Duyuru

Gizle
No announcement yet.

RAKININ SONU ???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• RAKININ SONU ???

slm kardesim gunlerdır reklamını yapıp canımızı cektırdınız eyvallah guulduk eglendık guzel oldu buraya kadar sorun yoktu .
    taki bu topıkler sayesınde aksam dısarıda ıken kurdun aklına kuzu gelene kadar
    neyse lafı fazla uzatmanın manası yok oyle cok fazla alkol alan bır adam degılım o yuzden gıttık bır balık restoranta oturduk guzel guzel balıgımızı salatamızı mezemızı soyledık yanıda 1.5 duble rakımızı da ıctık kalktık cıktık yola bu arada rakı ıcelı olmus nerde ıse 1-2 saat oyalanmısız durumumuz gayet normal sorun yok tuttuk cıktık yola gıdecegımız de 8 km yolun yarısında cevırme durduk memur arkadas<geldı ıyı aksamlar dıledı ve alkol sordu bende aynen 1.5 duble oldugunu soyledım ne kadar oldu ıcelı dedı aşagı yukarı 2 saat oldu dedım o zaman sorun olmaz alete uffff deyın dedı yaptıkda ve cıkan 0.65 plmir alkol yeni aletler hafızalı ufledınmı gıttın gırıyor kayda kurtuluş yok tabı bır yandan ıyı ama sordum memur bey sızce ben alkollu ve araba kullanamıyacak durumdamıyım dıye cevap soyle oldu bana sorarsanız sorun yok gayet normalsınız ve arac kullanabılırsınız sızden oncekı arkadas 220 plmir idi ve serhos sız ıyısınız ama malesef alet kayda aldı bır kere yapacak bırsey yok bu aletın hafızası dokulur ve o adet kadar da ceza kesılır cezada soyle 379 ytl para cezası ve 6 ay ehlıyete el konulması :( İşTE RAKININ HAZİN SONU bu arada sunun belırmekde fayda var alkol alıp araba kullanmaya kesınlıkle karsıyım ama tum samımıyetımle aldıgım alkol araba kullanmak ıcın etken degıldı oaradakı memur arkaslar da benımle hem fıkırdı bu arada gecenın bır yarısı ehlıyetlı bırını cagır gelsın kayıt alınsın falanı da cabası sonuc olarak HERKEZ İCECEK İSE ARABA KULLANMASIN TAXI VESAİRLE GIDIP GELSIN YADA EVINDE YAPSIN BU ISI CEZASI BANA AMA UMARIM DERSI TUM BU YAZIYI OKUYANLARA OLUR saygılar ....

Sağlık olsun. Ama yeni kanunlarda promil sınırı kalktı. Daha dikkat arkadaşlar.

Yorum yap

kubilay geçmiş olsun ne diyelim...rakı bu işte içtinmi mutlaka başına bir iş getiriyor...tatlı veya acı....seninkisi yine tatlı sayılır..üzme canını 6 ay çabuk geçer...yine kullanırsın araba....

Yorum yap

sagol abi ama oyle deme ya 6 ay bu yarım yıl 180 gun ve cok saat yapıyor işim geregıde gunde ortalama 100 km yaptıgımı dusunursen vay halıme :(

Yorum yap

kubilay geçmis olsun ,hiç geregi yokmus hakkaten ,taksiyle git taksiyle gel....
          neyse bir müsibet bin nasihatmiydi neydi....

Yorum yap

valla murat boyle alıskanlıgı olan bır adam olsam ıcım gam yemez cekırge mısalı derdım ama kırk yılda bır bır halt ettık oda boyle oldu var uztumuzde bır sıkıntı allah hayır etsın sagolasın

Yorum yap

Hiç yakıştıramadım hem alkol al hem direksiyon başına geç. :lol: Umarım ehliyetin yokken araba kullanıp tekrar polise veya jandarmaya enselenmezsin.Olur böyle şeyler.Lütfen alkol alıp direksiyon başına geçmiyelim azda olsa çokta olsa farketmez.

Yorum yap

eyvallah engin (FRONTOZA İSTANBUL/Cerrahpaşa
                ENGİN USLU 1974 Geronimo A TEAM(Rakı Team fahri üyesi) :) sen dıyorsan dogrudur :) nasıldı o laf hoca verır talkımı ..................:)

Yorum yap

Eeeee bu işler böyle kubilay kardeş düşenin dostu olmazmış :twisted:

Yorum yap

:) :)

Yorum yap

geçmiş olsun üstadım :)

bu arada, şimdi yeni kanunlara göre ne kadar içersen iç ceza yiyorsun, öyle mi ? Sezai promil sınırlaması yok diye yazmış da o yüzden sordum.
                      kamil dikmen
                      1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

limit 50 plmir malesef ama ustunde ıster 51 ister 510 plmir cıksın ceza ve uygulama aynı ustelık alet hafızalı :( ve sagolasın

Yorum yap

reis Nickli Üyeden Alıntı
                          geçmiş olsun üstadım :)

bu arada, şimdi yeni kanunlara göre ne kadar içersen iç ceza yiyorsun, öyle mi ? Sezai promil sınırlaması yok diye yazmış da o yüzden sordum.
                          Çağrı promil sınırının kalktığına dair bilgiyi bir arkadaştan almıştım, ama teyit edemedim. Galiba sınır hala 0,50 promil. takriben bir duble rakı, 2 küçük bira vs. denk geliyor. Aman dikkat. Parası ayrı ama kaza bela gelir adamın başına Allah korusun.

Yorum yap

geçmiş olsun kubilay kardeş....

Yorum yap

erenalp Nickli Üyeden Alıntı
                              geçmiş olsun kubilay kardeş....
                              sagol abi sizin time dahil olalım dedık ama durum bu durum
                              saglık olsun yınede :(

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X