Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkez dalış ilanını buradan verirse !!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herkez dalış ilanını buradan verirse !!!!!

Belli kalıplar ve bölgeler içine sığmayan sporumuzun ferdilikten uzaklaştırılıp grup halinde yapılması gerçeğinin bir çok arkadaşım tarafından benimsendiği kanaatindeyim.Benim gibi düşünen arkadaşlarımın forumun belli bölümlerinde ''dalış ve çağrılarını,, hepimiz görmekteyiz, fakat dalış çağrısını fark ettiğimizde tarih itibariyle gecikilmiş olabiliyor.. benim önerim bütün organizasyon çağrılarının forum'un bu başlığı altından yapılması. Eğer önerim siz arkadaşlarım tarafından kabul görürse zaten, bu başlık altında yakında dalış organizasyon ilanlarını sık sık görürüz.

Selçuk Nasuho?lu

Selçuk bey tespitiniz çok doğru.Bu bölümü bu yüzden açtık..Başka forum altına açılan av organizasyon topikleri moderatörlerimiz tarafından buraya taşınacaktır.

Yorum yap

Selçuk bey önerinize yürekten katılıyorum bu sporun keyfini hem av sırasında hemde avdan sonra doyasıya paylaşmak dostlarla bundan büyük keyif olmasa gerek.Örneğin kurban bayramında arkadaşlara Aliağada bir organizasyona açığım,ayrıca evimde hemen dalış yapacağımız koyun önünde.

Niyazi Coşkunsoy- 1964

Yorum yap

Sayın moderatörler birde mesajı yazan kişinin isminin yanına yazılış tarihinide eklersek hangi mesajın yeni hangisinin eski olduğunu anlayabiliriz.Naçizane fikrim...

Yorum yap

Sayın moderatörler birde mesajı yazan kişinin isminin yanına yazılış tarihinide eklersek hangi mesajın yeni hangisinin eski olduğunu anlayabiliriz.Naçizane fikrim...

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

ben birini duzenleme calismasina girdim
                bu hafta ali bey ile dalistaydim
                haftaya grubu daha genisleticez
                umarim basarili olurum
                birbirimizden ogrenecegimiz cok sey oldugunu dusunuyorum
                .....

Yorum yap

SELAM ARKADASLAR... BU HAFTA SONU BODRUM AKYARLAR YADA TURGUT REIS CIVARINDA DALACAK OLAN VARMIDIR 21:00lmt. 04.sep.2006

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X