Duyuru

Gizle
No announcement yet.

13. 09 .2005 FENERBAHÇE -- MİLAN MAÇI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 13. 09 .2005 FENERBAHÇE -- MİLAN MAÇI

Açıkçası pek umudum olmasada genede bireysel yeteneklere güvenerek Fenerbahçeya başarılar dilerim. anelkadan gol bekliyorum artık.

Milan takımındaki bireysel yetenekleride gözardı etmemek lazım tabiki... en başta shevchenko, vieri .

milanda bütün futbolculardan korkulur ancak benim en korktugum adam kaka'.fenerbahçeliyim takımımdan bir beraberlik bekliyorum ama çok da umutlu değilim açıkçası. biraz da gerçekçi olmamız lazım :). bu akşam umarım herşey bizim lehimize gelişir futbol şansı bizim yanımızda olur ve istediğimiz sonuçla istanbula geliriz...

Yorum yap

Bu akşam inşallah en az bir beraberlik olsa mükemmel olur.Gerçekçi olmak lazım demişsiniz ama sonuçta top yuvarlak nereye gideceğini kimse bilemez kağıt üstündeki üstünlükle zaman zaman yanıltabiliyor.
      Bu hafta beşiktaşın rizede yaşadığı hezimet gibi.Bunun çok örneği var ben iddia oynayacam bu gün ve bu maça beraberlik yazıyorum.Bakalım ne olacak.(iddiayıda bu arada 3. oynayışım olacak hadi hayırlısı :-)
      Bu hafta bütün takımlarımıza başarılar...
      Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
      ?ZM?R

Yorum yap

bizi umutsuzluk yıkar abiler bu akşam mutlaka galibiz milanı yeneriz manchesteri hatırla
        HEP DESTEK TAM DESTEK

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ

Yorum yap

Ya bu tür konular hiç açılmasın ya da konuya attığımız mesajlar sorgusuz sualsiz silinmesin.Pek hoş olmuyor :!: Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür.

Yorum yap

en az 2 fark atariz kesin yeneriz gozuyle bakiyorum

Yorum yap

Mustafa,

Din siyaset spor gibi konular normal şartlarda yasaktır kesin forum kuralları içerisinde vardır.

Son zamanlarda bu maç konuları çokça açılmakta ve kişiler jest yaparak rakip olduğu tarafların gönüllerini almak ve milli duygular içerisinde destek vermek için yazılar yazmakta bu yazıların içinde senin yazdığın gibi karşı tarafı küçük düşürücü ve alaycı ifadeler hoş karşılanmamakta ve silinmektedir..

Kaldıki foruma üye olan her üye forum moderatörlerinin yetkisini ve davranışlarını kabul etmiş sayılmaktadır foruma yön vermek takdirimizde olup verilen kararlara uymanızı rica ediyoruz.

Yorum yap

Muzaffer KOÇ Nickli Üyeden Alıntı
                Mustafa,

Din siyaset spor gibi konular normal şartlarda yasaktır kesin forum kuralları içerisinde vardır.

Son zamanlarda bu maç konuları çokça açılmakta ve kişiler jest yaparak rakip olduğu tarafların gönüllerini almak ve milli duygular içerisinde destek vermek için yazılar yazmakta bu yazıların içinde senin yazdığın gibi karşı tarafı küçük düşürücü ve alaycı ifadeler hoş karşılanmamakta ve silinmektedir..

Kaldıki foruma üye olan her üye forum moderatörlerinin yetkisini ve davranışlarını kabul etmiş sayılmaktadır foruma yön vermek takdirimizde olup verilen kararlara uymanızı rica ediyoruz.
                Ben düşüncemi söyledim yanlış birşey söylediğimi sanmıyorum.En fazla 1 puan yazdım.Küçük düşürücü bir ifade olduğunu zannetmiyorum.Herşey ortada çünkü.Deplasmanda Milan gibi bir takımla oynuyor.Keşke kazanabilse Fenerbahçe.Herkes görüşünü yazamayacaksa futblo,din,siyaset konuları hiç açılmasın.Herkesin tuttuğu takım da farklıdır,desteklediği siyaset parteside farklıdır,belki dini bile farklı olabilir.

Yorum yap

Mustafa,

Beraberlik veriş şeklin bir başkasını kızdırabilecek şekildeydi ve silindi bu konunun uzamasını istemiyoruz bir daha yazarken mümkünse farklı anlam çıkmayacak şekilde yaz müdahele edilmesin.

Yorum yap

+1 Bencede bu tarz konular hiç açılmasın.Açılsa bile o topik kilitlensin.

Yorum yap

Muzaffer KOÇ Nickli Üyeden Alıntı
                      Mustafa,

Beraberlik veriş şeklin bir başkasını kızdırabilecek şekildeydi ve silindi bu konunun uzamasını istemiyoruz bir daha yazarken mümkünse farklı anlam çıkmayacak şekilde yaz müdahele edilmesin.
                      Sanırım " :) " işareti bozdu işi...

Yorum yap

fener bu maçı alır arkadaşlar bir bayan olarak söylüyorum :lol:

Yorum yap

TU KAKA OLDU BE SAHİDEN MAÇ ....

ümit ve luciano türkiye liglerinde yanlarından geçmekte olan adamı yaka paça indirirler, gel görki avrupa maçlarında nazikleşiyor bizim çocuklar.. yap faulü ;göreceğin en fazla sarı kart, kalmış 3 dakika bitime zaten.......... üzüntü verici.

Yorum yap

ya yazmayayım diyorum...

bari şu forumda futbol konuşmayayım diyorum...

ama dayanamadım...

epey bi yıldır kombine bileti olan bir fenerbahçeliyim...

dün akşam şu ismi kendinden maruf kaka fırlamasına ettiğim küfürü toplasanız burdan Milano'ya yol olur...

yaa bi insan evladı 2 şutundan ikisinide gol yapar mı? hiç insafın yok mu senin? androit misin? makine misin? nesin ulan sen?

ya ümit? hani nerde eski ümit?
                            ne olurdu bi pozisyonluk eski ümit olsan ve malum pozisyonda kaka yanından efil efil geçerken ince bir bilek haraketiyle bacağını eline alsan ve "al canım bacağını düşürmüşsün" diye takdim etsen adama??

ha noolurdoooooo??

bak yine kaşım seğirmeye başladı...

tamam susuyorum...

Yorum yap

..ok herif yapacağını yaptı. Aslında bizim çocuklara kızmıyorum. Daum da futbolcular da inisiyatiflerini kazanmaktan yana kullandılar. Bir puana da yatabilirlerdi. Hangisi doğru tartışılır. Ama bir fenerli olarak bugun gerçekten üzgünüm. Yine de yenileceklerse de böyle yenilsinler, canımı yesinler ne diyelim....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X