Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Budak makara hakkında yardım lütfen

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Budak makara hakkında yardım lütfen

Öncelikle bütün arkadaşlara sağlıklı, kontrollü dalışlar dilerim. Balık durumları akdeniz için iyiye gidiyor birçok balık kıyılamaya başladı bide görüş olursa dadından yenmeyek. Fakat böyle günlerde zıpkında en ufak bi problem insana kafayı yedirtiyor. Zaten iş, güç rüzgar, deniz derken haftada bir yada 2 dalış anca yapılabiliyor ve bu dalışta malzeme sorunu yaşamak beni çıldırtıyor. Uzun yazdım galiba konuya döneyim , olay şu budak troy zıpkın aldım daha yeni sayılır tam herşeyine alıştım atışlar noktasal olmaya başladı derken , makara nedenini anlayamadığım şekilde sertleşti , geçende cütre(yasemin) denk geldi balığı vurdum makara açılmıyor elimle zorladım açtım biraz cütrenin deri kalın olunca yırtamadı balığı aldım ama aynısı sinaritte akyada olsa kesin yırtardı. Eve gelince makarayı açtım söktüm yağladım ne yaptıysam sertleşme geçmedi. biraz yumuşadı ama hala sert bu konuyla ilgili bilgisi olan , böyle birşey başına gelmiş olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Hepinize güvenli dalışlar...

Cevap: Budak makara hakkında yardım lütfen

Merhaba. sizdeki hangi makaradan

Yorum yap

Alper beyle de irtibata geçerseniz kısa sürede yardımcı olacaktır.

Yorum yap

Sipariş Soru ve Görüşleriniz İçin :İletişim formumuzu doldurabilir veya,
        Alper BALAMUR : 543 412 50 50
        Erhan BALAMUR : 532 614 31 74
        Nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Yorum yap

Selamlar.
          Aynı problem bende de var. Sfırı tüfekde makara ne yaparsam yapayım çok sert. Zar zor dönüyor. Sonradan gevşeme yaptı. Onuda şu şekilde yaptı. Makarayı tamamen boşalttım. İpin tahmini 20 metresini kestim. Kalan 30 metreyi tekrar makaraya sardım. Bu işlemden sonra makara rahat dönmeye başladı. Tahminim makaradaki ipin fazla olması dönmeyi etkiliyor ve zor döndürüyor.
          Ercan DO?AN

Konak/?ZM?R
          Bilgii?lem Uz.
          Prof.Akvaryum Hobicisi
          [email protected]

Yorum yap

Eşref Bey ;

Beni telefonla aradığınızda size de söylediğim gibi, makarada veya tüfekte her ne sıkıntı yaşıyor iseniz bize gönderdiğinizde gerekeni derhal yapacağımızı.

Ancak bu cevabım sanırım size yeterli olmadı.

Her ne sıkıntı yaşıyorsanız kullandığınız tüfek bir BUDAK tır ve devamlı garantimiz altındadır.

İyi dalışlar dilerim.
            Alper BALAMUR / BURSA

Yorum yap

İrfan Güleç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba. sizdeki hangi makaradan

makara 50 metre ip kapasiteli yeni çıkanlardan İrfan bey 2. fotodakilerden

Yorum yap

Alper Balamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Eşref Bey ;

Beni telefonla aradığınızda size de söylediğim gibi, makarada veya tüfekte her ne sıkıntı yaşıyor iseniz bize gönderdiğinizde gerekeni derhal yapacağımızı.

Ancak bu cevabım sanırım size yeterli olmadı.

Her ne sıkıntı yaşıyorsanız kullandığınız tüfek bir BUDAK tır ve devamlı garantimiz altındadır.

İyi dalışlar dilerim.
                Alper telefonda da ifade ettim ama bidaha söyleyeyim elimde yedek makaram ve tüfeğim olmadığından sezonun en güzel gününde makara peşinde koşmak açıkcası işime gelmiyor , garanti vermen gönder bakayım demen güzel ama dediğim gibi eğer kendim çözebilirsem zaman açısından daha iyi olur. Zaten konu şikayetim var başlığı değil yardım başlığıdır yanlış anladın galiba . Teşekkür ederim kendim çözezmessem göndericem.

Yorum yap

O zaman size şöyle bir çözüm sunayım,

Makarayı gönderin, ben size yarın yenisini göndereyim. Zaman açısından herhangibi bir problem yaşamayalım .
                  Alper BALAMUR / BURSA

Yorum yap

Alper Balamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    O zaman size şöyle bir çözüm sunayım,

Makarayı gönderin, ben size yarın yenisini göndereyim. Zaman açısından herhangibi bir problem yaşamayalım .
                    Olur yarın elime geçerse sorun olmaz benim makara kullanıcı hatasıysa parasını öder alırım değilse zaten garantili olduğunu söyledin aslında aradığım çözüm tamda buydu ilgine teşekkürler . Bendeki makarayı bugün gönderemem ama çok yoğun bir gün kargoya gitmeme imkan yok

Yorum yap

şuan yeni makaralarımız üretimde, ancak yarın kargoya verebilirim.

Cumartesi günü yollamış olsaydınız, bugün gerekli bakımı yapar ve geri gönderebilirdim.

Ödeme konusunda herhangibi bir talebimiz olmayacaktır, iyi dalışlar dilerim.
                      Alper BALAMUR / BURSA

Yorum yap

pek karşılaşımlayan bir sıkıntı sanırım. aynı makaradan bende de var. alper bey de sorunun çözümü hakkında gereken alakayı gostermiş. mesele kalmamiş.

Yorum yap

Tamam Alper Bey yarın ver. Bak gönderme konusunda zamanla ilgili sıkıntılarım var işler yoğun uğraşacak zaman bulamıyorum cumarteside o yüzden göndermedim . Sen şimdi dalışa nasıl zaman buluyosun diceksin işleri yoluna koyabildiğim hergün akşam suyu 1-2 saat takılıyorum dalış tutkusu başka şeye benzemez sende bilirsin. bende ki makarayı en kısa zamanda yollarım ilgine teşekkürler.

Yorum yap

Konu kilitlenebilir zaten yardım başlığıydı ama farklı çözüldü yönetime teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X