Duyuru

Gizle
No announcement yet.

karadenizde levrek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• karadenizde levrek

arkadaşlar karadenizde dalan biri olarak bu sıralar karadenizde levrek
    vuran hatta gören varmı..en son iki hafta önce gördüm geçtiğimiz hafta sonu hiçbirşey yoktu banamı gözükmedi yoksa zaman açısından karadenizin levrek zamanı geçtimi avlandığım yer kefken tarafları
    bilgilendirirseniz sevinirim iyi dalışlar....

Baska bir forumda bir iki gün önce okuduguma göre Ordu da bol miktarda var diyordu bir arkadas

Yorum yap

hakan teşekkürler inşallah bizim buralarada bol miktarda uğrar ordu bana çok uzak kısmetse marmarayı istiyorum...

Yorum yap

Evet Ordu'da yaşayan biri olarak Levrek populasyonunu Ordu ve Giresun ili olarak takip etmekteyim. Bir ara kar yağdı azaldı ama şu an iyi. Giresun başta olmak üzere Levrek iki hafta önce ve şu anda güneşinde etkisiyle bol av veriyor.

Yorum yap

slm

ben cebeciden volkan tık yok hafız üşümene deymez

Yorum yap

baba doğru söylüyosun ama bi ümit işte ....
            cebecide nerde giriyorsun..

Yorum yap

slm

merhaba serhat başkan
              cebecide adaya gidiyoruz dalmaya dikiliye falan da gidiyoruz tabi sen nerelerde avlanıyorsun

Yorum yap

volkancım
                2 gün evvel miçoya girdim daha evvel dikiliye fakat kılçık dahi yok
                yalnız seyrek gördüğümüz oluyor.4 hafta önce bir arkadaş 3 kg aldı
                darısı bizim başımıza.görüşmek üzre...

Yorum yap

levrek olmazmı arkadaşlar

karadenizde hertürlü balık var arkadaşlar size sayayım levrek,rus kefali,has kefal,karagöz,lüfer,kaya levreği ve bnim daha çok bilmediğim balık türleri torik de var sanırım

Yorum yap

evet torikde var karadenizde olmazmı burunlarda 10-13 kulacda olabliyor.karadenizi seviyorum yaa güzel memleketim benim... :) :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X