Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SEATEC 100 LÜK HAKKINDA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SEATEC 100 LÜK HAKKINDA

SEATEC 100 LUK TRBS KULLANAN ARKADASLAR :!: BİLGİ VERİRLERSE MENNUN OLURUM 20 LİK LASTİKLE RANDIMAN NASIL 18 LE NASIL SİMDİDEN TESEKKÜRLER :P

Dalış partnerim ilkay kullanıyor bu tüfengi.Umarı o bişeyler yazar.Yazın bende kullanıdım.Fakat tüfeğin kafası biraz ağır.Pusuda bileğine biraz yük düşüyor.Latik şiş kombinasyonu güzel.Bunlarla oynayabiliriz tabi.Birde kabzası mükemmel sessiz ve sağlam.Fakat el tutacağı biraz ince ve sert.Bant sararak bunu çözebiliriz...

Yorum yap

ben kulanıorum aslan 98 liktir tüfek utune apnea makara koydum onurunda dediği gibi tüfek epeyce agır geldi bana 75liiik apneadan sonra ki gayet normal 100lük :) üzerinde 20lik lastikler var gayet memnunum ama orjinal şişini değiştirmeni savsiye ederim ben biraz cabuk hasat ettim :) tetik mekanizması bir sanat eseri onurun aksine ben kabze kısmından memnunum sert gelmedi pek ama tekrar yineliorumm agır alet

Yorum yap

bence her yonuyle super. kullandıgımız ekıpmanlar ozellıkle tufekler bır alısma devresınden sonra tamamen bızım bır uzvumuz gıbı calısıyor bu tufek de oncelerı kullandıgımız tufekten farklı olunca bazı sorunlar yaratabılır kaldı kı bu durum her tufek ıcın gecerlı.total olarak ıncelendıgınde tufek gercekten ılgınc ve marjınal.mesela ılk aldıgımda bu nasıl kafa kurarken kırılır dedım ama dıyer tufeklerden daha saglam oldugunu gordum.nısan hattı super ve sıs yolu var cok cabuk lastık degıstırılebılınıyor kabza alısana kadar sorun yapsa da alısınca baska tufeklere burun kıvırırsınız mekanızması ıse avrupa tufekler ıcınde en saglamı. daha noolsun?Ersoy kardesım daha oncede yazdım bunları sana 90 lıgı kıvılcımın da dedıgı gıbı 98 cm falan bu tufegı de beyenmezsen artık rpg 7 falan al derım :D
        ayrıca o fıyat aralıgındakı tum tufeklerı trbs bozar bence.
        NOT:Bunları bende bu tufek var dıye yada sattıgım ıcın soylemıyorum kımsenın aklına pazarlama yaptıgım dusuncesı gelmesın lutfen.hepımız km lerce yol yapıyor,bırsuru para harcıyor karda kısta denıze gırıyor,hatta bazen sahıl guvenlıkle, balıkcıyla, aygazcıyla=(kendını doga dostu zannedıp bızı katıl sanan ama sofrada en cok balıgı tuketen scubacı-(normal versıyonlarına saygım sonsuz))kavga edıyorsak ve bunları sadece bırkac balık(bazen hıc)-bırkac dost kelamı -bıseylerı paylasmak ıcın yapıyorsak ve bu heyecanı hergozumuzu kapadıgımızda tetıgı cektıgımız o an aklımıza geldıgınde yasıyorsak bu hayallerımızın gercek olması ıcın duzgun ekıpman kullanmalıyız tufek de bunların en onde gelenlerınden oldugu ıcın soyluyorum.bu kadar zorluktan sonra benım kullandıgım tufek suda tutukluk yaparsa tasın bırıne vurur kırarım :evil:
        F.?lkay TASKIN
        03/10/1977

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X