Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yılmaz vs Nemrod

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yılmaz vs Nemrod

Ben foruma yeni katıldıgım için oncelikle slm,

Ben nemrod tufeklerle yılmaz tufekleri bilen arkadaşlarımızın karşılaştırmasını rica ediyorum...Vede hangisine nasıl modifiyeler yapılması konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.Bennim aradıgım tufek 90lıktan uzun bişey ama galiba yılmazda yok sitesinde goremedim... :shock:

nemrod ların tetik mekanizması yılmazlardan kat kat iyidir bence
    ama 90 lık alınmaz bence kullanımı rahat ve performanslı olmaz
    onun yerine 2.el bir apnea competation veya power point alabilirsin 90 lık
    modifiye zıpkın falan derken yaklaşık aynı paraya gelir zaten
    hiç uğraşmazsın başka şeylerle

Yorum yap

adaşım doğru söylüyor. ucuz tüfek + modifiye yerine daha iyi bir tüfek alıp modifiye etmeseniz daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum...

Yorum yap

Re: Yılmaz vs Nemrod

nokatliam Nickli Üyeden Alıntı
        Ben foruma yeni katıldıgım için oncelikle slm,

Ben nemrod tufeklerle yılmaz tufekleri bilen arkadaşlarımızın karşılaştırmasını rica ediyorum...Vede hangisine nasıl modifiyeler yapılması konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.Bennim aradıgım tufek 90lıktan uzun bişey ama galiba yılmazda yok sitesinde goremedim... :shock:
        selam sinan.Öncelile bir düzeltme yapal1m.Y1lmaz1n su an ürettigi tek z1pk1n sniper serisi.Eski seriler kalkt1.Eger ald1g1n z1pk1nda "y1lmaz tüfekci" , " y1lmaz deniz" yaz1yorsa sahte.Eski modellerde y1lmaz1n üçlü z1pk1n ucu gibi armas1 var ve " y1lmaz bal1kadam donat1m sanayi " yaz1yor. Ayr1ca eski nemrodlarda kaset sitem kabza varken yeniler normal vidal1 sistem.unutma kaset sitem bir art1d1r.y1maz1n sniperlarda kaset sistem mevcut.Modifiye olay1na gelince asag1daki linkte benim yazd1g1m yaz1y1 bulup bir oku istersen.Fiyat konusuna gelince abart1lan kadar artmaz.istedigin gibi bir kombinasyon yapman daha verimli olur.
        http://zipkinci.com/forum/viewtopic.php?t=4637

Yorum yap

yiit Nickli Üyeden Alıntı
          hayatında kac kere yılmaz sniper yada assassins kullandın?Bu iş bencelerle olmaz sanırım.

Yorum yap

Emir Nickli Üyeden Alıntı
            yiit Nickli Üyeden Alıntı
            hayatında kac kere yılmaz sniper yada assassins kullandın?Bu iş bencelerle olmaz sanırım.
            emır oncelıkle hosgeldın. tepkı yerıne yılmazı bılen bırı olarak yazını daha acıklayıcı yazarsan sevınırım.

Yorum yap

dentice(şeref Özgür) Nickli Üyeden Alıntı
              emır oncelıkle hosgeldın. tepkı yerıne yılmazı bılen bırı olarak yazını daha acıklayıcı yazarsan sevınırım.
              +1

Yorum yap

Hos Bulduk.
                Benim için en iyi tüfek ava gittiğimde beni yarı yolda bırakmayan tüfektir.
                Sanırım coğu kişi benle aynı fikirde olucak
                balığı tüfek değil avlanan kişi vurur.Tüfek sadece bir aractır.
                Bugune kadar bir kere kabzanın kendi isteğim dısında şişi bıraktığını görmedim.balık kacırdımmı kacırdım oda tabiki benim kendi hatalarımdan dolayı oldu.
                Kullanmadığım ürünler hakkında ise fikirde hiçbir zaman bulunmam.
                Herkesin kafasında hep aynı sorun var piyasada bulunan 2 tip zıpkın bunları daha onceki başlıklarda zaten acıklamıstık o başlıklara bakarsanız bilgi sahibi olursunuz

Yorum yap

bende daha oncelerı yılmaz cok kullandım, ozellıkle orj. lastıklerını kısaltıp veya daha kalınlarla degıstırerek kullandım. cogu kısının ılk zıpkını yılmazdır. daha ınce 6mm lık sısler ılede kullandım sorun yasamadım. zamanımız ıcerısınde mutlak degısımler bu zıpkındada mutlak oldu. mekanızma konusunda nemrod ta kalın lastık kullanıldıgında yılmaza gore daha sertlesıyor. nemrod kabzada bıraz daha gerıye meyıllı oldugundan benım elıme pek oturmuyor ve saglıklı kavrayamadım. tespıtlerım bunlar.
                  fakat kalın lastıkte yılmaz kafalar eskıden dıs kacırabılıyordu. sımdıkılerı bılmem. eskıler plastık bazlıydı,sımdıkıler cam elyaf karısımlı olmalı dıye dusunuyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X