Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Gövdesini satmayan markalar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gövdesini satmayan markalar

Zıpkın gövdesini satmayan markalar şunlardır. bu firmalardan tüfek alırken bir kere daha düşünün.
    yılmaz sniper: gövde sordum satmıyorlarmış oysa sitesinde her türlü yedek parça garantisi var diyor.
    picasso century: ogandan sordum hiç bir şekilde 28 mm gövde satmıyorlar.
    omer: kızıltoprak onurdan sordum getirebileceklerini ancak şu an ellerinde olmadığını söylediler. ne demek ya en büyük bayinin elinde gövde yokta getirecekmiş inanmayın. yeni zıpkın satma politikası bunlar.
    bu tip markalar alınmamalı. sadece bu 3 markayı sordum diğerlerinde durum nedir bilmiyorum. bilenler ilave etsinler burada amacımız markaları karalamak değil elbette ama onlarda yükümlülüklerini yerine getirmeliler.

:arrow:

Yorum yap

ben sonerdenizden palet aldim. guleryuz ve danismanlik yerindeydi.
      Kemal Erbatur
      1969

Yorum yap

govde satmamak ayrı elınde olmamak ayrı. senede kac tane zıpkın govde talebı olurkı ınsan elınde tutsun.
        sonucta bu bır malıyettır. sıparısle getırtmek normaldır. bende bır bayı olsam az talebı olan malzemeyı sıparıs ıle getırtırım.

Yorum yap

Hakilaten kimseti övmek yada yermek niyetinde degilim ama özellikle yılmaz da en ufak bi hatada zıpkın yada elbise, hemen o parcanın yenisini verip (sniper boru kafa dahil , dar gelen baslıklı takım) çok çabuk işimi hallettiler.

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

Tolgahanla aynı fikirdeyim avrupada tüfeğin vidası bile bir poşet içinde satılıyor.

Yorum yap

.........................................

Yorum yap

Murat bey Murat Önal yazan kısmı profilden imza kısmına da eklemenizi rica edebilirmiyim.Görüşmek dileğiyle

Yorum yap

dentice kardeşim sıradan bayilerden değil ana bayilerden bahsediyoruz. ellerinde bulundurmak zorundalar. bunların avukatlığını yapmak yerine gereken tepkiyi vermelisin bizim gibi.

Yorum yap

meslek ıcabı yapıyorum bazen. :)

Yorum yap

Bir elektronik ürün ithalatı yapacaksanız öncelikle 7 bölgede servis garanti ve yeterlilik belgesi gümrük tarafından aranılan belgelerdir.Eğer bu belgeniz yoksa gümrükten mal getirmeniz mümkün değildir.(en azından benmim gibi bir gümrükçünüz yoksa) 8)
                        Tabiki bu kurumları burada denetliyecek biz değiliz hakkınızı tüketici boyutunda aramamız lazım öncelikle bu kurumlarda şikayet edilecek bir merci varsa bu şikayetlerin bu yerlere yapılmasından yanayım yoksa buradan istediğiniz kadar tepki verin bişey değişmez ben kimsenin aaa bunun yedek parçası yokmuş almıyayım diye hiç düşünmedim elbetteki bir çaresini bulkurum diye zamana bıraktım.
                        Ama birde olayı satıcı gözüyle değerlendirin alüminyum gövde siparişi verdiniz kırk yılda biri tüfeğinin gövdesini bozacak veya eğiltecek te sizden gövde almaya gelicek neticede bu işi yapan firmalar öncelikle ticareti düşünmek zorundalar maalesef ülkemiz ekonomisinde vergi veren kurumları düşünen bir mercii olmadığından onlarında tüketiciyi düşünmelerini beklememek lazım tabiki bu onların haklı olduğunu göstermez ama en azından böyle bir talebiniz var ise bunu ilk siparişte yerine getirmek zorundalar.
                        Yılmaz marka yerli malı olmasına rağmen bunu yapmıyorsa diğer markları çok fazla suçlamak yersiz olur.
                        Kanunen ithalatçı şartlarında böyle değil ellerinde bulundurmak zorunda değiller ama tüketicinin talebi olduğu takdirde(elinizde malınızı o bayiden aldığınıza dair faturanız varsa) bir ay içinde sizin bu talebinizi yerine getirmek zorundalar.

Ünsal bey kişiler düşüncelerini açıkça söylemelidir.Kimse kimseyi avukatlık yapmakla suçlayamaz sizinde sinarit dalış merkeziyle ilgili yazınız var.Herkes sizin düşüncenize saygı gösterdi pek sizinle aynı fikirde olmasalarda.Sizde herkesin sizinle aynı düşüncede olmasını beklemeden açılan bir konuda aynı fikirde olmayanlara saygı göstermenizi bekleriz.

Yorum yap

muzaffer bey ben picasso tüfeğimi sinarit dalış merkezinden aldım orasıda picassonun anadolu yakası bayisidir. dolayısıyla orayıda bir ölçüde karalamış oldum. Murat bölükbaşı hocam olmasına rağmen.

Yorum yap

Ünsal bey geçenlerde bir arkadaşım bahsettiğiniz yerden picasso şiş diye izmirde yapılan şişlerden bir tane almış ve bu yerli şişe picasso şiş diye50 ytl verilmiş avcılık konusunda iyi olsunsada ticari yönden zaten zayıf bir yerden bahsediyorsunuz bu sebeple pek yorum yapamıyacağım ama bu yerle ilgili eleştiri topiği açılsa sanıyorum hit olur esasında bu şeyleri yazmak hoş olmasada benimle bu hobiye gönül vermiş kişilerin kazıklanması taraftarıda değilim bu işi yapanlar bilmeliki i herkes her şeyin farkında ahşap gövde yaptırılıp picasso kafa ve kabza takılıp picasso ahşap tüfek diye satıldığınıda biliyoruz.Siz bence tüfeğinizi bahsettiğiniz yerden aldıysanız öncelikle orjinal olup olmadığını araştırın.

Gövde konusunda eğer gövde bulamadıysanız size bu konuda yardımcı olmaya çalışırım....

Yorum yap

o kadar deneyimim var :shock: ayrıca konu boru üzerine açıldı ve ana bayide boru yok. tüfek sahte olsun gercek olsun oganda kimse bana tüfeği sormadı. boru yok deyip kestirip attılar. aramızda satıcı arkadaşlar varsa onlar yorum yapmamalı. konuyu izlemeliler sadece

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X