Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DEMKA TÜFEK ALICAM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DEMKA TÜFEK ALICAM

şİMDİDEN CEVAP YAZAN HERKESE TEşEKKÜRLER DEMKA TÜFEĞİN PERFONMANSINI DENEYEN VARMI ACABA OMER VEYA PİKASSO DAN FARKI VARMI GÖRÜNÜş OLARAK ÇOK BEĞENDİM VE TAVSİYE ETTİLER :D

Sitedeki bir çoık kişi demka kullanıyor ve değiştirmemekte kararlılar, vardır bir keramet. Ben daha hiç kullanmadım ama metnini duydum

Yorum yap

Re: DEMKA TÜFEK ALICAM

ATİLLA Nickli Üyeden Alıntı
      şİMDİDEN CEVAP YAZAN HERKESE TEşEKKÜRLER DEMKA TÜFEĞİN PERFONMANSINI DENEYEN VARMI ACABA OMER VEYA PİKASSO DAN FARKI VARMI GÖRÜNÜş OLARAK ÇOK BEĞENDİM VE TAVSİYE ETTİLER :D
      Atilla Bey profil kısmından imza bölümüne ad, soyad ve doğum tarihi ekleyiniz lütfen, forum kurallarınca mecburidir.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

özür

MUSTAFA BEY ÖZÜRDİLERİM DAHA KEşFEDEMEDİM YENİYİMDE SİTEDE

Yorum yap

Birisi söylesin artık şu tüfeyi needen bulabileceğimizi.Valla Herkez bu tüfekten kullanıyomuş fakat nedense nerede satıldığını bilmiyo.Yoksa buda Agaşon tekniyi gibi devlet sırrımı

Yorum yap

arkadaşlar benim çevremde bu tufeği kullanan yok 15-20 kişilik bir zıpkıncı cevrem var ama demka kullanan yok agırlık omer kullanıyor ,bende omer excalibur 2000 ve pathos vede ağaç tufek kullanıyorum bence çok kişinin kullandığı değilde çok kişinin tavsiye ettiği bir tüfek al benim en kuvvetli tavsiyem omer excaliburdur.Çünkü biz bir zamanlar yeni çıktı diye baya bir arkadaş bir tufek aldık markasını yazmıyayım hepimiz şiştik kullanıyoduk ama memnun kalmadık aynı şeyi sende yaşama ...
            Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Evet demka çok yazıldı çizildi ama bende etrafta kullanan görmedim.

Yorum yap

ben satıcıda karşılaştım..Bursada
                gazyet güzel bir tüfek ancak performansı için birşey diyemem tabii

Yorum yap

üç yıldan beri 75lik demka velos kullanıyorum taş altı tek kelimeyle süper tavsiye ederim

Yorum yap

ARKADAşLAR!DEMKAYI ALDIM BEN

ALDIĞIM DEMKA TÜRKÇE KULLANMA KLOVUZLU VE BENCE HERşEY BİZİM RAHATIMIZ İÇİN DÜşÜNÜLMÜş MAKARADAKİ BİR BASIT KOLU DÜşÜRDÜĞÜNDE BALIĞI YAVAş SAĞA BİLİRSİN EMNİYETİ BAş PARMAĞIMA YAKIN TUTUş HARİKA GÖĞSÜMÜZE DAYADIĞIMIZ YER YUMUşAK .ACABA KULLANIMI NASIL BUNUDA PAZAR GÜNÜ İNşALLAH GÖRÜCEMMMM :lol: BU ARADA TÜFEK 100 LÜK AMA APNEANIN 110 LUĞU İLE AYNI BOYDA ÇOK HEYCANLIYIM.DEMKA DİSTİRİBİTÖRÜ İZMİRDE VE PARÇALARI ÇOK AMA PAHALI .KULLANIRIM BEGENİRSEM TAVSİYE BEĞENMEZSEM ELEşTİRİRİM OK(BU ARADA İZMİR SALLANIYOR PARTNERİM DALMAYA KORKUYOR)

Yorum yap

Dalsın dalsın, depremde balıklar salaklaşıyorr. 19 austos öncesi ve sonrasi güzel balık almıştım sarozdan

Yorum yap

BU ARADA HALA DALAMADIM TÜFEKLE ÖYLE EVDE SEYREDİYORUM DEPREM MEPREM DİNLEMİYCEZ PAZARA.

Yorum yap

merhaba ben ismail 2 yıldır DEMKA AMİ 90 kullanıyorum çok güçlü ve affetmiyor kesinlikle tavsiye ederim saygılar.

Yorum yap

İSMAİL BEY SELM BU AMİ 90 KAFASIZ OLAN MODELİ DEĞİLMİ HAYRAN KALMIşTIM SİZDE ONU ÇİFT LASTİKMİ KULLANIYORSUNUZ ORJİNALİ BYLE GALİBA SAYGI BİZDEN EFENDİMM

Yorum yap

Yaklaşık 3 yıldır 60 lık demka taşaltında kullanıyorum.O kadar ağır işe, daha tık demedi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X