Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dalış yeri önerisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dalış yeri önerisi

Arkadaşlar herkese selam.
    Zıpkıncı.com'u bulduğum gibi üye oldum.
    Zıpkın avcılığına gönül veren insanların bu denli tek yürek halinde sorulara ve sorunlara çözümler getirmeleri ve bilgilerini paylaşmaları bence eşine az rastlanır bi olay. (Bana kalırsa bu kadar sağlamına da başka ülkelerin forumlarında falan rastlanmaz. Türk olmamızın farklarından biri olsa gerek değil mi?)
    Bir Gökçeadalı olarak uzun zamandır İstanbuldayım ve bu civarlarda pek dalmadım. Dalış yeri olarak nerelere gidilir tavsiyeye ihtiyacım var. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.
    Gökçe Mustafa Çal??kan-1975

"Haydi rastgele.."

Mustafa Bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz sizin gibi bu spora gönül vermiş dostlarımızı burada görmek en büyük dileğimiz istanbulda dalış yerleri konusuna gelince malumunuz marmarada her sene olduğu gibi devam eden bulanıklık hat safhada Ağustosun ilk haftalarıyla beraber bu durum inşallah yavaş yavaş geçmeye başlayacak bizlerde günde 600 km re yol yapmak eziyetinden bir nebze olsun kurtulmuş olacağız.olsun ben genede dalayım diyorsanız kumburgazdan tekirdağa kadar göreceğiniz bölgede gözünüze kestirdiğiniz her her yer sizin için dalış yapabileceğiniz mera olacaktır.

Görüşmek dileğiyle sevgiler saygılar.

Yorum yap

Muzaffer Bey çok teşekkürler.

Biz de geçen hafta kuzenimle birlikte hafta Saros Gökçetepe civarlarına gittik. Cuma akşamı lodos yaptı, her yer bulanıktı, ctesi günü hava iyiydi ama gittiğimiz yer kötüydü ne bir plaka , ne de taş altı bulabildik. Her yer küçük taşlar ve kumla kaplıydı. Levrek vs. için de şansımız yaver gitmedi. En güzeli yerleri bilip ona göre gitmek. :?

Rumeli Feneri tarafında karadenize doğru gidilebilecek yerler var mıdır? Karadeniz dalış için nasıldır? Ya da Çerkezköy den yukarı Kıyıköy taraflarında falan dalan arkadaşlar varsa bilgi verebilirlerse çok sevinirim.

"Haydi rastgele.."

Yorum yap

mustafa bey hoş geldiniz

Yorum yap

Mustafa bey,

Bende bu hafta cuma sabahı çanakkale ve saroz bölgesindeydim ama hava yıldız poyrazdı cumartesi 12 den sonra günbatısına döndü ama su gayet netti özellikle sarozda karadenizde şu anda verimli av yapacağınızı sanmıyorum bu sıralar tavsiye etmem kefal seviyorsanız o başka rumeli feneri kıyısında garipçede denize girebilirsiniz ama su marmaranın etkisiyle baya bulanık ve akıntılı karar size kalmış. Saroza giderseniz özelden mesaj atın size bir kaç yer önere bilirim ama balık işi kısmet işi biliyorsunuz. Görüşmek dileğiyle.

Yorum yap

mustafa bey hosgeldiniz, ayn1 topraktan birini forumda görmek sevindirici, tan1smak görüsmek dilegiyle,
            sevgiler selamlar.

Yorum yap

Hoş geldiniz Mustafa Bey.
              "Totally Addicted To Bass"
              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hoş geldiniz Mustafa Bey.

Yorum yap

mustafa bey hoş geldiniz.

Yorum yap

tanışma

Hoşgeldiniz.

Yorum yap

Değerli arkadaşlar,
                      Hepinize bu sıcak karşılama için teşekkür ederim. Umarım iletişimimiz bilgisayar üzerinde kalmaz ve sağlam dalış dostlukları kurarız .

Saygılar,

"Haydi rastgele.."

Yorum yap

Hoşgeldiniz.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar bu hafta sonu rumeli fenerindeydim ketendere ve kale önünden denize girdim fakat bir iki kefal sürüsü dışında balık yoktu.bol bol pavurya
                          hepsi o kadar.. :cry: :cry:

Yorum yap

Hoşgeldiniz.....

Yorum yap

Hoşgeldiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X