Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dalış için kol saati

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dalış için kol saati

ben bu aralar dalış saati almak istiyorum ve fonksiyonları fiyatları ve izmirde nerde bulabilrim bana yardımcı olabilrseniz çok sevinirim teşekkürler

valla ben hiç kullanmadım hatta hiçde görmedim fakat reklamlara göre (2-3yıl önce 3-4 sefer scuba cılara yönelik dergiler almıştım ozamanlar nerde serbest dalış dergisi birde adamlar bizim için çani katil falan diyorlar diye almayı bıraktım)
    1-o anki derinligini gösterir
    2-max. indigin derinliği gösterir
    3-dalış süreni gösterir
    4-kalan havanın nekadar yetecegini gösterir ve azaldıgında seni uyarır (tüplü dalışlarda)
    bunlar 3 sene önceki özelliklerinden aklımda kalanlar dahafonksiyonelleri çıktıysa bilemiyorum
    (doğal olarak reklamların hiç birinde fiyat yoktu)

Yorum yap

4-kalan havanın nekadar yetecegini gösterir ve azaldıgında seni uyarır (tüplü dalışlarda)
      bu saat kol bılgısayarı denen tur.

serbest ıcın mın.20 dalıs hafızası
      su ısısını gosterme
      en son ındıgın ıle son cıktıgın derınlıgın ortalama mt sını alma.
      genel dalısların toplam dk. gosterme
      bende casıo var bu ozellıkler bulunuyor. guzel

Yorum yap

hepinize cok teşekkür ederim o tür casio saatler filan ne kadar fiyat arastırıp uygun bi fiyata almak istiyorum nette bi kac sitede okudum 1 milyardan bahsediyolar söyle uygun fiyatlı bulabilsem

Yorum yap

dedıgın gıbı rakamlar oyle ama casıo altımetre barometre ve deepmetre gosteren sıyah ustune turuncu veya sarı renklı saatler var onlar ucuz ısını gorucektır.

Yorum yap

tamam seref abi tekrar cok tesekkürler...

Yorum yap

sende saol bol sanslar. :)

Yorum yap

Selam Gökay
                Ben casio spf60 kullanıyorum su sıcaklığını derinliği su altında kaldığın süreyi ve yaptığın maxsimum derinliği süreyi gösteriyor gayet memnunum peşin 250 ytl ye aldım ama istenirse aynı saat sirkeci de 200 ytl ve aşağı fiyatlara bulunabilir.Bir ara hepsiburada.com da 252 milyon ve peşin fiyatına 10 taksit olarak satılıyordu bakmanı tavsiye ederim.

Yorum yap

gokay hisarönüne gelirken konak tarafından köşede bir saatçi var.Küçük bir yer ama quantum 101 ler orada çok ucuz.(piyasa fiyatına göre)
                  peşin 400 milyondu sanırım alacaksan güzel bir saat.piyasada 650 milyon civarı.Biz aynı yerden 3 tane aldık arkadaşlara.hepsi çok memnun..
                  Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                  ?ZM?R

Yorum yap

Serbest dalış saatinde bence bir numara SUUNTO-D3 .Fiyatı 300 euro,ama 8 taksit yapıyorlar.

Yorum yap

aldın mı iyisini almak lazım ama muzaffer abinin söylediği fiyatlar güzel diğerleri cok uçuk

Yorum yap

quantıum iki arkadaşım aldı birinde derinlik ölçeri arızalı çıktı,digeri sualdı görüntü çok güzel amaaaaaa :?:

Yorum yap

Bende iki adet quantum 101 bozduktan sonra Casio SPF 70 aldım (peşin 300 Ytl) çok memnunum.
                          Spf 60 'tan farkı dijital pusulası olması, diğer tüm özellikleri aynı birde kadranı inanılmaz büyük ilk anda alışana kadar kendini eski uzay filmlerindeki figüranlar gibi hissedebiliyorsun :) .
                          linkte kolumda gözüken Casio SPF 70'dir
                          http://www.zipkinci.com/galeri/data/...1/15012005.jpg

Yorum yap

saat

Bence, eğer derinlik çok önemli değilse derinliği gösteren bir saat alma fiyatları çok uçuk. Çok önemli bir nokta da dijital saatlerde derinlik ölçüm aralığıdır (sampling interval), birçok dijital saat 3-6 saniye arası ölçüm alıyor bu da sağlıklı bir ölçüm yapmayı önlüyor, sen saatte 15 m görebilirsin ama gerçekte 20 m de olabilirsin, o yüzden emniyet açısından doğru değil çok sakıncalı. Basınca dayanıklı bir zaman saati Casio G-shocklar gibi ve yanında küçük boyutlu bir ANALOG derinlik saati taşırsan çok daha iyi olur derinliği olduğu gibi görürsün, ve nispeten ucuz bir çözümdür. Ayrıca saati günlük hayatta da kullanabilirsin:)
                            Yalnız serbest dalış bilgisayarı Suunto D3 1 sn aralıkla ölçüm yapar, 100 dalış hafızası vardır ve saat boyutlarındadır, eğer iyi bir şey almak istersen bunun tercih et yurtdışında tanıdığın varsa 200$ gibi oldukça uygun bir fiyatla getirebilirsin. Mares Apneist de serbest dalış bilgisayarı ama hakkında çok kötü yorumlar var, tavsiye edilmiyor. Diğer dalış bilgisayarları SCUBA dalışlarına göre yapıldığından fayda değil zarar getirir, en azından maddi anlamda. Dalış bilgisayarlarının uzmanı SUUNTO dur gerisi SCUBA dalışları için bile bence anlamlı değil.
                            Ben derinlik saati pek kullanmıyorum, zaman saati bile çok gerekmedikçe yanıma almam, üzerine taktığın her fazladan malzeme, çapariz olasılığını arttırır dalışında rahatsızlık verir.

Sevgiler
                            Selçuk Dilşen

Yorum yap

CASİO MARİNE GEAR barometre altimetre deeptmeter
                              fiyat 130-a35 ytl gibi
                              iyi saat memnunum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X