Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Taciz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Taciz

arkadaşlar son bir kaç günde dikkat ediyorum topiklerde sürekli agresif tavırlar sergileyen yeni kayıtlı bir kaç üye var.Sürekli laf atıp taciz ediyorlar insanı.Benmi evham yapıyorum acaba.İzmir tarafından arkadaşlar.

Engin kardeşim hani akşam aynı masada misafirinizdim mailini okudum acaba dedim ?Bi ayağım izmir diğeri marmara da
    inşallah evhamdır seninkisi.
    Ha sataşanlar varmı var gerekli üslüpla uyarmakta fayda var kırmadan incitmeden geçinip gidelim bu deniz hepimizin SELAMLAR-SAYGILAR
    Cengiz ?ENGÜL-1958
    ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

engin bey bu benimde dikkatimicekti haklısınız sanırım buda farklı bir hack yöntemi bizlere düsen dikkatli ve sabırlı olmak bu arkadaşların istedigi mezraya formu getirmemektir saygılar

Yorum yap

bende katılıyorum sonbirkaç gündür soğuk rüzgarlar esiyor.fırsat bekleyen birileri var gibi
        **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

Cengiz abi seninde dikkatini çekiyordur bu mevzular.Boşverin abi biz masamıza dönelim içelim güzelleşelim.

Yorum yap

Arkadaşlar bu türdeki konuları moderatör arkadaşlara özelden mesaj atın onlar o arkadaşları özelden uyararak sorunu gidereceklerdir.

Yorum yap

Evet evet sıtedeki yetkili arkadaşlara bakıyorumda krıtik zamanlarda olması gereken yerdeler bu güzel bişey bu ortamın bozulmaması için bızlerde onlara saygı çerçevesınde yazışarak yardımcı olalım derim.
              Engin kardeşim........................
              Bende farkındayım olmaması gerekiyor ama klavye önümüzde??????? Sen nereye kayboldun masadan,,,,,, geç oldu kalkıcam birazdan,,,,
              Cengiz ?ENGÜL-1958
              ?ZM?R-?STANBUL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X