATIN ÖLÜMÜ ARPADAN OLSUN derler nederece doru bilinmez tabi :)

Yorum yap

Sapanca gölü kıyısında içen adam arkadaşları ile iddiaya giriyor. O kafayla gölü yüzerek geçeceğini iddia ediyor. Daha sonra bedeni bulunuyor. Sanırım 2001 yılının "ülkemizden manzaralar" bölümüne seçilmişti.

* Aynı listede ; Adamın birisi iddia 'ya giriyor ve kazanıyor. Ödülü olan 1 tepsi baklava geliyor. Tekrar arkadaşları ile "ben bu tepsiyi tek başıma yerim" diyerek iddiaya giriyor. 1 tepsi baklavayı tek oturuşta yiyor ve şeker komasından ölüyor.. Helal olsun dediğini yapmış..

Yorum yap

Hakan bey aslında ben böyle bir yaklaşımı kabul etmiyorum........Zaman Osmanlı zamanı Dans ilk olarak Fransada icra edilmeye başlamış ve bu yakın olarak yapılan dans dönüp dolaşır zamanın Osmanlı halifesine kadar gelir.Oda sadece bir mektup yazarak bunun kendileri için hoş bir durum olmadığı ve bunun bir an evvel sona erdirilmesini rica!! etmiş.Tabi olay anında kapanmış.Dikkatinizi çekerim mektup yazmış sadece.Atalarımızın gücü, kudreti ve inancı ne yazıkki bizlere dek ulaşamadı.Bizim asıl yapmamız gereken bu konuda ahlanmak degil acaba çocuklarımıza ne verebiliriz diye düşünmek gerekir.Size yazılmış bir yazı degildir ama bu konuda her zaman bu tür yazılar beni her zaman üzmüştür.Bizi bizden başkası düşünmez.....

Yorum yap

YÜCELÖZEN Nickli Üyeden Alıntı
          Hakan bey aslında ben böyle bir yaklaşımı kabul etmiyorum........Zaman Osmanlı zamanı Dans ilk olarak Fransada icra edilmeye başlamış ve bu yakın olarak yapılan dans dönüp dolaşır zamanın Osmanlı halifesine kadar gelir.Oda sadece bir mektup yazarak bunun kendileri için hoş bir durum olmadığı ve bunun bir an evvel sona erdirilmesini rica!! etmiş.Tabi olay anında kapanmış.Dikkatinizi çekerim mektup yazmış sadece.Atalarımızın gücü, kudreti ve inancı ne yazıkki bizlere dek ulaşamadı.Bizim asıl yapmamız gereken bu konuda ahlanmak degil acaba çocuklarımıza ne verebiliriz diye düşünmek gerekir.Size yazılmış bir yazı degildir ama bu konuda her zaman bu tür yazılar beni her zaman üzmüştür.Bizi bizden başkası düşünmez.....
          Seninle kesinlikle aynı fikirdeyim ama bu kendimizle dalga geçmemize engel değil. İnsanın kendisi ile dalga geçebilmesi olgunluktur ve saygınlığını azaltmaz. Tam tersine daha ulus için yapmamız gereken ne çok şey var diye düşünmek lazım. Zaten herşeyi halının altına süpürmekten gelmedik mi bu günlere?

Yorum yap

yücel haklısın osmanlının son zamanlarında osmanlıyı küçük düşürücü bir tiyatro ingilteredemi fransadamı tam hatırlıyamadım oynanıyormuş padişahın haber göndermesiyle anında kaldırmışlar şimdi o zamanki gücümüz yok örnek pkk nın yayınlarını hala kesemiyoruz .
            dalga geçme meseleside o milletimizin saflığından temizliğinden ötürü geliyor kimseye laf söylettirmeyiz ama kendi yaptıklarımıza güleriz
            Hakan Ceyhan (kyocera)
            Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

kyocera Nickli Üyeden Alıntı
              yücel haklısın osmanlının son zamanlarında osmanlıyı küçük düşürücü bir tiyatro ingilteredemi fransadamı tam hatırlıyamadım oynanıyormuş padişahın haber göndermesiyle anında kaldırmışlar şimdi o zamanki gücümüz yok örnek pkk nın yayınlarını hala kesemiyoruz .
              dalga geçme meseleside o milletimizin saflığından temizliğinden ötürü geliyor kimseye laf söylettirmeyiz ama kendi yaptıklarımıza güleriz
              Zaten kendimiz söyleyip kendimiz gülmüyormuyuz? :)

Yorum yap

bişe olmaaaaaaaaaaaaaz.................

Yorum yap

bunlar derın konularrrr.........

Yorum yap

Boşverin yiyende ölüyo yemiyende yiyin siz yiyerek ölün ;)

Yorum yap

atın ölümü arpadan olsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X