Duyuru

Gizle
No announcement yet.

omer excalibur hakkında yardım pls

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• omer excalibur hakkında yardım pls

selam arkadaşlar...,
    aluminyum gövdeli omer excalibur 2000 - 90lık orjinal makarasıyla beraber + apena lastik buldum uygun bir fiyata sadece şişi farklıymış ve zıpkın az kullanılmış tavsiye edermiydiniz??
    ağır gelmiş ve carbon bir zıpkın aldığından satıyormuş...
    bendede cressi comance 60lık war ve çok ufak geliyo bana..

kullanan arkadaşlar kullanımında bir zorluk warmı yoqmu bi cewaplarsanız sewinicem

60lik cok ufak geliyorsa 90lik kurmakta sorun cikmayacaktir diye dusunuyorum. kabza vucuda dayandiginda lastikler iki elle tutulamiyorsa (kolunuz o kadar uzun degilse) de once tek elle tutup germe yontemleri var. forumda baska yerlerde bu yontemlerden bahsedilmisti. lastikler kalin ve kisa ise kabza dayama noktasinda karniniz/gogsunuz aciyabilir. bunun da caresi gogus pedli elbise kullanmak.
    Kemal Erbatur
    1969

Yorum yap

kemal abi ilgin için saol.
      lastik germede herhangi bir sıkıntım olmicana eminim kollarıım uzum gücümde yeter ewel Allah :) benim demek istediğim ağırlığı rahatsız edermi çokmu ağır, omerler çok hassas zıpkınlarmı, tetik mekanizmaları sağlam mı?, felan filan ;)
      ama sanıyorum omerler sağlam oluyor

Yorum yap

selam

yazabileceğim butun guzel ozellikler omerde var bende 90 lık excalibur kullanıyorum harikadır.
        Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

almanı tavsıye ederım. kabza ozellıkle baya ıyı. ne kadar set lastıkte taksan, tetık sertlesmıyor.

Yorum yap

Sözkonusu zıpkını 3 yıldan beri kullanıyorum. Beni rahatsız edecek bir ağırlığını hissetmedim. Senede nerden baksan 50 kere suya giriyorum bugüne kadar tetik mekanizması, kafa, kabza vs. ile ilgili bir sorun yaşamadım.
            Not:Standart 6,5mm şiş ve 16x23 lastikle satılıyor. Lastikleri değiştirdim sadece.

Yorum yap

selam

bu tufek hakkında yardım alınacak son tufeklerdendir bence tabi kullananlar bilir...
              Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Re: selam

............

Yorum yap

ben de ikinci el aldım bir arkadastan. senin soylediğinin carbon borulusu idi. aluminyum boruyu kullananlar bilir gerçi ama 90lık zıpkında cok bir sey farkettirmiyordur tahminim. 20 mm 25 cm picasso lastikle kabzada problem yasamıyorum. kafa tasarımı cok iyi.
                  Kemal Erbatur
                  1969

Yorum yap

bende kullanıyorum.kesinlikle kacırma.yalnız apnea lastikler sert gelebilir.onun yerine power 18 tavsiye ederim

Yorum yap

abi bukadar tavsiyeye bugünden alış işlemlerini başlatıyorum inşallah cumartesiye kadar elide olucak :)
                      ilginiz ve tawsiyeleriniz için çok teşekkürler..

Yorum yap

benim tüm tüfeklerim omar ve gercekten sorunsuz ve super zaten şerefin tavsiyesiyle almış idim şiddetle tavsiye ederim yanlız duruma göre bagzen şiş ve lastik konbinasyonuna ihtiyaç olabiliyor mesela ona 6.3 şiş takılabılır 35 € cıvarı orjinal omar saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X