Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tanışma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tanışma

Merhaba arkadaşlar ben murat muğla ili marmaris ilçesi bozburun beldesinde oturuyorum ,bu site vasıtasıyla 4 yıldır severek ve her geçen gün bu sevgim artarak yaptığım serbest dalış ve zıpkınla balık avının inceliklerini ,turkiyedede bu işe gönül vermiş çok sayıda insan olduğunu öğrendim ve çok sevindim site yetkilelirine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Evet arkadaşlar dalış için yaratılmış cennet gibi biryerde yaşamaktayım ,sayısız güzellikte bakir koylarımız var su cok temiz ve balık cenneti yani burada zaten yapılacak tek iş dalmak diyebilirim.Belde belediyesinin fen işleri sorumlusuyum 33 yaşındayım 2 yıllık evliyim kısmet olursa 4 aysonra bir kız çocuğum olacak ,arkadaşların yazdıklarını okuyunca tebessüm ettim (zıpkıncıların kızları oluyo meselesi),av konusunda tama olmasa bile az çok tecrübelerim var en azından şimdiye kadar(acemilik hariç)hiç elim boş dönmedim neyse lafı fazla uzatmayayım ,bu arada 100 lük zıpkın arıyorum ahşap gövdeli veya karbon gövdeli elimde olan 110 lıuk apnea ve 90 lık omer exalaburla takasa girebilirim dalın sağlıcakla
    B O Z B U R U N
    www.bozburun.bel.tr

Murat Merdan YÜCEL
    1971

allah analı babalı büyütmenizi nasip eder inşallah... bu arada hoşgeldiniz :)

Yorum yap

Hoşgeldiniz, M.abi sağolsun evlenmeyi düşünmüyoruz artık bu sitedeki bekarlar olarak :) Kızınızı Allah Bağışlasın. Saygılar

Yorum yap

murat bey aramıza hoş geldiniz dalgıç arkadaşların ağırlıklı kızı oluyor zaten Allah bağışlasın.

Marmariste şeniz amcayı tanırmısınız.?şeniz Ako

Birde profilden imza kısmına isim soy isim eklemenizi rica ederiz.Forum kuralları gereği mecburidir.

Yorum yap

aramıza hoşgeldiniz :lol: allah bağışlasın diyelim darısı bizim başımıza :lol: :lol:

Yorum yap

Ne mutlu size Murat Bey, foruma-aramıza hoş geldiniz.
            "Totally Addicted To Bass"
            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

hoşgeldiniz
              **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

Hoş geldin allah bagışlasın anneli babalı büyütürsün inşallah avın bol olsun

Yorum yap

hoşgeldiniz allah analı babalı büyütsün:)

Yorum yap

Hos geldiniz.......

Yorum yap

Aramıza hos geldiniz...

Yorum yap

Kutlarım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin aramızada hoşgeldiniz...

Yorum yap

hoş geldiniz

Yorum yap

Murat bey hoşgeldiniz.Gerçekten cennet gibi bir yerde oturuyorsunuz. Dalyanda marinanın bulunduğu koyun görüntüsü hala aklımda tek kelimeyle mükemmel.
                            Bu arada allah analı babalı büyütsün..
                            Erkek adamın erkek damadı olur.. :D :D :D
                            SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                            Birol ?ENKUL - 1974
                            [email protected]
                            0 554 267 93 73

Yorum yap

allah kizini hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin
                              hosgeldin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X