Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TAVSİYE ZIPKIN

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TAVSİYE ZIPKIN

ARKADAşLAR 200,00 VE 250,00 YTL ARASI ALABİLECEĞİM İYİ BİR ZIPKIN TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.(AĞAÇ GÖVDE OLABİLİR.

demka

Yorum yap

Bir 20-30 YTL daha zorla, Cressi al...

Yorum yap

Abi size 100'lük Picasso Pasific Ceuntry'i şiddetle tavsiye ederim...

Yorum yap

alacağın zıpkını hangi balıkta kullanacaksın uzak atışmı yakınmı bulanık su berrak su!! gezer balığa mı kaya altı mı kule mi? angaşon mu? bunları bilmeden tavsiye nasıl olabilir ki?

Yorum yap

150 liraya albir apnea, 30 liralıkta fikrinin şişini tak başka bir şeye gerek yok inan.

Yorum yap

150 euroa ben omer exclibur carbon110 almıştım tavsiye ederim çok güzel zıpkın

Yorum yap

220 ytl ye apnea ahşap 90 lık 100 lük alabilirsin.

Yorum yap

30-40ytl daha fazla verip seatec gabbiano al pişman olmazsın.
                  Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                  [email protected]
                  0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
                  M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Apnea dan şaşma.

Yorum yap

ünsal Nickli Üyeden Alıntı
                      150 liraya albir apnea, 30 liralıkta fikrinin şişini tak başka bir şeye gerek yok inan.
                      +1

Yorum yap

Zaten başka markada kalmadı :) :) Bende OMER excalibur deyim barik :) :) 220 ytl.

Yorum yap

DEMKA Bİ Kİşİ ÖNERMİş NEDEN BİLMEDİĞİ Bİ SORUNU YADA DİĞERLERİNİN BİLMEDİĞİM LÜXÜMÜ VAR BENDE 90 LIK Bİ ZIPKIN ALICAMDA??

Yorum yap

mesut ,diger arkadasa demka'y1 önerdim çünkü çanakkalede ki av bayilerinde bulabilecegin en kaliteli ve fiyat yönünden de en uygun olan tüfek demkad1r diye düsünmüstüm, tabiki her marka tüfekte olabilecegi gibi demkan1nda eksik yönleri olabilir bu tür sorunlarda zaten kisisel modifiyelerle halledilir....ama sen ne kullan1yosun dersen bende 75 lik bir demka ile beraber yeni alm1s oldugum apnea power p. krom mekanizmal1 90 l1k tüfegi yan1mdan eksik etmem ,yani apneadan da memnunum ama (bu arada apneay1 bir kaç defa kullanmama ragmen bir hantall1k ve kabal1k da kullan1mda gözüme çarpan ilk izlenimimdi bir dönem kullan1p kesin bir karar vericem ama simdilik deniyorum büyük bir ihtimalle daha iyisiyle degistirmek zorunda kal1cam gibi sanki. ) istanbul da demka marka bir tüfek o dönemde bulamam1st1m bulsayd1m yine onu tercih ederdim apneaya göre daha -ince eleyip s1k dokunmus - tasarlanm1s bir tüfektir diye düsünüyorum...
                            sevgiler sayg1lar.....

Yorum yap

apneadan sasma kardesim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X