Duyuru

Gizle
No announcement yet.

APNEA competion zıpkın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• APNEA competion zıpkın

almayı düşünüyorum
    kullanan varmı?

bende 60lıgı var. tetigi yeterince yumuşak. oldukca isabetli.
    Kemal Erbatur
    1969

Yorum yap

60 lık almayı düşünüyorum taş altı için compe modeline powerpoint lastiği taksak olurmu powerpointlerin lastiği 20 lik sanırım iş görür mü_?aradaki fark sanırım 6 ytl

Yorum yap

onların lastiği 20 lik filan değil benim bildiğim istediğini alabiliyosun 18 20 16 lık gibi sana kalmış ama niye powerpointini almıyon 10 15 milyon fark var bide artıları dayamalığı ve krom tetiği var o yüzden bence powerpoint al alcaksan bence ama sen bak bende 90 lığı var gerçi abimin ama kullanıyom ara sıra gayet güzel tek eksiği dayamalığı

Yorum yap

60lıkta dayamalıga pek ıhtıyac olmuyor ama olsa fena olmaz. 10-15 mılyonsa fark dayamalık dusunulebılır...
          Kemal Erbatur
          1969

Yorum yap

Bende 60 lık powerpoint kullanıyorum hiç bir sorun yok.Bence hiç competition alma aradaki fark çok az..Birde unutmadan onlara sarı latex taktır derim siyah 20 likler kaya altı için çok ağır geliyor.Attığında kayanın altına öyle bir giriyorlki kakıç kullanmadan asla çıkaramassın.Başıma geldi bende şimdi sarı latex kullanıyorum.
            Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
            ?ZM?R

Yorum yap

bende powerpoint 75 lik var ben senın yerınde olsam 75 alırım hem agasonda hemde tasaltı için ideal zıpkın.......60 lıgı agasonda pek kullanamazsın......marka apnea model power point ama tas altı calısmıyacam sadece agason yapıyorum dersen 90 lık al gece felan dalıyosan 60 lık iyi olur herhalde..... :oops:

Yorum yap

TşK...LR

Yorum yap

faruk anyalyada nerelere takılıyorsun..tanışalım bende antalyalıyım.

Yorum yap

tamam sümer
                    yanlız bu aralar lodos ve karayel den dolayı su çok bulanık görüş hemen hemen sıfır 1-2 ay ara verdim
                    varyant,belek,göynük ve sıçan adası civarında genelde dalıyorum.Arabayı satmadan önce çınarlı,olimpos taraflarına takılırdım.bu aralar pek dalmıyorum

Yorum yap

taşaltı tüfeği için ne gerek var kardeşim kaliteli tüfeğe
                      al bir yılmaz 30 liraya 30-40 liralıkta uygun bir şiş al tamam.
                      ne yapıcanız o kadar sert lastikle taş altında. sonra yarım saat şiş çıkarıcam diye uğraşıcan
                      yılmaz tüfek bu iş için yeterli tek sorunu zıpkın ucundaki plastik parcanın V kanallı degilde yuvarlak oluşu onunda çaresi var delikten geçireceğin 2 kablo bağını birini sol birini sağ lastik altından kilitle al sana v kanal.
                      iyi avlar

Yorum yap

tfk

ÜNSAL'a katılıyorum, taşaltında genelde yakın mesafeden atış yapılıyor o yüzden güçlü lastik zararlı, tabii yasakları çiğneyip orfoz avlıyorsanız başka.

Sevgiler

Selçuk Dilşen

Yorum yap

Aslında taş altı için vede açık su avı için düşünüyorum.iyi bir agaşonla zaten balık zıpkının ucuna kadar geliyor..110 luk tüfeği taşımak,kurmak tam bir eziyet ..power point i inceledim ama lastiği 20 cm çap/18 cm uzunluk şiş 90 cm..şişi 115 yapıp modife edip kullanmayı düşünüyorum.. Bu lastik 115 lik şişi rahat atar.Bu arada hiç orfoz vurmadım.

Yorum yap

selamlar faruk bey hem agaşon hem taşaltı için bir zıpkın düşünüyorsanız bence 75 lik olmalı gerçi 75 lik zıpkın bile 12-15 mtden sonra oyuncak tüfek gibi geliyor bana yinede karar sizin, 100 lük alacam bi tane sadece agaşon için.

Yorum yap

yanlız taş altı için istiyorsan 45 lik yeterli bende taş altı için 45 lik yılmaz kullanıyorum 8 yıl önce almıştım hala çok iyi çalışıyor. siyah lastige gelince bende siyahlardan kullanıyorum ve sarılara göre daha memnunum.ama kalınlıgını bilemicem şimdi.taş altına takılıpda çok zor çıkardığım olmadı.mıgrı gibi sert balıklar vurmak içinse çift geriyorum mükemmel iş yapıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X