Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Gördüğünüz en iri Kamçılı Vatos

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gördüğünüz en iri Kamçılı Vatos

:arrow:

sedat abi 14 kg'lık bir vatoz'u cok sevdigim bir abim olta ile yakaladı baya bir ugrasmıslar ,ama benim görmem nasip olmadı bir türlü.ama dediklerine göre baya bir büyük bir vatozmus
    dalarken bana hiç büyük vatoz denk gelmedi görenler yazsın bizde ögrenelim :D

Yorum yap

Sedat abi ben Alanyada geçen sene yaklaşık bir arabanın tavanı kadar olanını gördüm. Sanırım 30 kg vardı...

Yorum yap

Geçtiğimiz günlerde, yabancı bir kanalda seyrettiğim bir programda, güney Africa sanırım, adamlar 40 - 50 kg ağırlığında vatozları yakalayıp parçalayıp satıyorlar. Ve eti lüx restorantlarda aranılan etmiş.Sebebi ise 50 kg. lık bir vatozdan 5 kg civarı yenebilecek et çıkmasıymış..

Ben yenmiyor diye biliyordum..
        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
        Birol ?ENKUL - 1974
        [email protected]
        0 554 267 93 73

Yorum yap

.................................................. ....

Yorum yap

benim gördüğüm vatoz değil rina balığıydı ama kilosunu söyleyemem kuyruktan başa benimle aynı boydaydı benim boyum 1.82cm bulanık suda karşılaşmak istemiceğiniz türden bir balık
            iyi avlar

Yorum yap

Ben bulanık suda kaza ile vurdum bi tane ama azıma tükürdü açıktan kıyıya çıkmak zorunda kaldım şişi söküyüm diye.....6-7 kilo vardı heralde...

Yorum yap

ben gokce adada rastlamıstım devasa bırseydı.kuyruk kalınlıgı ıkıtufek borusuna esıttı.kuyruk uzunlugudayaklasık 1.5mt cıvarında ıdı abartmıyorumgovde yemek masası kadardı.kuma yatmıshıc kımıldamadan bana bakıyordu ınanın elımdekı tufek onun tanındacok gıbı kalırdı tufek 90 cm lıktı.urkutup yuzdurmek ıstedım ama tınlamadı bıle .zıpkınla vurayım dıye dusundum .ıkı gozunun ortasına dıktım tufegı atamadım .etı yaramaz dıye dusundum .sonra erdem dedım kendıme ugrasma .acıkcası benı cok urkutmustu.oyle bır kabadayı bakısı vardıkı saygı duymamak elde degıl.belgesellerdekı dev mantalar gıbıydı.gercektır abartmıyorum. ogun bır sınarıtle 2 sınarıtle cıkmıstım sudan.avınız bol olsun dalın saglıcakla. :lol: :lol: :lol:
                Eskilerden Pendikli z?pk?nc?.

Yorum yap

duzeltme bır levrek ıkı sınarıt olacak.

Yorum yap

Size zarar veremeyecek ve yenemeyecek bir canlıyı asla oldürmeyin.

Yorum yap

Literature geçen var mı bilemiyorum ama 1982 yılında Ayvalık'ta Sarımsaklı plajı açıklarında yaklaşık 2 metre boyunda Manta gördüm! Evet yanlış duymadınız Manta! O belirgin çıkıntıları olandan. Bir ara kimse inanmaz vurup fotoğraflayayım diye düşündüm ama hemen vazgeçtim. Varsın inanmasınlar ben Turkiye sularında belki de ilk Manta görmüş kişiyim ve ben biliyorum:)

Yorum yap

ısmail bayraktar bu konuda son derece haklı. :!: :!: :!:

Yorum yap

smily Nickli Üyeden Alıntı
                          Kesinlikle + 1....
                          Zaten bunu yapmıyorsak scubacılar laf ettiğinde de ağlamayalım...

Yorum yap

smily Nickli Üyeden Alıntı
                            Kısmen haklı, levrek size zarar veriyor mu da vuruyorsunuz diye sormazlar mı?

Yorum yap

Adam yemeyeceğiniz diyor.... :roll:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X