Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Büyük levrekler sürü halinde dolaşırmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Büyük levrekler sürü halinde dolaşırmı

Bu cumartesi çeşmede hemde plajda yaklaşık 130 140 cm boyunda 7 adet levrekten oluşan bir sürüye rastladım :twisted: . İskelenin üzerinden gördüm. Herhalde dalarken görsem çığlık atardım :shock: köpekbalığı sürüsü diye. Ben denizdeyken niye karşıma çıkmıyorlar anlamıyorum :cry: . Böyle büyük levrekler sürü halinde dolaşırmı????

Akya olmasın onlar, o boydakileri ben görsem, hemen eve koşardım. Üstten bakınca birbirlerine benzeyebilirler

Yorum yap

ırı levreklerde, suru olabılır ama genelde tek dolasırlar. cıftlesme zamanı 1 veya 2 ırı levrek pesınde ufaklar olabılır. bence o gorduklerın akya veya sarıkuyruk surusudur.

Yorum yap

Sırtları ne renkti ?

Yorum yap

dentice(şeref Özgür) Nickli Üyeden Alıntı
          ırı levreklerde, suru olabılır ama genelde tek dolasırlar. cıftlesme zamanı 1 veya 2 ırı levrek pesınde ufaklar olabılır. bence o gorduklerın akya veya sarıkuyruk surusudur.

+2 :!:

Yorum yap

çok nadirde olsa dolaşırlar ama öyle durumlarda 1 veya 2 tane 15-20 kg üstü levreklerin etrafında dolaşırlar 5-6 kg luk levrek sürüleri

Yorum yap

Sırtları koyu kahve rengi idi. Bunlar sürekli buralarda imiş burayı yuva bellediler anlaşılan ilk fırsatta mevlaya kavuşturacağım onları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X