Duyuru

Gizle
No announcement yet.

RAMAZANDAN ÖNCEKİ SON HAFTA SONU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• RAMAZANDAN ÖNCEKİ SON HAFTA SONU

Evet arkadaşlar bu haftasonu son dalışlarımızı yapacağız sanırım , hep birlikte dua edelimde havalar iyi olsun sonra bir av su falan yok bakın iyi düşünün... :twisted: :twisted:
    Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yatıp kalkıp ona dua ediyoruz zaten hafta sonu hava bozmasa diye.

Yorum yap

mustafa dernek toplantısı var kardesım ne dalısı kacarın yok oradasın pazar gunu engın bey sızde beklenıyorsunuz işin sosyal yonude var unutmayın :)

Yorum yap

hadi bakayım engin, aynen derneğe kardeşim :=))

engini şahsen tanırım delikanlı çocuktur, gelecektir..

Yorum yap

Eyvallah abi. 8)

Yorum yap

hadiya ne zaman toplantı var ben duymadım walla su altında benin toplantım :lol: :lol: şaka biyana toplantı varmı :shock: :shock:

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Siz gidin beyler meralara ben göz kulak olurum:) İçiniz rahat olsun. Son pazar herkese keyifli toplantılar... :)

Yorum yap

sevgili bülent,
                izmirden sağlam 4-5 arkadaşla sana eşlik etsek itirazın olmaz sanırım :=) o kadar meraya yetişemezsin kardeşim..

çok iyi mera bekleriz; gözünüz arkada kalmaz:=)

akşama lastikleri elden geçireyim hele :=))

Yorum yap

Bulent sana mera emanet eden kediye ciğer emanet etmiş olur hihohoho

Yorum yap

mustafacığım , senin pazar günü işin vardı değilmi, toplantıya gitmesen bir şey olmaz 1 seferlik:=)

saat 06,00 da ümraniyede buluşalım kardeş:=))

bize rehber lazım meraları bilen ...:=)

saygılarımla kardeşim.

Yorum yap

Valla arkadaşlar planım şu;
                      Cumartesi akşamı İstanbul'dan gidebileceğim en uzak mesafeye sabaha kadar yol alacağım (çanakkale istikametine) Koltuğa bir muşamba geçirdikten sonra her meraya 30-40 dakika ayırıp geri dönüşe geçicem. şu tarihlerde meralarımı elden geçirmek iyi olur:) böylelikle tahmini 8- 10 merayı ziyaret ederim... Ramazanda anca idare eder beni...
                      Nejat kardeş neden itirazım olsun bir elin nesi var iki elin trofeleri var:)

Yorum yap

Alüüoooo ayıp oluyor varmı bizsiz mera paylaşmak.Bülent sahip çık kardeşim oralara.Biz mecbur gidicez artık emir büyük yerden geldi çünkü. 8)

Yorum yap

ehh; bizde 8-10 mera hakladıkmı !!! pardon ziyaret ettikmi, siz sağ biz selamet :=)

engin senin meralar cepte zaten, kaçışın yok :)

Yorum yap

toplantı yalan oldu abiler :)

artık muzaffer abiyle karşılık birer çay içer eve döneriz heralde :)

Yorum yap

arkadaslar yok oyle yagma herkez toplantıya oh bız toplantı yapalım zıpkıncılar ıcın sız dalın yok oyle sey herkez gelsın bızım canımız can degılmı haksızmıyım nejat abı sen soyle abı sen buyugumuzsun :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X