Duyuru

Gizle
No announcement yet.

demka tüfek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• demka tüfek

aranızda kullanan varsa yorumlarını bekliyorum,teşekkürler......

Kaliteli,sağlam,uygun fiyatlı,problemsiz bir marka.Tek kötü yanı yunan malı olması.

Yorum yap

90 lığını sorum 200 ytl dediler.....fiyatını bilen varsa yorum yapabilirmi normal fiyatı bumudur???

Yorum yap

çanakkalede mi sordun bu fiyat dediler.Belki izmirde esas distributor var onda daha ucuz olabilir.Peşin alıcaksan indirimleri baya iyi olabilir.Alırken iyi düşün demka çok yaygın bir tüfek değil....Yanlış anlaşılmasın kesinlikle kötü demiyorum sadece yaygın değil...
        Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
        ?ZM?R

Yorum yap

evet ç.kalede sordum,valla bilemiyorum işte karar veremedim tüfek konusuna ondan sizleri soruyorum....

Yorum yap

Velos modelinin nefis palamutu var, demkanın şişi ve lastiği zaten çok meşhurdur. Kendi tüfeğimi alırken incelemiştim, hatta satıcı çocuk Dapiranın sinarit tüfeği demkaymış falan diye sallamıştı, neyse, çok da sağlam bir yapısı var gibi duruyor, fiyat olarak, 60 lığına 210 YTL istiyor bir bayii, genel olarak da buna yakın rakamlar, nişan hattını pek beğenmemiştim ama bu estetik bir tercihti benim için, bunların ötesinde kullanan arkadaşlarımın çok memnun kaldığı bir tüfek, bir modelinde de hareketli kafa vardı yanılmıyorsam.
            Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

evet benimde ilk dikkat ettiğim lastik ve palamut oldu....lastik boğma yapılmış,palamutta çok estetik geldi bana

Yorum yap

Demka Yunan malımı? şişi felan

Yorum yap

...............

Yorum yap

yunan malı olup olmadığı o kadar önemli değil bence

Yorum yap

Yalova'da av malzemeleri satan bir mağazada görüp fiyatını sormuştum, yanılmıyorsam 75'lik için 250 YTL demişlerdi. Ama Yalova'da bu tip malzemeler pek olmadığından fiyat biraz şişirilmiş olabilir. Diğer bayi alternatiflerini de gözden geçirmelisin bence.

Kolay gelsin
                      kamil dikmen
                      1974 istanbul beykoz

Northern Lad

http://zipkinci.com/galeri/data/media/3/logo_2.gif

Yorum yap

Birşey sormak istiyorum yunan malı denilince neden herkes şaşırdı bir sakıncası mı var?

Yorum yap

Fiata çok demişler, ben bakmadım ama, 90 lık demka peşin 160 - 170' e alabilirim herhalde.Bence iyi pazarlık yapın kim ne tutturursa o fiata veriyor...
                          SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                          Birol ?ENKUL - 1974
                          [email protected]
                          0 554 267 93 73

Yorum yap

hasan ben 8 yıldır demka nın velos modelini kollanıyorum. bu kadar çalışkan,dayanıklı ve kllanış rahatlığı güzel olan tüfek görmedim bir kaç marka tüfek kullandım ama demka kadar verim alamadım bende 90 lık var yıllardır birkere bile beni yolda bırakmadı ve oynar kafa olması da kullanış rahatlığı sağlıyor. sana demkadan başka tüfek tavsiye etmem fiyat konusuna gelince ç.kalede beni bul sana indirimli olarak alırız. bana özel fiyat uyguluyorlar.

Yorum yap

demka benim kullandığım gözde tüfeklerimden biridir, utandırmaz ve affetmez.....
                              ama fiyatı sanki ne bileyim belki pazarlık payı vardır........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X