Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Elios Black Classic

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Elios Black Classic

Arkadaşlar aranızda Elios Black Classic elbise kullanan var mı elbise dışı jarse içi open-cell'miş bu elbiseyi av da kullanabilir miyiz. Bir de elbisenin yarı kuru olduğundan bahsettiler. Bu tip elbiseler zıpkınla av dalışlarında sorun yaratır mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese İyi Avlar
    DEM?R ÖZDEM?R
    75'ers

Sevgili Demir dışı jarse içi opencell olan bır elbıse ava uygun bır elbısedır eger bahcıvan olmayan bır model secersen gogus kafesı konusunda fazla baskı olmayacagı ıcın rahat edersın.....Elbiseleri ben 2 tıp olarak ayırıyorum kuru,yarı ıslak elbise diye kuru elbise içinde kesınlıkle su işlemez ve gezınmez ,yarı kuru elbıseye su azda olsa işler ve vucut ısısıyla ısınır ve bır fılm tabakası gıbı vucud ile elbise arasını sarar ve ısı koruması saglar.Senin sececegın elbise dısı jarse içi opencell olmalı.içi dısı opencell olanlar var ama dısı opencell olan elbısenın dıs etkılerden etkılenmesı baya kolay(mıdye,keskın tas) oldugu ıcın cok fazla tercih edilmemekte........Bildigim kadar anlattım kolay gele.............

Yorum yap

ben aldım elios tekrenk siyah bahsettiyin modeli hatırlamıyorum beni aldıgımla aynı heralde ben daha suya sokmadım nisana dogru giricem onun dısında dikişleri felan neopreni mükkemmel cok güzel sarıyo ve vakumluyo cenelik yeride yapmıslar assagı indirmene gerek yok :D

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

su anda alamıyıcam 93 lük tüfeyim var 7 cm icin gerek yok diyolar yani evden diyolar :D bana kalsa simdi alırım ama makara cok büyük ve agırmıs adaptörlü bişey al derim :!:

Yorum yap

ERSOY Nickli Üyeden Alıntı
            ben aldım elios tekrenk siyah bahsettiyin modeli hatırlamıyorum beni aldıgımla aynı heralde ben daha suya sokmadım nisana dogru giricem onun dısında dikişleri felan neopreni mükkemmel cok güzel sarıyo ve vakumluyo cenelik yeride yapmıslar assagı indirmene gerek yok :D
            Ersoy Peki senin aldığın elbisede diz, dirsek ve göğüs destek pedleri var mı?
            DEM?R ÖZDEM?R
            75'ers

Yorum yap

yucelozen Nickli Üyeden Alıntı
              Sevgili Demir dışı jarse içi opencell olan bır elbıse ava uygun bır elbısedır eger bahcıvan olmayan bır model secersen gogus kafesı konusunda fazla baskı olmayacagı ıcın rahat edersın.....Elbiseleri ben 2 tıp olarak ayırıyorum kuru,yarı ıslak elbise diye kuru elbise içinde kesınlıkle su işlemez ve gezınmez ,yarı kuru elbıseye su azda olsa işler ve vucut ısısıyla ısınır ve bır fılm tabakası gıbı vucud ile elbise arasını sarar ve ısı koruması saglar.Senin sececegın elbise dısı jarse içi opencell olmalı.içi dısı opencell olanlar var ama dısı opencell olan elbısenın dıs etkılerden etkılenmesı baya kolay(mıdye,keskın tas) oldugu ıcın cok fazla tercih edilmemekte........Bildigim kadar anlattım kolay gele.............
              Yücel yorumların için teşekkürler
              DEM?R ÖZDEM?R
              75'ers

Yorum yap

elios orjinelde yok ama ben gögüs pedi koydurttum öyle aldım diz ve dirseklikte burda koydurucam. bu arada senin elbiseyle aynı fakat senin kinin içi dışı jarse benimkinin içi neopren cok güzele benziyo
                :P

Yorum yap

Bu gogus,diz,dirsek koruma pedi hazır satılıyomu bılgısı olan varmı acaba.......

Yorum yap

Ersoy elbise benim değil henüz karar aşamasındayım. Arkadaş elbisenin kuru olduğunu söyledi. İçi jarse olabilirmi yoksa opencell'mi fotodan anlayabildin mi?
                    DEM?R ÖZDEM?R
                    75'ers

Yorum yap

demir bey merhaba.eliosun çıplak dikişsiz elbisesini kullanıyorum iki parça çok ta memnunum sadece biraz dikkatli kullanmak gerekiyor.ayrıca suda sizi çok rahat ettirir.görmek isterseniz ben aydında oturuyorum.bulvarda collezione mağazası isterseniz gelip görebilirsiniz tanışmışta oluruz.saygılarımla

Yorum yap

Mehmet Bey, merhaba çok sevinirim. Bugün müsaitseniz akşam üzeri 17:30 gibi uğrayabilirim.
                        DEM?R ÖZDEM?R
                        75'ers

Yorum yap

dükkanda olurum muhtemelen demirbey.görüşmek dileğiyle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X