Duyuru

Gizle
No announcement yet.

havalı zıpkın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• havalı zıpkın

herkese merhaba ben yeni uye oldum
    aslında 1 -2 senedir zıpkınla avlanıyorum ama kendi çapımda oldukça amatörce yanlız bu sene biraz daha ilgim arttı ekipmanı tamamladım ama zıpkın konusunda sizinde fikrinizi almak istedim havalı zıpkın ve lastıkli hangisi daha kullanışlı

lastikli oneririm daha sorunsuz sessiz ve kolay kullanılır yedek parca konusunda da daha rahattır.fakat bazı havalıların daha menzilli oldugu soyleniyor(ben kullnmadım)
    F.?lkay TASKIN
    03/10/1977

Yorum yap

mares te gördüğüm 90 lık bir havalı tüfek oldukça hoşuma gitti cirano diye geçiyor bu tüfek konusunda bilgisi olanlarda geri bildirim verirse sevinirim

Yorum yap

Ali aramıza hoşgeldin. zıpkın konusunu hiç düşünmene gerek yok.Lastikli zıpkından şaşma.Her açıdan avantajlıdır.
        1-Ucuz
        2-Suda problem çıkarmaz
        3-Hafif ...vb vb.vb.......
        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
        Birol ?ENKUL - 1974
        [email protected]
        0 554 267 93 73

Yorum yap

Küçükkuyu da yazlığımız var yılllardır birşeyler vurmaya çalışıyorum ama kefal va zaman zaman çok nadir cipura ve 1 kilo civarı levrek vurma şansımız oluyor bölge olarak kötü bir yermi ve yakın civarında tavsiye edebileceğiniz iyi mera varmı yazın gidiyoruz acaba mevsim olarak kötü bir zamanmı

Yorum yap

ali bey aramıza hoş geldiniz
            havalı zıpkın hakkında sitede bolca yazı bulunmakta arama butonunu kullanarak bulabilirsiniz

Yorum yap

Küçükkuyu mendireği fena değil Ali Bey yeni başlayanlar için.Dere ağızlarını da yoklayın derim.Saygılar. 8)
              Ardahan Dikme
              [email protected]
              Kuzey Egeliler____
              Extrablatt geri döndü.
              Poseidon A?k?na!!!

Yorum yap

lastikli zıpkından şaşma derim

Yorum yap

hoşgeldiniz.bencede lastikli zıpkın daha ideal.

Yorum yap

hoşgeldin..

Yorum yap

Lastikli zıpkından vazgeçmeyim Ali Bey, tereddüt etmeden lastikli bir zıpkın alın, bence kaliteli olmasında fayda var, çok ucuz zıpkınlar problem çıkarabilir, :) Önce güvenlik esas çünkü. İyi AVLAR...

Yorum yap

hoş geldin...bencede lastikli kullan..

Yorum yap

Hoş geldin, kesinlikle lastikli.

Yorum yap

Biz derizki lastikli zipkindan vaz gecme.. Havali zipkinimiz var ama sadece bir kez aldigimiz gun kullandik.. Verdigimiz paraya aciyoruz simdi..

saglikli dalislar..

Yorum yap

ben önce lastikli kullandım elbisem yoktu bu yüzden maşallahla gezdim 1-2 hafta (lastikli zpkını göğsümde gere gere morardı en sonunda tam ortası) olduka acı ve ağrı verici bunun dışında lastiklinin daha az akarı kokarı var ama havalının da ayrı bir havası var ya daha kolay kuruluyor ipi kolay kolay lastiğe fala dolanmıyor yeni başlayan için havalı daha rahat olabilir bence tabi belirli bir masraı gözden çıkartıcan ve avın en heyecanlı yerinde sıkışan vida veya bilezik için de yanında eğe yaa tornaavida taşıman gerekebilir hele bir de sıpkını yerleştirmek için kullandığın tıpayı farkına varmadan düşürürsen(ki hepsi başıma geldi) o zaman o zıpkını aldığına alacağına yapana satana istemsiz bir süre beddua edebiliyorsun ama dediğim gibi yine de ayrı br zevki var.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X