Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satış Bölümünde Neden İsim Yazılmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satış Bölümünde Neden İsim Yazılmıyor

Çok uzun zamandır forumu takip ediyorum

Özellikle Satıyorum bölümündeki sıkıntımdan bahsetmek istiyorum.

Neden kişiler birşey satacakken yeniden kayıt olup gizli gizli farklı isimle giriş yapıp satış yapıyorlar?
    Veya Neden Yeni kayıt olmuş biri çok tesadüftür forumun diğer bölümlerine 1 kelime bile yazmadan ilk mesajını Satıyorum kısmına yazıyor..

Ve dikkat ediyorum yazdıkları mesajda her kurala özen göstermişler özellikle Fiyat belirtmişler mesajları silinmesin diye ama bir bakıyorsunuz ki isim soyad yazmamış bile. He demekki mesajlarının silinmemesini istiyor nasılsa kurala uydum fiyat yazdım silemezler diye düşünüyorlar. Satışımı yapıyım kimse bilmesin kim olduğumu.

Bu Nasıl bir düşüncedir bundaki amaç nedir açıkçası çok merak ediyorum

.................................................. ....

Yorum yap

zaten dıkkat edersenız ya ılk yada ıkıncı mesajları oluyor bız modlar da gereklı uyarıyı yapıyoruz zatı her hangı bır duruma mahal vermemek adına saygılar

Yorum yap

Alıcılar bu gibi durumlara dikkat ediyorlardır diye düşünüyorum.
        "Totally Addicted To Bass"
        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Moderatörler defalarca uyarıyorlar bu kişileri anında, isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen isim soyad yazın lütfen diye..... Ama Hiç okumuyolar bile uyarıyı. Sadece kişilerin sattıkları malzemeler hakkında onlara sordukları soruları okuyorlar moderatörleri okumadan atlayıp geçiyolar.

Yorum yap

ha bide sen paray1 gönder ben sana malzemeyi gönderirim durumu var ,bence güvenli degil .....dikkat edilmeli.....
            benim baska bir sikayetim malzeme satan kisilerin kullanl1m1s ikinci el malzemelerini satarken fiyat belirlemedeki ac1mas1zl1g1d1r,
            allah elinize düsürmesin, insafl1 olun derim .....
            eleman elbise sat1yo 130 euro ya biraz pahal1 degilmi diyoruz ,ama orjinali magazada 160 euro diyo baro ....ha iyiki 30 eur dan vazgeçmissin yoksa magazadan al1p burada iki kat1nam1 satmay1 düsünmüstün..yoksa dost kaz1g1 böylemi oluyo ...diyesi geliyo insan1n....
            .....can1m ben fiyat1 güzelce oturtay1mda alan bir sazan bulunur nas1lolsa düsüncesi yanl1st1r ,kendi aram1zdaki al1sveris ortam1nada uymaz bence
            iste böle fiyatlara takm1s durumday1m .....
            ha daha fotograf olay1 ve malzemeler hakk1nda verilen bilgilerin hatal1 veya yan1lt1c1 olmas1 konusuna deyinmiyorum bile....
            bir aydan beri iki malzemeye ihtiyac1m var ama forumdan temin edemedim, (yukar1daki sebeplerden dolay1 ) gidip magazadan al1cam ....
            selamlar sayg1lar.....

Yorum yap

ve unutmayın art niyet var ıse sahte ısımde yazılabılır bence alışverıs yaparken kısının profılıne sıtedekı suresıne v.b gıbı durumlarına dıkkat edılebılır bu bır nebzede olsa kalıteyı dogurabılır en onemlısıde her ucuzmal kotu olmayacagı gıbı ıyı demekde degıldır saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar konu açılmışken benimde bir kaç önerim olacak..
                Hassasiyetlerinize bende katılıyorum. Satan kişinin kimliği önemli. Benim sıkıntımda eksik ilanlar ikinci üçüncü mesajda anca anlaşılan mesajlar... Aylarca birikmiş kitlenmiş eski mesajlar var...
                Bence mesajlar 1 aylık olması gerekir. Satılmış ürün mesajı tamamen silinmelidir. İlan verirken daha önce hazırlanmış sabit başlıklar kullanılmalı yani
                Zıpkınlar için
                Model:
                Boy :
                şiş kalınlığı
                lastikler ve durumu:
                Kabza :
                kullanım süresi:
                Ürün açıklaması:
                elbiseler için ise benzer başlıklar oluşturulursa hem düzene girer hemde istatistiki bilgiler sağlanabilir diye düşünüyorum.. saygılar..

Yorum yap

Bülent Yuvacan Nickli Üyeden Alıntı
                  Hassasiyetlerinize bende katılıyorum. Satan kişinin kimliği önemli. Benim sıkıntımda eksik ilanlar ikinci üçüncü mesajda anca anlaşılan mesajlar... Aylarca birikmiş kitlenmiş eski mesajlar var...
                  Bence mesajlar 1 aylık olması gerekir. Satılmış ürün mesajı tamamen silinmelidir. İlan verirken daha önce hazırlanmış sabit başlıklar kullanılmalı yani
                  Zıpkınlar için
                  Model:
                  Boy :
                  şiş kalınlığı
                  lastikler ve durumu:
                  Kabza :
                  kullanım süresi:
                  Ürün açıklaması:
                  elbiseler için ise benzer başlıklar oluşturulursa hem düzene girer hemde istatistiki bilgiler sağlanabilir diye düşünüyorum.. saygılar..

coguna katılıyorum. ama bir aydan eski ilanlar silinmemeli. isterseniz bir aydan eski ya da ne bileyim 3 aydan eskileri kilitleyin. ama silmek bilgi kaybıdır. cevaplanmamış ilanlar bile neyin ikinci elde bulunup neyin bulumayacagını, fiyat aralıklarını vs anlamakta faydalıdır. hatta satıcıları ve cıddıyetlerını anlamamızda bıle eskı ılanların okunmasının faydası var.
                  Kemal Erbatur
                  1969

Yorum yap

Bülent Yuvacan Nickli Üyeden Alıntı
                    Zıpkınlar için
                    Model:
                    Boy :
                    şiş kalınlığı
                    lastikler ve durumu:
                    Kabza :
                    kullanım süresi:
                    Ürün açıklaması:
                    bulent bu konuyu
                    Kurallar - Önerileriniz Ve İstekleriniz
                    kısmına yazabılırsın oylanmış olur saygılar

Yorum yap

hepinize katılıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X