Duyuru

Gizle
No announcement yet.

RAKI İÇMEK

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• RAKI İÇMEK

Abilerim kardeşlerim bizim onca rakılar mezelerde yalan oldu gitti be. :cry: Ama ben donattırıyorum masayı buyrun gelin bekliyorum.Yanlız levrekleri gelirken siz vurup getirin ona göre.Ben mangalı yaktım ateşi harlıyorum. :lol:

Yeniden başlıyoruz.. :) Sâki benim anlaşmıştık bu konuda.. Dolapta bekletiyorum buz gibi şişeyi

Yorum yap

sorma yahu, şerefsizler hackleyince siteyi benim rakı topiği güme gitti be engin kardeşim, o bişey değil olan benim 75 küsur mesaja oldu :=) tam sargoz olmuştuk, yeniden adabeyi vaziyetine döndük, rütbeler gitti :=) pırpırları söktüler ...
      admin kardeşlerimizin canı sağolsun beeeee...

Yorum yap

levrek vuracak birisi vardı; sanırım halit arkadaşımızdı bu, haber verelimde yeniden giyinip girsin suya, izmirli birkaç kardeşimizde vardı, ve benim dostum, çocukluk arkadaşım uğur şahin de masaya buyursun, haber salalım etrafa, masa kuruluyor :=)

Yorum yap

Peynirler ezine tam yağlı üçgen kesim.Yanına söğüş salatalık ve domates.şöyle ortaya bir göbek salata limonu yağı bolcana.Koca bir tabak bol mayonezli amerikan salatası.Soslu patlıcan kızartması.ortaya bir tabağa zeytinyağı üzerine kekik kırmızı pul biber tuz ve bol limon yanında çıtır çıtır kızarmış ekmek.Abi hani rakı ya su içmek içinmi kurduk masayı bak buzlar eridi.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

yahu bizim izmir tayfasından ses soluk yok ??
              neyse işimize bakalım biz, acılı ezme ve haydari ,ve illaki kuru cacık sipariş etmeliyiz kardeşler. sofrada az birazda kalamar tava ve ahtapot salatası olursa iş tamam..:=)

Yorum yap

Abi ne o ya izmir uyuyor bugün.Alemciler neredesiniz.ABİ ara sıcaklar geliyor zaten.Kalamar tam kızarmış çıtır çıtır.karidesi hem söğüş yaptırdım hem güvecini hemde tereyağında kızarmışını.Çirozda söyledim. midyeyi hem tava hemde şiş ısmarladım.Ahtapotu hiç saymıyorum zaten.

Yorum yap

Arnavut ciğeri koşturun oradan masaya, haydari geldi mi haydari olum acele et

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

plakiyi unuttunuz yahu ; bu meret plakisiz gidermi ..

ortayada çoban salata..ama sadece soğan,domates ve zeytinyağı olacak içinde.. bazı yerlerde içine salatalık,biber koyup katlediyorlar çoban salatasını..
                      marul koyan yer bile gördüm vallahi çoban salatasına...

Yorum yap

Abi zeytinyağlılar ayrı.şöyle bir havucu maydonozu bol barbunya pilaki,Zeytinyağlı biber dolması yanında yaprak sarma.Bolca karpuz kavun.Topatan var kırkağaç var.Koca bir tabak haydari.Abi mantar yermiyiz mantar?

Yorum yap

kaşarlı mantarsa bayılırım, ama ortada levrek vuracak adam yok henüz, iş başa düşecek galiba enginciğim....levroyu tavadamı yapalım, tuzda levrekmi masayı daha çok etkiler, 10-15 dakikaya kadar adam çıkmazsa levrek vuracak, ben suya giriyorum kardeş...

Yorum yap

ben sana en iyisi burada takoz ismi bilinen kiloyu aşan çipuralardan 2-3 tane vurayım be, bizden başkasıda yok zaten ortalıkta...

Yorum yap

Abi ben zıpkını almaya gidiyorum olmayacak yoksa böyle.Mezeyle körelttik kendimizi rakı hiç balıksız olurmu ya.Ama abi bizim sahildende şimdi karagözden başka bir şey çıkmazki.Olmazsa ben iri boy iskorbit vurayım altı yedi tanede çarpan kebabı yapalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X