Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merhaba

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, aslında dalmayada yeni başladım :) Bu kıştan beri ciddi anlamda serbest dalışla ilgileniyorum. Bursa civarından arkadaşlarla tanışmak ve deneyimlerinden faydalanmak istiyorum :lol:

Saygılar.

Aslında birsürüde sorum var ama forumun neresine yazsam karar veremedim.

Cem aramıza hoş geldin. Aklındaki sorular için öncelikle forumu iyice karıştır derim, hala cevap bulamadıysan buradaki herkes sana yardımcı olmaya çalışacaktır.
    Bu arada "Profil" kısmından "imza" bölümüne adını ve soyadını yazmanı rica ediyoruz, forum kuralları gereğince mecburidir.
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hoşgeldin....

Aramıza hoşgeldiniz....

Yorum yap

Hoş geldiniz.

Yorum yap

tanışma

Cem bey hoşgeldiniz.Forum genelinde tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız emin olun doğru yerdesiniz.

Yorum yap

Hoşgeldin...

Yorum yap

Aramıza hoş geldiniz.

Yorum yap

Aramıza hoşgeldin

Yorum yap

cem bey hoşgeldiniz

Yorum yap

Hoşbuldum arkadaşlar, forumdan öğrendiklerimle şimdiden ekipmanımda birkaç değişiklik yaptım bile :)

Malzememin pek kaliteli olduğunu söylemem zaten asıl takıntım onlarla :) çok çeşitli malzeme kullanmadığımdan bunlar iyimi kötümü pek kıyaslayamıyorum. Örneğin Paletlerim Tiguillo grinta: satıhta yüzerken sağ bileğimi fena ağrıtıyor ama 8 10 metre derinliklerde performans fena sayılmaz.
                    Maskem: FreeSub diye bi marka siyah silikon, ama su almaya başladı
                    Zıpkınım: 75 Nemrod Classic. tabi küçük modifiyeler yaptım. şiş tahitiyan oldu palamut değişti vs. sizce bu şimdilik işimi görürmü ? pek balık bulupta vuramadığımdan performans hakkında yorum yapamıyorum :)

Yorum yap

hoşgeldin sefalar getirdin.

Yorum yap

Cem hoşgeldin...
                        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                        Birol ?ENKUL - 1974
                        [email protected]
                        0 554 267 93 73

Yorum yap

adaş hoş geldin..

Yorum yap

cem'ce

Cem yuvaya hoşgeldin :)

Yorum yap

Cem Hosgeldin,
                              Burada bir abim var herzaman bana malzeme balık vurmaz der durur :D , aslında haklı, eğer malzemelerinde belli bir arıza yoksa çok sorun yaratmaz sen yine balığını alırsın. Yeni olduğunu yazmışsın bence belki ilk olarak tüfeğini daha iyi duruma getirmen yaterli olur, lastiklerini kuvvetli bir marka ile değiş derim.
                              Masken su alıyorsa bu konu ile ilgili konu başlıkları var onları bir oku, yardımcı olur kesin.
                              Yazdıkların doğrultusunda, paletlerin bence iyi değiştirmeyi şimdilik düşünme. Forumda bursalı arkadaşlar var Sohbet bölümüne bakarsan tanışacak çok kişi bulabilirsin.
                              Sağlıklı ve güvenli avlar diliyorum sana.
                              Bir not, Kaybettiklerimiz başlığını mutlaka oku, onların hepsi çok iyi avcı ve dalıcı idiler, kulağına küpe olsun. :( Hepsine birkezdaha Allahtan Rahmet diliyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X