Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ahşap tüfek yapmak istiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ahşap tüfek yapmak istiyorum

arkadaşlar ben kendime ahşap tüfek yapmak istiyorum her şeyini araştırdım ahşabın laminasyonunu dahi yaptım ama 90'lıkmı 100'lükmü :?: takıldım fikirlerinizi bekliyorum
    mustafa onur ürkmez
    [email protected]

bence yapmışken 100'lük yap

Yorum yap

ben ahşap tüfek yapıyorum istyersen bilgi alışverişinde bulunabiliriz mail adresim [email protected] msn in varsa çok iyi olur seni kaydıma aldım

Yorum yap

90lık veya 100lük bu biraz kullanacağın mekanizmayada bağlı 100 lüğü kaldırabilecek bir mekanizman varsa ve boyunda musaitse tabiki 100 lük

İYİ DALIşLAR.............

Yorum yap

tüfek

Ahşap tüfekte 90 veya 100 yapmanız şart değil, 95 de yapabilirsiniz 97 veya 92 de. Rahat kurabileceğiniz boyu kendi fiziki özelliklerinize göre belirlemelisiniz. Genelde avlandığınız sulardaki görüş berraksa uzun tüfekten, değilse kısa tüfekten yana tercih yapın. Bulanık sularda zaman zaman 75 lik tüfek bile uzun kalabiliyor, avınız burnunuzun dibine kadar geliyor ve siz tüfeği çeviremiyorsunuz. Uzun tüfeğin menzili de uzun olur ama suda çevirmek ve karada taşımak daha zordur bütün bunları düşünerek karar vermeniz sizin için en doğrusu olur.

Yorum yap

düşüncelerini paylaştıgınız içiç çok sagolun.galiba 90'lıkta karar kıldım(döndürmek zor olur diye)100'lük için tüm artılara sahibim ama suyun getireceği eksileride göz önünde bulundurmak lazım.
            herkeze hayırlı dalışlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X