Duyuru

Gizle
No announcement yet.

değerli arkadaslar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• değerli arkadaslar

:oops: :D arkadaşlar evet bayagı hızlı bır gırıs oldu ve dıkkat cekıcı belkı.ama ınanın ve samımıyetıme guvenın.belkı bıraz kırılan arkadaslar oldu ama ınanın ben bunda bır kotuluk gormedım . bılgısayarı yenı aldım fazla kullanmayıda bılmem ama ıyı dalarım .ayrıca boyle guzel bır sıtenın olması benı cok ama cok memnun ettı acıkcası.sıtede emegı gecen ve bu sıteye yazıları ve fotograflarla ıstırak edıp yasatan herkese tesekkur ederım .tabııkı bende ısmımı acıklayacagım ve teknolojı oncesı fotograflar gonderecegım .rastgele ıyı dalıslar.
    Eskilerden Pendikli z?pk?nc?.

evet arkadaslar resım galerısınde teknolojı oncesı bır takım resımler mevcuttur tum samımıyetımle sevgıler ıyı dalıslar.(dıjıtal degıl 20 yıllık fotolar)

Yorum yap

Erdem bey merakla bekliyoruz fotografları.

Yorum yap

Erdem bey,hoşgeldiniz.Nihayet tanıştık.

Yorum yap

erdem bey gosgeldiniz ,nihayet ,sükür allaha kavusturana ,
          yaln1z merak ettigim birsey var resimlerdende sadece dal1s yapmay1p z1pk1nla avland1g1n1z da ac1kca belli oluyor ,
          neden diger bir yaz1n1zda av hakk1nda böyle s1g bir ac1klama yapt1g1n1z1 anlayamad1m,
          ayr1ca meydan okuman1z1 da gördüm nerde nezaman isterseniz sizinle dalar1m,
          nice 41 senelere sagl1kl1 dal1slar dilerim,
          selamlar sevgiler...........

Yorum yap

sevgılı arkadasım o cıkısların hepsı sakaydı dıyebılırız ayrıca benım hayatım zaten hep zıpkınla gectı.onun ıcıntakma kafana mutlulukla dalbol balıkvur.sevgılerhoscakal.

Yorum yap

samimi olmadığına inanıyorum.önceki mesajlarına dayanarak.çok çabuk döndün

Yorum yap

eyvallah erdem bey görüsmek dilegiyle.......

Yorum yap

resimleri bekliyoruz ragele

Yorum yap

SELÇUK KARADAĞ Nickli Üyeden Alıntı
                    samimi olmadığına inanıyorum.önceki mesajlarına dayanarak.çok çabuk döndün
                    +
                    Yeni bir nick belki durumu kurtarirdi...
                    Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                    sigpic
                    " Dive4Life "
                    Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Hoşgeldiniz.
                      Deneyimlerinizden faydalanmak herkesi memnun edecektir.

Yorum yap

rookıe demıskı. yenı bır nıck durumu kurtarırdı .bıraz kolaylık ve kacmak olmazmıydı.ben harbı dobra bır adamımdır.benı bılen boyle bılecek.ben hatalı ıs yapmam yaptıysamda telafı ederım dostlarım. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

arkadaşlar erdemi 20 yıldır tanırım kötü bir niyetinin olacağını sanmıyorum
                          ona sonuna kadar kefilim.iyi bir zıpkıncıdır beyler. 8)

Yorum yap

tesekkurler oguzcum .gecmıs zaman belkı bıraz nostaljı.arkadaslar oguz benım cok eskılerden dalıs padımdı .kurs aldıgımız donemlerden bılgı olsun dıye soyledım . :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

trança Nickli Üyeden Alıntı
                              arkadaşlar erdemi 20 yıldır tanırım kötü bir niyetinin olacağını sanmıyorum
                              ona sonuna kadar kefilim.iyi bir zıpkıncıdır beyler. 8)
                              Oguz bey, ben 20 yil kadar olmasada 1 mesajla çok iyi tanidim Erdem beyi!
                              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                              sigpic
                              " Dive4Life "
                              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X