Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bende yenıyım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bende yenıyım

selamlar tum avcılara ve denız severlere ben daha once tanısma kısmında kendımı tanıtmaya calıstım ama becerememısım galba herneyse artık oldu galıba gelellelım bana ben can 16/08/1979 rodos dogumluyum su an yapmakya oldugum ıs denızcı yım yaz aylarında malum ısımızı yapmak ıcın yunanıstan da kısın ıse arklarımı gormek ıcın turkıye deyım yaklasık dogdugumdan berı dalabılıyorum demek ısterdım ama oyle deyılmıs :=) 90 lık zıpkınla tanısmamın uzerınden 4 yada 5 sene gectı oncesını sormayın bır kabus dunyan her neyse herkese selmalar sıteden bu une kaldar aldıgım ve alacagım bılgıler ıcın sımdıden hepınıze tesekkurler izmirliler benı dalısa goturun please ( sas parakalo )

bi sn yanlıs yapmısım galıba gene

arkadaslar su ımza olayını cozmus deyılım henuz bu konuda yardımınızı ıstıyorum mesajımın altına ben mı yazıyorum bunu yoksa kendısımı alıcak mesaj imza b kısmından cunku profılde ımza kısmını dolldurdum ben neyse suraya yazayım bare

can topaloglu
    simdilik izmir

Yorum yap

öncelikle hoş geldin.işin gereği balıkla ve denizle iç içe yaşaman beni kıskandırdı doğrusu.senin forumdan forumdakilerinde senden çok şey öğreneceği kanaatindeyim.imzaya gelince forum ana sayfa en üst bölümde profil den kendi profilini değiştirme şansın var.imza kısmına isim soyisim ve yaşadığın ili yazman yeterli.tekrar hoş geldin.....

Yorum yap

Can bey hoş geldiniz .

Yorum yap

can bey hos geldınız. :)

Yorum yap

Can Bey Hoş Geldiniz.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

gia file mou

den mporo na grapso san kaısena sata elınıka kaı na thela pali den mporo giati spodaza sti smyrni ya afto xero mono diavaso kaı grafo heretismus sti filenada sou nase kala
                bu msglerı okuan arklr insallah yanlıs anlamazlar ben arkadas tolgahana klavye ıle yunanca yazamadıgımı ıstesemde yazamıyacagımı cunku yunanca yazmasını bılmedıgımı yazdım okurların dıkkatıne

kali epitihia ( bol sans )
                can topaloglu
                simdilik izmir

Yorum yap

Arkadaşlar lütfen yunanca veya bilmediğimiz dilde olan yazışmaları özelinizden yapmanızı rica ediyorum.Sevgi ve saygılarımla.

Yorum yap

Foruma hoş geldiniz can bey

Yorum yap

hoşgeldin aramıza.gelin bize bilgilerinide getirir işallah
                      Aytaç ÇOKGÜNGÖR
                      Harita Mühendisi
                      -1989-

Yorum yap

Can bey aramıza hosgeldınız.............Umarım paylaşacak cok şeyimiz vardır.Sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X