Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uzun saçla elbise giyimi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uzun saçla elbise giyimi

Uzun şaçla elbise giymek çok zor oluyo boyun kısmını kafadan keçirirken sanki saçlar kökünden çıkıyor gibi acıyor
    Aklıma kafama bone (havuza girerken giyilenlerden)takmak aklıma gedi sizce işe yararmı ????

Hehe bendede aynı sorun var.. Bayadır dalmıyordum ama bu aralar yeniden başlayacağıma göre uzun saç güzel can yakacak.. Bone olayı işe yarar gibime geliyor ama.. Üşenirim almaya en iisi biraz dayanmak yavaşça çıkarabilirsen acımaz herhalde.. :roll:

Yorum yap

Saçlarını arkadan bağlayar giymeyi dene bence. Ben öyle yapıyorum, çok ta sorun olmuyor.

Yorum yap

Ben böyle bir tecrübe yaşamadığım ve yaşayamayacağım için sadece size hayretle bakıyorum. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

:D :D :D :D :D :D :D :D
          Niye mi güldüm. Anladın sen Muzaffer anladııın...

Yorum yap

18 yasından beri gittikce azalarak, bugünlere gelen saclarımın ,kalan yarısını, son 2 yılda maskenin lastigi ve baslıga kurban verdim. böyle bir keyif için kalanlarda feda olsun .Bu arada yaş 35 ama yine de hala bişiler var eh alan almış satan ..... yok daha satılmadık allahtan.şaka biryana bone nekadar pratik olur bilinmez ama denemeye de deger

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X