Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SaRaYBuRNu Dalış arkadaşı aranıyor...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SaRaYBuRNu Dalış arkadaşı aranıyor...

Fındıkzadede oturuyorum.her hafta sonu giderim sarayburnuna. sarayburnunda dalmak isteyenleri beklerim.yada ist avrupa yakasında başka yakın yerlerede gidebilrim bildiğiniz güzel meralar varsa organizasyona katılabilirim

Cevap: SaRaYBuRNu Dalış arkadaşı aranıyor...

Selam sabah sarayburnundaydim. 3 avci vardi her zaman iyi balik yapar. Herzaman bir kaç zipkinci bulabilirsin. Kazasiz dalişlar...

Yorum yap

Sevgili iskorpit61 öncelikle imza ayarlarını yaparsan seni daha iyi tanırız.

http://www.zipkinci.com/kurallar-one...durulmasi.html
      Türkay Demiro?lu
      ?stanbul-F?nd?kzade
      01.03.1967
      0 Rh+

Yorum yap

Türkay Demiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili iskorpit61 öncelikle imza ayarlarını yaparsan seni daha iyi tanırız.

http://www.zipkinci.com/kurallar-one...durulmasi.html
        iyi tanırsan arkadaşın senle birlikte dalma şansı artarmı abi :D
        Fatih
        ?stanbul
        1978
        Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Re: SaRaYBuRNu Dalış arkadaşı aranıyor...

iskorpit61 bana sarayburnunda dalmayı ogretırmısın ben bu ıste yenıyım

Yorum yap

sultangazi sarayburnu bu işe yeni başlayanlar için zor bir parkur bende yeni olmama ragmen denemege korktugum denemek istemeyeceğim bir yer çok zorlamaya gerek yok bence
            Fatih
            ?stanbul
            1978
            Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

iskorpit61 bende bu işte yeniyim haftasonu pazar günü gelebillrim bende beraber dalıcak birilerini arıyordum Sizi gördüğüm çok iyi oldu

Yorum yap

iskorpit61 bak yeni başlayanları gaza getirdin...sarayburnu tehlikeli. akıntı, tekne trafiği, oltacılar... hepsi ile aynı anda başaçıkmaları lazım TEHLİKELİİİİİİİİ

Yorum yap

sarayburnu bu işte fenomenlik diyelim :) kıyıdan dibe inicen vurup ve agaşon sonu yine kıyıdan çıkıcan o akınıtıda 61 toprağım işi biliyordurda yeni isen hiç deneme derim nacizane :)
                  ERÇA? YILDIRIM
                  ?STANBUL / Beylikdüzü Marmara
                  84
                  o Rh +
                  F?NANS

sigpic

Yorum yap

Arkadaşlar, Sarayburnu çok tehlikeli; akıntısı, tekne trafiği ve zıpkıncısı çok olan bir yerdir! Hele hele yeni başlayanlar için, asla girilmemesi gereken bir yerdir! Ben şahsen orada dalmanızı tavsiye etmem, sezona yeteri kadar üzücü haberler ile girdik zaten... Bizi bir daha üzücü haber ile, karşı karşıya bırakmayınız lütfen! Avrupa yakasında çok güzel tehlikesiz meralar var, oralarda dalınız.
                    sigpic
                    Turgut Üyrü?
                    1977 - 0 RH (-)
                    Mu?la - Dalyan
                    ?stanbul - ?i?li
                    Mail: [email protected]
                    Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

DalyaNTurguT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar, Sarayburnu çok tehlikeli; akıntısı, tekne trafiği ve zıpkıncısı çok olan bir yerdir! Hele hele yeni başlayanlar için, asla girilmemesi gereken bir yerdir! Ben şahsen orada dalmanızı tavsiye etmem, sezona yeteri kadar üzücü haberler ile girdik zaten... Bizi bir daha üzücü haber ile, karşı karşıya bırakmayınız lütfen! Avrupa yakasında çok güzel tehlikesiz meralar var, oralarda dalınız.
                      Mesele neresi ?

Yorum yap

ercag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sarayburnu bu işte fenomenlik diyelim :) kıyıdan dibe inicen vurup ve agaşon sonu yine kıyıdan çıkıcan o akınıtıda 61 toprağım işi biliyordurda yeni isen hiç deneme derim nacizane :)
                        Doğru diyorsunuz ufaktan başlamak lazım.Tavsiyeniz için sağolun.Napalım heyecanlıyız kanımız kaynıyor,malzemeleride sonunda toparladık.En kısa zamanda biryerden başlamak istiyorum ondan neresi olursa DALARIM :) Bildiğiniz marmarada akıntısız tehlikesiz güzel bir mera var mı ?

Yorum yap

arklar kusura bakmayın foruma pek fazla yazmadığım için bazı kişisel bilgilerimi doldurmamışım.ama sürekli takipçisiyimdir sitenin. genel olarak yorumlara bakıldığında evet hak veriorum sarayburnu YENİ dalışa başlangıç yapacaklar için çok ta iyi olmayabilir. AKINTI- DERİNLİK- TEKNE TRAFİĞİ bunlar bazı güvenlik önlemlerini aldırmayı gerektiriyor.yeni dalış yapacak ark larıyada ilk kez dalıcak olanlara tavsiye etmem. forumdan abimizinde sölediği gibi sezona kötü haberlerle başladık. bildiğiniz üzere yenikapı mendirek te basri abimizi kaybettik.allahtan sabır diliyorum yakınlarına. BEN HERZAMAN HERZAMAN DİYORUM. TEK DALMAYIN!!! mutlaka 2 kişi organizeli dalış yapılsın. bakıyorum biri oyanda dalıo biri oyanda ama birbirlerinden haberleri yok. ben hem tanışma hemde güzel bi organizasyon için sarayburnu duyurusu yaptım. tüm arkları beklerim

Yorum yap

sarayburnu balığın mutlak geçiş güzergahıdır. bu aralar levrek-kofana-has kefal(bolca)-karagöz-mırmır çıkmaktadır.bizzat kendim bu aylarda gördüm bu sürüleri. ama tabi vuramadım :D o ayrı konu :D inş alacam bu ay kofanayı ordan kafaya kodum. avın şeklini kısaca anlatıyım; akıntılı yer olduğu için kıyıda bekliyoruz.aşadan sürü geçtiğinde 3-5 mt arası dalıp şansınıza sürünün içinden balığı alıyorsunuz. diğer şekilde; kıyıdan yer belirliyorsunuz. 6 -7 mt dalıp kendinizi iyi komufile edebilceğiniz kaya bulup pusu yapıyosunuz.şansınıza o anda gelecek olan sürüden çaatttttt diye alıyosun kiloluk levreği çıkıyosun yukarı :D çıkarken kıyıya yakın çıkıyoruz yoksa akıntı sizi götürüyor.

Yorum yap

mahir tam olarak açıkladı olayı.in bekle vur kıyıdan çık.:) doğrudur tecrube ile sabittir.ama dedim gibi yeni başlayanlara önerilmez
                              ERÇA? YILDIRIM
                              ?STANBUL / Beylikdüzü Marmara
                              84
                              o Rh +
                              F?NANS

sigpic

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X