Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tanışmanın devamı.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tanışmanın devamı.

Hoşbulduk arkadaşlar. Kalıcı olurum sanıyorum, çünkü dediğim gibi burası serbest dalış dergisinden daha eğlenceli. Yalnız bir de sayfayı kullanmayı öğrenebilsem... Biraz önce bu mesajın benzerini gönderdim ama gitmedi galiba. bir daha gönderiyorum ikisi birden giderse çok güleceğim. Özgür Bey sanıyorum profil bilgilerimi sormuş. Siteye kaydolurken doldurmuştum ama beceremedim mi acaba? 19.08.1970 İzmir doğumluyum. İzmir'de oturuyorum. Hekim olduğumu okuyan bir arkadaş ''sorularımızla bıktırırız sizi'' demiş. Ayıp ettiniz istediğinizi sorabilirsiniz. Dilim döndüğünce, bilgim yettiğince cevap vermeğe çalışırım. Ben biyokimya uzmanıyım, laboratuvar hekimi yani ama olsun sorularınızın tam cevabını veremesem de genel tıp bilgilerimle yol gösteririm en azından. Gelen maillerden gördüğüm kadarıyla levrek avları son sürat devam ediyor. Bu aralar pek dalamadım ben. Pazar günleri şanssızlık hep hava kötü idi. Havanın uygun olduğu zamanlarda da benim işim vardı. Aralık başında bir kez gittim dalışa. İki parça güzel sargos vurdum. O kadar. Levrekler tatildeydi o gün sanırım. Bir de yılbaşından önceki haftasonu Datça'ya gittim. ''Aynalı fışka'' diye acayip bir balık çıktı paragattan. Sanıyorum halk dilindeki adı bu. Sarıkuyruk da diyorlar galiba. Akyaya benziyor. 3 kg. kadardı. Latince ismini, varsa başka adlarını bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

samo

emre aramıza hoşgeldin

Yorum yap

Emre Bey şimdi herkes buraya kan ve idrar tahlillerinin sonuçlarını scanlayıp koyarsa hiç şaşırmayın :) Aramızda sizin gibi dostları görmek güzel.

Yorum yap

kupes Nickli Üyeden Alıntı
        Emre Bey şimdi herkes buraya kan ve idrar tahlillerinin sonuçlarını scanlayıp koyarsa hiç şaşırmayın :) Aramızda sizin gibi dostları görmek güzel.

Hekim kardeşimizi hemen korkutmayalım alıştıra alıştıra :) tekrar hoşgeldiniz ... Teşekkürler. :D
        Özgür ?ener 1978 ?ZM?R / GAZ?EM?R
        http://img275.imageshack.us/img275/4...erteam13yk.jpg
        Herkese sayg? göster ama kimseye yaltaklanma.

0532 161 66 20

Yorum yap

emre bey hosgeldin artık zıpkın kazalarında ilk kime gideceğimiz belli oldu :D
          allah kimseye göstermesin
          cenk sivri 28
          derin kara mavi sular
          deniz gö?e,gök deniz oldu?unda deniz ça??rd???nda

Yorum yap

Hoşgeldiniz

Yorum yap

tekrar merhaba

Yorum yap

Hoşgeldiniz Emre bey.dün laboratuvarın önünden geçince.bu isim yabancı değil diyordum,vaktim olmadığı için uğrayamadım.Bende mikrobiyoloğum meslektaş sayılırız.Kalıcı olman dileğiyle..

Yorum yap

ailemize hoşgeldiniz.
                  :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X