Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BODRUM DA TÜRKİYE-YAVRU VATAN-BULGARİSTAN KARDEşLİK YARIşI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BODRUM DA TÜRKİYE-YAVRU VATAN-BULGARİSTAN KARDEşLİK YARIşI

11-KASIM -2005 CUMA SAAT 11.00 CİVARI 2005 BODRUM BELEDİYE BAşKANLIĞI KUPASI IV.GELENEKSEL ZIPKINLA BALIK AVLANMA ANI YARIşLARI (KARA ABİDİN SERTKAYA ANISINA ) DÜZENLENDİ.BÖYLE BİR DOSTLUK YARIşMASI İÇİN EMEK VEREN HERKESE VE SAYIN BELEDİYE BAşKANI MAZLUM AĞAN A TşK.EDERİZ.
    YARIşMA İÇİN FİKRİMİ SORACAK OLURSANIZ KATILIM 50 Kİşİ CİVARI İDİ.PARKUR 14.5 KM LİK BİR ALANDI. BÜYÜK TEKNELERLE DALIş NOKTALARINA VARILDI FAKAT BENİM,LEVENT AĞBİNİ VE SABRİ NİN BOTU OLMASA GELEN BÜTÜN ARKADAşLARIMI DALIş NOKTALARINA ULAşTIRACAK TEKNE YADA BOT YETERSİZ KALICAKTI . KARGA TULUMBA HERKES İSTEDİĞİ YÖNE DAĞILDI.YARIş BİTİş SAATİ 14.45 OLARAK BELİRLENMİşTİ.YETERSİZ BOT VE TEKNE SAYISI YÜZÜNDEN DAĞILAN DALGIÇLARI TOPARLAMAK SAATLER ALDI.ÖZELLİKLE BENİM BOT A KM AÇSAM YENİ BOT ALACAK KADAR TAKSİ PARASI ALIRDIM SANIRIM. :D :D :D .NEYSEKİ KAZASIZ BELASIZ VE DE EKSİZKSİZ DALIş BİTTİ.PARKUR 5O Kİşİ İÇİN YETERİZDİ VE BALIK AVLAMA KONUSUNDA HERKES MEMNUNİYETSİZDİ. VURULAN BALIKLAR İYİ BİR AVLAĞA GÖRE AZDI.SONUÇTA HERKES EMEK SARFETTİ.KAZANAN ARKADAşLARIMIZI TEBRİK EDERİZ. İZMİRDEN KATILAN APNEA TAKIMINDAN HAKAN VE SABRİ ARKADAşIMIZI BİZİ BAşARIYLA TEMSİL ETTİKLERİ İÇİN TEKRAR KUTLUYORUM.TEBRİK EDİYORUM.
    YARIşMADAKİ TEKNİK AKSAKLIKLAR HARİCİNDE GENEL OLARAK GÜZELDİ.YARIş SONRASI DÜZENLEME VE ETKİNLİKLER KATILABİLDİĞİM KADARIYLA İYİ İDİ.SAĞOLSUNLAR BİZLERİ AĞIRLAMAK İÇİN EPEY ÇALIşMIşLAR. DÜZENLENEN YEMEK BENCE FASIL EşLİĞİNDE GÜZEL GEÇTİ.
    BU YARIşMAYA KATILAN KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ VE BULGARİSTAN DAN GELEN ARKADAşLARIMIZLA EPEY RENKLENDİ.şARKILAR TÜRKÜLER şİİRLER DERKEN GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRDİK.HERKESE TşK.EDERİM.

hersey güzel ama keske balıklarıda ekleseydiniz

Yorum yap

buradan tanıştığım tüm arkadaşlarıma selamlar gönderiyorum fazla balık olmadığı için balık fotolarını koymadık önemli olan böyle bir organızasyondu herşey çok güzeldi...

Yorum yap

Çok hoş geçmiş olduğu belli :D
        kamil dikmen
        1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

keyifli bir ortam. 1. kim oldu ya da dereceye girenler kimlerdir. Vurulan balıklar nedir 1. olan ne balık vurmuştur vs. vs. bunlardan bahsetsenize arkadaşlar

Yorum yap

Evet konuyu biraz açında bizlerde gitmiş gibi olalım arkadaşlar..

Yorum yap

Keşke zaman olsa da katılabilseydim.Muhabbeti yeter.

