Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dalış saati

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dalış saati

casio quantum swatch vb. bunlardan hangisi bizim için ideal bilgilendirirseniz sevinirim
    Hakan Ceyhan (kyocera)
    Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Casio SPF ve Quantum Baracuda serisi işini görecektir
    Swatch'ın dalış saatleri bize hitap etmiyor
    Netten bilgi edinebilirsin.
    Not:Bende Casıo SPF 70 var

Yorum yap

Suunto D3.serbesdalış saati. daldığın derinliği ve apnea süresini gösteriyor.bizim bir arkadaş peşin 435 ytl ye aldı. tek dezavantajı pilinin çabuk bitiyor olmasıymış.
      Düzeltme:her dalış günü işin 99 hafızası varmış.toplamda 990 dalışı kaydediyor.ayrıca bilgisyara bilgi aktarabilme durumu var

Yorum yap

slm bır baska yerede yazdım ama yınede bılgı verme geregı duydum quantum u yakın arkadasım kullanıyor bıraz daha profosyenel gıbı ben casio spf 60-70ve 100 denedım su an 100 kullanıyorum benım fıkrım 100 de fazla prof kalıyor ve bagzı handıkapları var ornegın 20 dalıs hafızası var ama dalısı hafızaya alabılmesı ıcın dalıs suresının en az 2 dk olması gerekıyor buda ıyı bır sure kı buna ulasan zıpkıncı sayısı az 60 ve 70 konusu ıse şayet aldıgın saat ı karada da gunluk kulanacak ısen 70 cok buyuk 60 derım yok sadece suda takacagım dersen 70 daha uygun gıbı 60 ın ortalama fıyatı 150-180 ytl gıbı 70 in ise 230-280 ytl cıvarı saygılar

Yorum yap

Aynı topikten açılmış onda daha fazla yazı var ordan takıb ederseniz daha iyi olur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X