Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kilit Noktalar

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kilit Noktalar

Herkese merhaba , günlük hayatımızda olan bitenler ile ilgili kşisel blog sayfamda yazılar yayınlıyorum..
    İlginizi çekeceğini umuyorum..

Teşekkürler..........
    Konu Olcay Hoca tarafından (https://zipkinci.com/member/912-olcay-hoca Saat 13-06-2013, 12:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yönlendirme

Cevap: Kilit Noktalar

Hoşgeldiniz....günlük olan biteni yabancı medyadan öğreniyoruz :-) blogunuzda başarılar ancak imza kısmınızı doldurmamışsınız, Türkay Abi görmesin fena kızar :-)

Yorum yap

http://www.zipkinci.com/tanisma/4233...enlenmesi.html
      OLCAY ?EN ([email protected])
      ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

mesajımı silen yönetim taraflı tutumunuzdan dolayı sizi kınıyor üyeliğimin paylaştığım konular dahil hepsinin silinmesini istiyorum mümkünse ıp adresimide yasaklayın misafir olarakta yanılır şaşırır girerim.

Yorum yap

mustafa çok güzel yazmışsın iyikide silecekler sevindim. ilk önce dahil olduğun forumun kullanım kurallarını öğren ondan sonra beni silin de nereden nereye atlamışsın ayıp gerçekten ayıp sen bu akılla hangi konuları hangi tür yazıya dökebilirsinki sığ aklınla . SİLİN GİTSİN elbetteki . ÖNCE SAYGI
          Atakan Yakup KARADO?AN
          0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
          [email protected]
          sigpic
          Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
          Zafer TAN

Yorum yap

birşeyler mi kaçırdım ?? :-)

Yorum yap

sen benim yazdığım mesajı okudundamı atıp tuıtuyorsun oradan.klavye fedaisi özelden yaz ne istiyorsan cevabını hakettiğin şekilde vereyim yaşına başına bak .silinen mesajımı söyleyeyim.2 gün önce üye olmuşsun ismin cismin belli değil,burada siyasi propaganda yapma yeri değil dedim.bu mesajımda silindi yönetim tarafından.

Yorum yap

hımmmm.... ben senin dediklerini daha nazikçe yazmışım demekki ? :-)

Yorum yap

mustafa yaraş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sen benim yazdığım mesajı okudundamı atıp tuıtuyorsun oradan.klavye fedaisi özelden yaz ne istiyorsan cevabını hakettiğin şekilde vereyim yaşına başına bak .silinen mesajımı söyleyeyim.2 gün önce üye olmuşsun ismin cismin belli değil,burada siyasi propaganda yapma yeri değil dedim.bu mesajımda silindi yönetim tarafından.
                  arada silinen mesajlar olunca insan afallıyor ne oldu ne olacak diye sinire gerek yok herşey geçecek elbet
                  Fatih
                  ?stanbul
                  1978
                  Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

mesajımı silen yönetim taraflı tutumunuzdan dolayı sizi kınıyor üyeliğimin paylaştığım konular dahil hepsinin silinmesini istiyorum mümkünse ıp adresimide yasaklayın misafir olarakta yanılır şaşırır girerim.
                    Hangi konuda,hangi mesajınız silinmiş.Merak ettim.
                    ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Yönetim göreve :)
                      Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                      [email protected]
                      0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
                      M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

bu konuda yazdığım mesaj.burada siyaset yapmayalım diye yazmıştım bir önceki mesajdada belirtmiştim.burada her kesimden insan var siyaset bulaştımı olay büyüyüp tartışmaya hakaretlere varıyor .tamamen iyi niyetli olarak yazdım ama buharlaşım uçmadıysa mesajım silinmiş,kim tarafından silindiğini bilmiyorum orası yönetimin bileceği iş.

Yorum yap

bu konuda yazdığım mesaj.burada siyaset yapmayalım diye yazmıştım bir önceki mesajdada belirtmiştim.burada her kesimden insan var siyaset bulaştımı olay büyüyüp tartışmaya hakaretlere varıyor .tamamen iyi niyetli olarak yazdım ama buharlaşım uçmadıysa mesajım silinmiş,kim tarafından silindiğini bilmiyorum orası yönetimin bileceği iş.
                          Bir yanlışını düzeltmem gerekiyor.Aramıza yeni katılan http://www.zipkinci.com/members/43583-essfor.html isimli üye dakika bir gol bir deyip ortalığı karıştırmayı amaçlayan bir konu (Hesabı kim ödeyecek ? ) atmıştı ortaya sende doğru olanı yapıp uyarmışsın.Ama konu çöpe taşındı tabiiki diğer uyarı mesajlarıyla.Yani senin bu konuda silinen bir mesajın yok.Konuları karıştırdın.
                          Konu Olcay Hoca tarafından (https://zipkinci.com/member/912-olcay-hoca Saat 13-06-2013, 19:58 ) değiştirilmiştir.
                          ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

:-) neeee hayalmiymiş herşey ??? :-)

Yorum yap

dodi343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              :-) neeee hayalmiymiş herşey ??? :-)
                              Azcık. :)
                              ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X