Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TOPİK KİTLEMEK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TOPİK KİTLEMEK

Tartışma hararetlenip muhabbetin tadı kaçmaya başladığında topik, başlık, konu ya da adı her neyse kilitlenince mevzuu da kilitleniyor mu ?
    Moderator arkadaşlar kilit konusunda biraz aceleci davranıyorlar gibi geliyor.
    Tartışma seviyesi terbiye sınırlarını aşmadığı sürece kilit olmamalı diye düşünüyorum.Çünkü geçici bir çözüm.Lütfen bu konudaki düşüncelerinizi belirtin.

Katılıyorum. Forumun demokratik bir ortam olarak kalmasından yanayım.

Yorum yap

forumun amacı tartışarak ve bilgiyi paylaşarak doğruyu bulmaktır. tartışma mutlaka olacaktır hakaret ve terbiye sınırını zorlamadığı sürece devam etmelidir.

Yorum yap

Arkadaşlar bu konuda düşüncelerinize katılıyoruz.Ama moderatörler olarak topic kilitlerken tecrübelerimizden faydalandıgımızı söylemek isterim.Bu konuda hiç bir mod kendi başına karar vermiyor,sizin site içinde göremediginiz yönetim sayfasında konu diger mod arkadaşların fikirlerine açılıyor ve ortak verilen karar uygulanıyor.Keyfi olarak hiçbir karar verilmiyor.Bu yüzden sitenin saglıklı işliyebilmesi ve seviyenin yüksek tutulması için gerekli ne var ise yapılmakta.Gösterdiginiz anlayış ve yardım için şimdiden teşekkürler.

Moderatör

Yorum yap

Bence tartışılabilecek bir konu. Konuya göre değişir çünkü, "350 kg'lık levrek" veya "500 m'de agaşon" gibi geyik ve lakayt muhabbetlerde kesinlikle kilitlenmelidir.

Sonuçta moderatör arkadaşların bu konularda deneyimli olduğunu düşündüğüm için, onların yaptıklarına saygı duyuyorum, vardır elbet bir bildikleri.

Herkese bereketli avlar ;)
          kamil dikmen
          1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

Ben geyiklerden değil ciddi konular için düşüncelerinizi sormuştum.

Yorum yap

Torik arkadaş o gün pek kırılıp gücenmiştin siteye girmeyeceğinden felan bahsediyordun sanırım vaz geçtin.Sayende mod arkadaştan fırça da yedim.Tatrışmanın seviyesi düşüyormuş.Üslup meselesidir.Ben o günkü yazımda herhangi hakaret içeren bir şey olduğunuda sanmıyorum.Olay kişiselleşiyormuş.Benim toşhiba fenerim var ve üzerime alınırım neden alınmıyayım.Buralarda millet okuya okuya her toşhibası olan gece avlanıyor diye düşünecek.Sonra x bir yerde av yaparken elimizde bunu gören diğer millet kesin gececidir bu demezmi.Neden hedef gösteriyorsunuz insanlara.Benim ellerim temiz ben gece av yapmıyorum.Bu yüzdende tepki vermem doğal.Ama ortaya bir laf atıp sonrada cevabını alınca kırıldım gücendim nasıl siteymiş bu bir daha girmiycem gibi gayri samimi laflarda etmeyelim lütfen.Kaldıki o benim şahsi tepkimdir siteyede mal etmemek gerekir.Benim gözümde tüple gece avlananda nefesli avlanan da aynıdır hiç bir farkı yoktur.Burada avlanan miktar önemli değildir eğlemin gece yapılıyor olmasıdır.

Yorum yap

Sevgili Arkadaşlar;

Başlığı kilitlerken nedenini de altına net olarak yazdım. Kullandığınız ifadelerle birbirinizi kırmaya başladığınızı, yazışmalardaki seviyenin her yeni mesaj ile daha da düştüğünü gördüm ve uyarı mesajı da yazdım. Değişen bir şey olmayınca da yapılması gereken başlığın kilitlenmesidir.

Başlığı kilitlerken özelden sizlere de hem bilgilendirici, hem de forum kurallarını hatırlatıcı mahiyette gönderdiğim mesajları azar olarak algılamayın lütfen. Bizler forumun kalitesinin bozulmaması ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz.

Hepinize iyi sohbetler ve iyi dalışlar...

Yorum yap

arkadaslar sonuc olarak hepımız burada bır aileyiz ve bu aileyi birlik içinde mutlu tutabılmek daha buyuterek yarınlara daha buyuk ve mutlu bır aile olarak tasıyabılmenın herkeze dusen kuralları var bizlerin yapmaya calıstıgı bundan baska bır sey degıldır hatta sizlerden beklentılerımızde bu tıp durumlarda bızlere destek olmanızdır zira bu hepimiz içinidir saygılar

Yorum yap

Engin bey, daha önceki cevabınızı okuduğumda gerçekten çok üzülmüştüm.Yukarıdaki yazınızı az önce okudum ve hala suratımda bir tebessüm var.
                    Bu sefer beni güldürdünüz. Allah da sizi güldürsün.
                    Moderatör arkadaşların haklı olduğu ve benim gözden kaçırdığım bir nokta var.Burası bir forum sitesi chat odası değil.Tartışma kişiselleşmemeli. Fakat devam edersek bu mevzuu gerçekten kişiselleşecek.Umarım sizde bu düşüncedesinizdir. Belki birgün tanışma fırsatımız olur ve yüzyüze bu konuyu konuşuruz.Bu konudaki son yazım budur.
                    Sağlıcakla kalın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X