Yorum yap

balık yokmu balık

Yorum yap

Maalesef fazla balık yok.
                  Gerçekten işin en güzel tarafı muhabbet, dostluk ve arkadaşlıklardı.Ben şahsen kimsede öyle aşırı hırs ve bencillik gözlemlemedim.Meranın iyi olmaması av sahasının kişi sayısına göre biraz küçük olması ve bir çok yarışmacının da merayı tam tanımadan ezbere biryerlere girmesi balık vurulamayışında etken sanıyorum.En azından ben im agaşonda iken üzerimden iki defa avcı arkadaş geçti :D Her kafamı kaldırdığımda etrafta birkaç şamandıra görüyordum.
                  Herşeye rağmen Bu yarışmayı düzenleyen Bodrum Belediyesine ve tüm yarışmacılara teşekkürler.
                  Kimse yazmıyor bari hatırladığım kadarı ile derceleri yazayım:
                  Takım 1. Bodrum Belediye Spor
                  Takım 2. Ortakent Belediye Spor
                  Takım 3. KKTC takımlarından birisi(4 takımla katılmışlardı yanılmıyorsam)
                  Ferdi 1. KKTC Erol arkadaşımız
                  Ferdi 2. Bodrum Belediye Spor dan Osman arkadaşımız
                  Ferdi 3. Gene Bodrum belediyesinden bir arkadaş.
                  Ferdi 4. Hakan Fuat Erelvanlı(Apnea takımından)
                  Ferdi 5. Sabri arkadaşımız.
                  Benim hatırladıklarım bunlar yanlışım ve eksiğim varsa bilenler düzeltsin lütfen, ayrıca isim ve soyisimlerini hatırlayamadığım arkadaşlarımdan çok özür dilerim.

Yorum yap

Bodrum'da Kara Abidin Sertkaya anısına düzenlenen 4. geleneksel zıpkınla balık avı yarışmasının tek galibi DOSTLUKTU.
                    Bazı aksaklıkların yarışma sonucunu etkilemesine rağmen, dalışa gönül vermiş dostlarla birlikte olmak herşeyden daha güzeldi... İnternetin sanal ortamında başlayan arkadaşlıklar yerini gerçek dostluklara bıraktı...Forumda tanıştığımız bazı arkadaşlarımızla yüz yüze görüşme fırsatımız oldu...Hoş sohbetler,bilgi alış verişleri oldu.Fotoğraflar çekildi... KKTC ve Bulgaristan'dan gelen zıpkıncı dostlarla tanıştık...Akşam yemek eşliğinde fasıl dinleyip muhabbete devam edildi...Ve tabii ki ödül töreni....
                    Yarışmayı;
                    Takım olarak,
                    1. ve 2. Bodrum takımları 3. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden katılan arkadaşlar kazandı...
                    Ferdi olarak;
                    1.Erol (Soyadını hatırlıyamıyorum...) KKTC den
                    2.Osman (Bodrum dan)
                    3.Yine bodrumdan (Özür diliyorum ismini hatırlıyamadım...)
                    kazandılar...
                    Açıkçası pek kayda değer balık vurulmadı...Ama bu çok normal,çünkü oldukça sınırlı bir alanda 49 zıpkıncının iyi av yapabilmesi sanırım mucize olurdu... Hemen hemen her agaşonumda karşıdan gelen bir zıpkıncı ile selamlaşmak zorunda kaldım... (Birbirimizi vurmadığımız için şanslıyız aslında.. :) :) :) ) Zaten balık olmayan bir merada lahoz,orfoz,eşkina, mığrı, müren ve ahtapot yasak olunca doğal olarak pek iyi av yapılamadı...( Bu arada gördüğüm 2 laosun herkese selamı var... :) )
                    Sonuç olarak, tüm aksaklıklara rağmen bizleri bir araya getiren Bodrum belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum...
                    En başta söylediğim gibi,bu yarışmanın galibi bana göre DOSTLUKTU....Sağlıklı alışlar.....

Yorum yap

Yarışmaya katılan herkesi tebrik ediyorum . Bu ortama girmek bile çok keyiflidir. Başarılarınızın devamını dilerim

Yorum yap

en kötü gününüz böyle olsun arkadaşlar.. nice sıcak dostluklara........

Yorum yap

Tebrikler...Fotolar çok yakışıklı olmuş..Hakan abi kupa eline pek yakışmış.. :)

Yorum yap

muratcuummmm öyle güzel yazmışsınki bize yazacak birşey kalmadı ayrıca ben edremitten gelen emre kardeşime çanakkaleden sedat kardeşime vede manisadan selçuk kardeşime buradan selamlarımı iletiyorum... bu forumlarada katılmalarını şiddetle öneriyorummmm :lol: ...

Yorum yap

Muhabbet süper. yarışma her zaman olur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X