Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şiddetli kulak ağrısı var ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şiddetli kulak ağrısı var ?

Arkadaşlar bu hafta 3 gün üstüste antrenman amaçlı dalışlar yaptım,tek başıma olduğum içinde 7-8 metreleri çok fazla geçmedim ve dip süremi kısa tuttum .Fakat son dalışta ne olduysa nefeslenip başımı dibe doğru verdiğimde sol kulağımda ciddi bir ağrı oluştu,daha 1 metre inmeden,eşitleyim dedim baktım ağrı başladı eşitlenmeyecek risk almadım ve yukarı çıktım 2 gündür dalmadım geçmesini bekledim fakat ağrı sanki gitgide artıyor ,şimdi acile gidicem müdahele edilecek birşey varsa hemen etsinler içim rahatlasın en azından ...Acaba kulağımın durumu sizce kötümü tekrar dalış yapamamak gibi düşüncüler gelmeye başladı aklıma normal bir ağrı değil çünkü farkındayım .. temennim denizde herhangi bir pislik kaçmıştır inş....

Birde kulak eşitlemede yardımcı olacak herhangi bir ilaç var mı sizin kullandıgınız varsa yazabilirseniz çok sevinirim ..Herkese kazasız ve keyifli dalışlar .

Cevap: şiddetli kulak ağrısı var ?

Birde şimdi denedim,kulağımı serçe parmağımla hafif açınca her ses daha net geliyor,parmağı çekince kulak sanki yine tıkalı gibi daha az ses geliyor :(

Yorum yap

Muhtemelen hem iç,hemde dış kulak iltihabı olmuşsun,Doktor gereken şeyleri söyliyecek ve ilaçları verecektir,telaşlanmana gerek yok.Sağlıklı dalışlar dilerim.
      Beden E?itimi ve Spor Ö?retmeni
      Yüzme Antrenörü
      Osman Kemal ÖZCAN /Antalya
      08.09.1979
      0 532 607 69 15
      [email protected]
      [email protected]

Denizsiz bir hayat dü?ünemiyorum...

Yorum yap

sıcak duş al yüzüne tut suyu. Sonra tek ayak üstünde kulak yanda zıplayabilidğin kadar zıpla aynı zamanda :) lavobaya git sümkürebilidğin kadar sümkür. Akanları gör :) ama doktor en önceliğin sinüsler akmış doldurmuş bılgın olsun boşalt ne varsa
        Hayat Ya?ayabildi?in Kadarr Hayatt?r!!!

Yasin KESK?NDA?
        0544 674 5200
        izmir / ödemi?
        [email protected]

http://zipkinci.com/picture.php?albu...pictureid=9951

Yorum yap

Önce geçmiş olsun...Doktora gitmeden birşey yapmayın bence . Anlatımınıza göre ağrı ve acı yokken son bir dalışla aniden başlamış, buna göre iltihaplanma değil bence , ama gidişat öyle sonuçlanabilir. Vakit geçirmeden KBB ye gözükseniz iyi olur.
          ?NSANLARDA ?K? TÜR AHLAK VARDIR; B?R?NC?S? HEP ANLATIP H?Ç YAPMADIKLARI, ?K?NC?S? ?SE HEP YAPIP H?Ç ANLATMADIKLARI -----------------------------------------------------------------------------------------
          ?stanbul -Ata?ehir - 1970 - MOB?LYA DEKORASYON ÜRET?M ve PAZARLAMA - [email protected]

Yorum yap

Teşekkürler herkese, bugün cumartesi oldugu için net bir bilgi sağlayamadık acilde pazartesi günü kbb'ye gidince kesinleşicek bakalım, şuan beklemedeyim dayanılmayacak bir ağrı değil ama hissettiriyor sürekli ..İnş. kısa sürede atlatırız .tekrardan teşekkürler ve sağlıklı dalışlar ..:)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X