Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bana istanbuldaki kaliteli tüfek alabileceğim adresss...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bana istanbuldaki kaliteli tüfek alabileceğim adresss...

arkadaşlar herkese merhabalar.... bende bikaç marka tüfek vardı fakat artık sağlam ve uzun zamnlı birşey istiyorum 75 lik düşünüyorum ve açıkçası istanbuldan nerde bu özellikte tüfek alabileceğimi bilmiyorum...

bu arada ben geçenlerde baktın ama omersub da 2 tane tüfek gördüm ""excalibur carbon"" ve ""t20 karbon"" acaba bu ürünlerin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı!
    ve bu ürünlere karşılık önerebileceğiniz başka bi ürün daha var mı ve nerde satılır..

bu arada ben xpoint die bi kuruluşa üye oldum bana alışverışlerde yüzde 20 lik bi indfirim yapacaklarını söylediler bu konuda bilgisi olan var mı!

teşekkür eder herkese ii dalışlar dilerimm...
    Cihangir Soydemir
    Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
    ?zmir-Dikili

:arrow:

Yorum yap

peki fiyatlarda kredi kartına taksit imkanı sunuluyor mu biiyormusn?
      çünkü peşin olarak alamam sanırım.... :)
      Cihangir Soydemir
      ?zmir-Dikili

Yorum yap

:arrow:

Yorum yap

cihangır84 bey bence bır gununuzu ayırıp karakoydekı dukkanları ,ogleden sonrada kızıltopraktakı dukkanları keyıfle dolasıp ıstedıgınız ımkanda alısveriş yapma sansına sahip oldugunuzu goreceksınız....bırde ricam profıl bolumune ısım soy ısım eklersenız sevınırım sevgıler saygılar.........

Yorum yap

ok çok teşekkür ederim bi ara dolaşmaya çıkalım bakalım... yaaa nasippp
            Cihangir Soydemir
            ?zmir-Dikili

Yorum yap

cihangir ben 2 yıldır 75 lik picasso kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim ama fiyatı sanırım 100 ytl civarında ama bu iş için asıl 90 lık olacaktır şimdi yeni aldım sporsub 90 lık makaralı snaper carbon liste fiyatı makara hari 360 euro makara fiyatı 35 euro yani toplam 400 euro civarında peşin alımda 270 euro ya kadar iniyorlar ben internetten bir ilandan aldım çok hesaplı hiç kullanılmamış 220 ytl (120 euro ) anlatmak istediğim netten ikinci el piyasalarını takip edersen az kullanılmış tüfekleri çok hesaplı alabilirsin.

www.denizmagazin.com
              www.denizmagazin.com.tr adreslerinde 2.el malzemeleri bulabilirisin

kolay gelsin

Yorum yap

aynı tufegı 80 mılyona alanlarda var ikinci elden gozumle sahıt oldum ıkıncı el bakabılırsınız.....

Yorum yap

bende kulağımla duydum... 4 ayak üstüne düşmek diye buna denir... zaten evdede çalışıyo... komple şans bi insan olduğunu söyliyebilirmiyiz o kişinin?
                  örsan
                  damarlar?mda tuzlu su dola??yor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X