Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MUTLAKA BAKIN ÇANAKKALE ZAFERİNİN BİR GÜN ÖNCESİ !!!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MUTLAKA BAKIN ÇANAKKALE ZAFERİNİN BİR GÜN ÖNCESİ !!!!!!

Çanakkale zaferinin bir gün öncesinde kılınan namazdan bir kare fotğraf.Yemin ediyorum her görüşümde tüylerim ürperiyor.İşte inanç ve vatan sevgisi bir arada....
    Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
    ?ZM?R

Çok güzel bir manzara,bizlerle paylaştığın için teşekkürler onur.

Yorum yap

Vatan için , zafer için, gelecek nesillerin özgürce yaşaması için ölüme bile bile , kucak açarak, onurla ,erkekçe gitmenin resmidir bu....

' BEN SİZE SAVAşMAYI DEĞİL; ÖLMEYİ EMREDİYORUM'

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

Yorum yap

Ürperdim.Ne diyim işte biz böyle bir ulusuz.

Yorum yap

Benim gibi bir çanakkale savaşı hayranı için bakmaya doyulmayacak bir resim, bir ulusun zafer kazanma sanatının
          ince ayrıntılarının resmi...

Yorum yap

hepsinden allah razı olsun bu büyüklerimize olan borcumuz kelime ile anlatılcak bir borç değildir onlara hak ettikleri saygıyı göstermede kusur etmeyelim onlarda bizden dua dan başka bişeyde istemezler zaten hepsinden allah razı olsun onların fedakarlı özverisi sayesinde belkide şu an şu bilgisayarın başında rahatça bu yazıları yazıyoruz ne kadar iftehar etsek ne kadar öfsek gene haklı bir övgü olmaz peygamberimizin dahi övgüsü olan bir askeri biz ne kadar övsek az olur...

Yorum yap

Demka malzemeleri alırken bir daha düşünün.......

Yorum yap

ruhları şadolsun allah rahmet eylesin teker teker

Yorum yap

Atalarımız :!:

Yorum yap

Ne zaman geliboluna gitsem degişik duygular gecer içimden.Bazen gözlerim dolar, bazen aglarım,çok kitap okudum ama hala merak içindeyim.Bir şansım olsaydı 2 günlügüne nerede olmak isterdin deselerdi 1 günü çanakkale 1 günü uhud derdim.

Yorum yap

onur gerçekten teşekkürler. bana göre henüz çok gençsin. Gençlerin gösterdiği bu duyarlılık beni çok mutlu ediyor.

Yorum yap

Allah hepsinden razı olsun.. 3 defa sadece şehitlikleri ziyaret için gittim herbirinde her defasından dahada etkilendim..

orada insanın kanı donuyor anlatılanları duydukça tüyleriniz diken diken oluyor her defasında.. off kötü oldum ben yazamicam fazla

bence her türkün özellikle ziyaret etmesinde fayda war..

Yorum yap

farmer Nickli Üyeden Alıntı
                          onur gerçekten teşekkürler. bana göre henüz çok gençsin. Gençlerin gösterdiği bu duyarlılık beni çok mutlu ediyor.
                          Gerçekten birşeyleri yapabildiğime inanmıyorum aslında.İşte elimden gelen ancak bukadar onları ve anılarını taze tutmak ,aynı zamanda bağlılığımı belirtmek.
                          şu an belki genciz bizim yapabileceklerimiz sınırlı,aslında bu vatan sevgisi,iman gücünün verdiği cesaret ve inancı göstermesi gereken başımızdakiler göstermeli ve bu resimde görülen insanlara yani atalarımıza layık müsbet bazı şeyler yapmalıdırlar.
                          Belki aklınızdan bunlar hep söylenen şeyler diyebilirsiniz ama ''delikanlılık bizde kalsın ve tekrar söyleyelim''
                          Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                          ?ZM?R

Yorum yap

Onur kardeşim sonsuz teşekkürler.Sanırım şu andada böyle birlik beraberliğe kenetlenmeye toplum olarak ihtiyacımız var...
                            Cengiz ?ENGÜL-1958
                            ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

harika bir kare gercektren ürperdim dogrusu.onur abi tesekkurler bizimle bu kareyi paylastıgın için.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X