Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tanışma...LOKAR Team.Fazıl DOLUNAY...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tanışma...LOKAR Team.Fazıl DOLUNAY...

Arkadaşlar merhaba.Aranıza yeni katıldım ve çok şey öğreniceğime eminim...Adanada Onur Güner ile aynı bölümdeyim ama dalmaya Onurun ve Lokar Team elemalarının yoğun baskıları sonucu bikaç ay önce başladım.Umarım sayenizde de daha biçok şeyi öğrenicem...

Aynı pc den ve yanından msj yazmak çok ilginç Fazıl
    Hoşgeldin diyelim...

Yorum yap

Fazıl hoşgeldin.Ögrenme durumuna gelirsek onur bizim adana subesı ondan faydalanabilirsin :D .Sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

Fazıl koçum hoşgeldin.. Sana sufi vurmayı öğretecem..

Yorum yap

fazıl hoşgeldin
          bende adana'da dünyaya gözlerini açmış biriyim şalgamın ve kebabın tadı damağımda hala.

iyi avlar

Yorum yap

hoşgeldin fazıl abi
            Aytaç ÇOKGÜNGÖR
            Harita Mühendisi
            -1989-

Yorum yap

fazıl hoş geldin ya ben ne şansızım adamım be bi Onur Güner gibi abimiz yokkı :? işi öğretsin fazıl cok şanslısın o bakımdan :lol:

Yorum yap

hoşgeldin fazıl en yakın zamanda tanışmak isterim (acaba tanıyormuyum ya bi kere gelmiştim okulunuza :roll: ), onuru dinle dediğini yap bak sonra ne güzel avlar yaparız hepberaber.

Yorum yap

Serkan hatırlarsan fazıl iskenderuna gelmişti bizimle.Fazıl bu aralar bağlanamıyor fazlaca nete.Ama çok hevesli bir arkadaşım.Kısa sürede öğrenicek yanımızda pişiyor şimdilik...Lokar team büyümeye devam ediyor...

Yorum yap

Tamam ya nasıl unuttum hayret :oops: , fazıl selamlar kusura bakma dalgınlık işte , bir an önce denize ve nete dalmanı umarım (:

Yorum yap

Fazıl hoş geldin foruma..İyi vakit geçirmek dileğiyle...Görüşürüz.

Yorum yap

Fazıl bey hoşgeldiniz..Onur sende bakıyorum ekibi büyütüyorsun..Anlaşılan yakında profosyonel olacağa benziyorsun.. :)
                        şaka bir yana bu tutkunun dalga dalga yayılması inanılmaz bir haz veriyor bana...çok güzel..

Yorum yap

Sedat SEZGİN Nickli Üyeden Alıntı
                          Fazıl bey hoşgeldiniz..Onur sende bakıyorum ekibi büyütüyorsun..Anlaşılan yakında profosyonel olacağa benziyorsun.. :)
                          şaka bir yana bu tutkunun dalga dalga yayılması inanılmaz bir haz veriyor bana...çok güzel..
                          Bunun nesi çok güzel. Lokar tim gittiçe bübüyor. Okul bitince de tüm Türkiyeye dağılacaklar. Ondan sonra ara da balık vurasın...
                          Ben vaz geçtim bu sevdadan. gıcır gıcır takımlarımı satıyorum sizin yüzünüzden var mı almak isteyeeeaaan!!!
                          Hoş geldin Fazıl kardeş

Sevgiler

Yorum yap

Bir de adamlara kendi ellerimle gecemi gündüzüme kattım, günlerce uykusuz ve aç kaldım. Çocuklar orada bulamazlar yazıktır günahtır dedim bir sürü CD yolladım. Ellerim kırılaydı da yollamasaydım ...
                            (tabiki şaka)
                            Elinize geçmezse haber vermeyi unutmayın.

Tekrar hoş geldin.

Yorum yap

Ferhat abi cd ler için şimdiden teşekkürler.Sabah kargodan aradılar birazdan gidip alıcam...
                              Birde gerçekten ekip gidgide büyüyor burda çok hoşuma gidiyor eskiden adam arıyorduk 2 3 kiş anca oluyorduk ama artık nerdeyse 2 araba gidicez dalışlara...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X