Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ZIPKIN ÇANTASI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ZIPKIN ÇANTASI

ARKADAşLAR BİLENİNİZ VARMI ACABA..SIFIR ZIPKIN ALDIĞINIZDA ÇANTASINIDA VERİYORLARMI?[/b]

sümer bey;

izmir kemeraltında hedef av mağazasından apnea zıpkın aldığımda üzerinde apnea yazan orjinal çantasını vermişlerdi..

saygılar..

Yorum yap

apnea aldığım zaman banada vermişlerdi,benim merakım diğer markalarda aynı uygulamayı yapıyorlarmı acaba...150-220€ zıpkın aldığımızda yanında maliyeti çok düşük olan bu çantalardan veriyorlarmı???

Yorum yap

Zıpkın Çantası

Sümer Bey
        Bildiğim kadarıyla çantasıyla beraber satılan tek zıpkın apnea.
        Saygılar,

Yorum yap

dandik yılmaz zıpkında çantası ile satılıyor

Yorum yap

Marea'da çantasında satılıyor ki çantası baya şık...

Yorum yap

genelde malesef yok ama ben o kadar para verınce cıngenelık yapıyorum hatta cumartesi gunu ist orkada yeni aldıgım zıpkına bir canta aldım sagolsunlar kırmadılar :)

Yorum yap

bende istiyorum bir tane...

satılıyor mu dükkanlarda tek olarak?

bende yeni aldım zıpkını ama çanta manta hak getire..bilsem yapardım çingeneliğimi..

bir de markaları dandik mandik diyerek aşağılamasak...bir çok kişinin emeği var sonuç olarak...üstelik bahsi geçen markanın "dandik" oldugunu da hiç zannetmiyorum...o fiyata o kadar zıpkın!...her markanın pazarı ayrı...piyasada mersedes araba var diye reno arabalar dandik mi oluyor??

lütfen...

Not : eğer "dandik yılmaz" derken yılmaz markasının taklitlerini kastettiyseniz yukarıda yazdıklarımı dikkate almayınız...ve verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim..

Yorum yap

mustafa akgul Nickli Üyeden Alıntı
                  bir de markaları dandik mandik diyerek aşağılamasak...bir çok kişinin emeği var sonuç olarak...üstelik bahsi geçen markanın "dandik" oldugunu da hiç zannetmiyorum...o fiyata o kadar zıpkın!...her markanın pazarı ayrı...piyasada mersedes araba var diye reno arabalar dandik mi oluyor??

lütfen...

Not : eğer "dandik yılmaz" derken yılmaz markasının taklitlerini kastettiyseniz yukarıda yazdıklarımı dikkate almayınız...ve verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim..
                  +1 çok doğru

Yorum yap

Katılıyorum ben o dandik dediğiniz yılmaz 45 likle ne kefaller furdum heeey hey şimdi yok o kefaller...

Yorum yap

Kadir beyin dandik diye tabir ettiği zıpkınlar sanıyorum imitasyon diye tabir edilen Yılmaz tüfekler ama onlarında imistasyon olduğunu düşünmüyorum neticede o tüfekler Yılmaz Tüfekçi diye bambaşka bir formatta çıkıyor Yılmaz diye değil esasında bu firmaları taklit yapıyor diye karalamakta doğru değil neticede taklit ediliyoruz diye yayın yapan firmaların tüfeklerin kabza kalıplarıda başka markaların kalıplarından esinlenerek yapılmış hatta bire bir aynı bunu yapan firma dikkat etmekliki taklitse o da taklit sınıfında bana göre.Biraz dikkat .!!!!

Yorum yap

dandik ile kastım Yılmaz benzeri olan heryerde yılmaz diye satılan tüfekler. "bu paraya bu kadar" ifadesi bir silah için söylenebilecek en son şey olmalı. bu sitede biraz araştırma yaparsanız herkesin bu tüfeklerin şiş kaçırdığından şikayetçi olduğunu görürsünüz, şişin kaçmasının doğuracağı sonuçlarda malum. üzerindeki standart lastik şişi max 1,5 metre atıyor. bu tüfekler becede taklit değil marka ve logo farklı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X